Skocz do zawartości
  • Aby w pełni korzystać z forum musisz się zarejestrować i zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj.
    Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz wątek w dziale Pomoc z synchronizacją konta.

Skarga na Kr3dka - oskarżony przez elsigma


elsigma
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

    Nick funkcjonariusza: Kr3dka
    Data i godzina zdarzenia: 2024.06.11 - 22:08
    Pełen opis sytuacji: Policjant gdy podjechałem do niego z kolegą z pytaniem, poprostu nas rozjechał.
    Dowód, który to potwierdza całe zajście: https://imgur.com/gallery/skargus-tFjywE0

 


Ja, elsigma zapoznałem się z regulaminem odnośnie składania skargi, rozumiem go i w pełni akceptuje. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uszanowanie, Police Officer I Kr3dka.

Podczas gdy stałem na poboczu przeglądałem discorda frakcyjnego, gdzie w tej samej chwili inna jednostka rozpoczęła pościg, do którego postanowiłem się dołączyć. Próbując cofnąć autor nagrania stanął bulletem za mną, którego się nie spodziewałem i utrudniło mi to manewr ominięcia drugiego gracza, jednak z mojej perspektywy przejechałem pomiędzy obydwoma graczami, dlatego też nie zatrzymałem się i pojechałem dalej. Nie rozumiem jednak dlaczego stanęliście na pasie ruchu jednej z bardziej ruchliwych dróg w San Fierro, gdzie do dyspozycji mieliście chodnik, tym bardziej, że jeździliście za mną od dłuższego czasu i okazji do rzekomego zadania pytania było więcej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator

Funkcjonariusz popełnił prawidłowo, to wy biegaliście po ulicy i kładliście się jemu pod koła. Funkcjonariusz posiadał włączone sygnały świetlne i dźwiękowe, co czyniło go pojazdem uprzywilejowanym.

Jedynie co na przyszłość @Kr3dka proszę być bardziej ostrożnym.

Skargę odrzucam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin