Skocz do zawartości
  • Aby w pełni korzystać z forum musisz się zarejestrować i zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj.
    Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz wątek w dziale Pomoc z synchronizacją konta.

Skarga na Rogis_M4 - oskarżony przez Gombao


Gombao
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

 Nick funkcjonariusza: Rogis_M4
    Data i godzina zdarzenia: 15.06.2024 15:31
    Pełen opis sytuacji: Jadąc autostradą lv funkcjonariusz dokonał na mnie celowego taranu oraz nie zapłacił za szkody. Poruszał się wtedy wyłącznie na sygnałach świetlnych więc zgodnie z art. 53 prawa o ruchu drogowym nie był pojazdem uprzywilejowanym. 
    Dowód, który to potwierdza całe zajście: klik!

 


Ja, Gombao zapoznałem się z regulaminem odnośnie składania skargi, rozumiem go i w pełni akceptuje. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, Police Officer I Rogis_M4 się kłania.
 

Odpowiadając na twój zarzut pragnę Ci tylko powiedzieć, że w MTA istnieje coś takiego jak desynchronizacja, mówiąc to, mam na myśli , że u mnie wyglądało to tak, jakbym Cię po prostu wyprzedził. Co do sygnałów samych sygnałów świetlnych to w niektórych przypadkach nie muszę mieć włączonych sygnałów dźwiękowych tak jak w tym przypadku, ponieważ byłem na pościgu i osoba ścigana została zgubiona przez co mogłem wyłączyć sygnały dźwiękowe i naginać KRD. Pragnę dodatkowo wspomnieć, że na materiale dowodowym w postaci filmu dokładnie widać to, że po rzekomym "celowym taranie" z mojej strony jadę tym samym torem jazdy i nawet nie wzdrygnąłem po "taranie". Jeżeli faktycznie bym cię staranował to mój pojazd również by na tym ucierpiał a tak jak wspomniałem wcześniej, nie ruszyłem się i jechałem cały czas prosto. Tyle ode mnie, czekam na wypowiedź ze strony zarządu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator

Pojazd uprzywilejowany jest tylko i wyłącznie w momencie kiedy są jednocześnie włączone sygnały świetlne oraz dźwiękowe. Na dodatek funkcjonariusz skręcał z lewego pasa, co jest niedopuszczalne.

Funkcjonariusz zostaje ukarany.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin