Skocz do zawartości
  • Aby w pełni korzystać z forum musisz się zarejestrować i zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj.
    Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz wątek w dziale Pomoc z synchronizacją konta.

Wakacyjna rekrutacja w szeregi organizacji Dirty Angels


Wodnyyy
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

D8LP9TM.png

Witamy!

W dniu dzisiejszym otwieramy kolejną rekrutację w szeregi organizacji Dirty Angels!
Przed złożeniem podania zapoznaj się z wymaganiami oraz regulaminem organizacji.

E9yRtTC.png

Wymagania:

 Ukończone 16 lat lub więcej, 
 Przegrane minimum 200 godzin na serwerze,
 Minimum 3000 Life-Pointsów (LP),
 Zsynchronizowane konto w grze z forum,
 Przyzwoity poziom kultury,
 Godne reprezentowanie organizacji,
 Zapoznanie się i akceptacja regulaminu organizacji,
 Wpłata składki wpisowej w wysokości 3000 PLN w ciągu 24 godzin od dodania do organizacji.
(Każda kolejna wpłata na konto organizacji jest dobrowolna)

E9yRtTC.png

Co możemy zaoferować?:

 Strukturę opartą na wzajemnym zaufaniu i przyjaznych relacjach,
 Luźną i przyjazną atmosferę, dzięki czemu możesz poczuć się u nas jak w rodzinie,
 Struktura oparta na prostym systemie awansów, możliwość wskoczenia w wyższe progi hierarchii,
 Pomoc w każdym aspekcie, możliwość realizowania własnych planów wraz z członkami,
 Wysoką kulturę, dzięki temu nie musisz martwić się o negatywne relacje pomiędzy członkami,
 Wynagradzanie najbardziej aktywnych członków organizacji.

E9yRtTC.png

Bazy organizacji:

1. Główna baza organizacji (Avispa Country Club, San Fierro):

Spoiler

wcPWIIi.jpg

 

2. Kontener nieopodal pracy kuriera (Ocean Docks, Los Santos):

Spoiler

hvu63XY.jpg

E9yRtTC.png

Wzór rekrutacyjny:

Login: <login>
Nick: <nick>
Wiek: <wiek>
Coś o sobie: <odpowiedź>
Login / identyfikator Discord: <identyfikator Discord np. Greyna#9536>
Ilość Life-Points'ów: <odpowiedź>
Czas przegrany na serwerze: <w godzinach>
Poprzednia organizacja: <odpowiedź>
Czy byłeś/aś wcześniej w naszej organizacji? (Jeśli tak to dlaczego chcesz dojść ponownie?): <odpowiedź>
Czy zapoznałeś/aś się z regulaminem organizacji oraz go akceptujesz?: <odpowiedź>
Czy spełniasz wymagania?: <odpowiedź>
Czy wiesz kto należy do grona Zarządu organizacji? <odpowiedź>
Czy w ciągu ostatnich 3 miesięcy zostałeś wydalony ze struktur naszej organizacji? <odpowiedź wymagana>

E9yRtTC.png

Osoby zajmujące się dodawaniem do organizacji:

@Greyna.gg@Wodnyyy@SenX oraz @Szymaniak.

D8LP9TM.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Login: <dzidsonek>
Nick: <dzidsonek>
Wiek: <23>
Coś o sobie: <Mam na imię Kuba mam 23 lata i studiuję logistykę na Politechnice Śląskiej. Interesuje się piłką nożną a w wolnym czasie lubię grać w MTA na naszym kochanym serwerze 4LIFE>
Login / identyfikator Discord: <dzidsonek>
Ilość Life-Points'ów: <11088>
Czas przegrany na serwerze: <390>
Poprzednia organizacja: <Los Santos Kings>
Czy byłeś/aś wcześniej w naszej organizacji? (Jeśli tak to dlaczego chcesz dojść ponownie?): <nie byłem wcześniej>
Czy zapoznałeś/aś się z regulaminem organizacji oraz go akceptujesz?: <zapoznałem się i akceptuje>
Czy spełniasz wymagania?: <oczywiście, że tak>
Czy wiesz kto należy do grona Zarządu organizacji? <tak>
Czy w ciągu ostatnich 3 miesięcy zostałeś wydalony ze struktur naszej organizacji? <nie, nie byłem wydalony>


B1D1B3F5-99D2-4856-A648-BE123BEA9003.png

Edytowane przez Wodnyyy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Login: syli
Nick: syli
Wiek: 22
Coś o sobie:  Jestem osobą o silnej woli i determinacji. Kiedy czegoś chce, nie spocznę, dopóki tego nie osiągne. Łatwo nawiązuje nowe znajomości i jestem osobą przyjazną i otwartą. Ludzie lubią przebywać w moim towarzystwie, ponieważ jestem pozytywny i zawsze chętny do pomocy.
Login / identyfikator Discord: syli5358
Ilość Life-Points'ów: 17.5k
Czas przegrany na serwerze: 360h
Poprzednia organizacja: Shady Paradise
Czy byłeś/aś wcześniej w naszej organizacji? Nie
Czy zapoznałeś/aś się z regulaminem organizacji oraz go akceptujesz?: Zapoznałem się oraz akceptuję regulamin.
Czy spełniasz wymagania?: Tak
Czy wiesz kto należy do grona Zarządu organizacji? Tak
Czy w ciągu ostatnich 3 miesięcy zostałeś wydalony ze struktur naszej organizacji? Nie


B1D1B3F5-99D2-4856-A648-BE123BEA9003.png

Edytowane przez Wodnyyy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Login: TeKMistrz
Nick: TeKMistrz
Wiek: 19
Coś o sobie: Mam na imię Damian, jestem osobą która ceni sobie kulturę osobistą oraz porządek. Mieszkam w nie dużej wsi w okolicy Malborka. Moim hobby jest gotowanie, pływanie i majsterkowanie.
Login / identyfikator Discord: tekmistrz
Ilość Life-Points'ów: 60122
Czas przegrany na serwerze: 2346 godzin.
Poprzednia organizacja: Shady Paradise
Czy byłeś/aś wcześniej w naszej organizacji? (Jeśli tak to dlaczego chcesz dojść ponownie?): Nie.
Czy zapoznałeś/aś się z regulaminem organizacji oraz go akceptujesz?: Oczywiście, akceptuje regulamin.
Czy spełniasz wymagania?: Tak.
Czy wiesz kto należy do grona Zarządu organizacji? Tak.
Czy w ciągu ostatnich 3 miesięcy zostałeś wydalony ze struktur naszej organizacji? Nie.


B1D1B3F5-99D2-4856-A648-BE123BEA9003.png

Edytowane przez Wodnyyy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Login: bazylax_
Nick: bazylax_wls
Wiek: 16
Coś o sobie: Hej! mam na imie Błażej i mam 16 lat. na codzień chodzę do szkoły rolniczej, oraz pomagam rodzicom w gospodarstwie, interesuję się również motoryzacją i wraz ze znajomymi jeździmy motocyklami w wolnych chwilach. Poza tym lubie pograć sobie w gierki, a szczególnie w mta
Login / identyfikator Discord: bazylax_
Ilość Life-Points'ów: 9473
Czas przegrany na serwerze: 556
Poprzednia organizacja: Los Santos Kings
Czy byłeś/aś wcześniej w naszej organizacji? (Jeśli tak to dlaczego chcesz dojść ponownie?): Nie byłem
Czy zapoznałeś/aś się z regulaminem organizacji oraz go akceptujesz?: Oczywiście, zapoznałem się i akceptuję
Czy spełniasz wymagania?: Oczywiście
Czy wiesz kto należy do grona Zarządu organizacji?  Tak!
Czy w ciągu ostatnich 3 miesięcy zostałeś wydalony ze struktur naszej organizacji? Nie było czegoś takiego


B1D1B3F5-99D2-4856-A648-BE123BEA9003.png

Edytowane przez Wodnyyy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Login: tkler1
Nick: tkler1
Wiek: 19
Coś o sobie:  Nazywam się Hubert, ostatnie 2.5 roku spędziłem na emigracji, aczkolwiek postanowiłem wrócić. W wolnej chwili lubię grać w piłkę nożną, grać z znajomymi w MTA, bądź też szkolić się w zakresie tworzenia grafik. Na ogół uważam, że jestem osobą dość przyjazną, niesprawiającą problemów. 
Login / identyfikator Discord: tklerpl
Ilość Life-Points'ów: 13k
Czas przegrany na serwerze: 654h
Poprzednia organizacja: Shady Paradise
Czy byłeś/aś wcześniej w naszej organizacji? Nie
Czy zapoznałeś/aś się z regulaminem organizacji oraz go akceptujesz?: <Zapoznałem się oraz akceptuję regulamin.>
Czy spełniasz wymagania?: Tak
Czy wiesz kto należy do grona Zarządu organizacji? Tak!
Czy w ciągu ostatnich 3 miesięcy zostałeś wydalony ze struktur naszej organizacji? Absolutnie Nie


B1D1B3F5-99D2-4856-A648-BE123BEA9003.png

Edytowane przez Wodnyyy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Login: Guzik66
Nick: Guzik66
Wiek: 17
Coś o sobie: Siemka, Mam na imię Miłosz i pochodzę z pomorza ,w wolnym czasie lubię spotykać się ze znajomymi oraz poznawać nowe osoby, moje hobby to strzelectwo oraz  majsterkowanie.
Login / identyfikator Discord: guzik7083
Ilość Life-Points'ów: 19850
Czas przegrany na serwerze: 512 h
Poprzednia organizacja: Zakład Budowlany
Czy byłeś/aś wcześniej w naszej organizacji? (Jeśli tak to dlaczego chcesz dojść ponownie?): Nie
Czy zapoznałeś/aś się z regulaminem organizacji oraz go akceptujesz?: Tak, akceptuje
Czy spełniasz wymagania?: Tak
Czy wiesz kto należy do grona Zarządu organizacji? : Tak
Czy w ciągu ostatnich 3 miesięcy zostałeś wydalony ze struktur naszej organizacji?: Nie


B1D1B3F5-99D2-4856-A648-BE123BEA9003.png

Edytowane przez Wodnyyy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Login: miczkosx2
Nick: miczkosx2
Wiek: 23
Coś o sobie: Siemanko, mam na imię Mikołaj, jestem studentem oraz na codzień pracuję w handlu branży motoryzacyjnej. Moje główne zainteresowania to właśnie motoryzacja, informatyka oraz podróże. Chętnie poznaję nowe osoby oraz sam jestem człowiekiem pozytywnym i otwartym.
Login / identyfikator Discord: miczkosx2
Ilość Life-Points'ów: 35320
Czas przegrany na serwerze: 1413h
Poprzednia organizacja: Nie pamiętam już, bo dawno nie należałem do żadnej, ale prawdopodobnie Dirty Angels.
Czy byłeś/aś wcześniej w naszej organizacji? (Jeśli tak to dlaczego chcesz dojść ponownie?): Tak, byłem, aczkolwiek z powodu dłuższej przerwy w grze opuściłem orgaznizację. Teraz kiedy powróciłem do regularnej gry jakiś czas temu, chętnie bym wrócił do organizacji.
Czy zapoznałeś/aś się z regulaminem organizacji oraz go akceptujesz?: Tak, zapoznałem się.
Czy spełniasz wymagania?: Tak.
Czy wiesz kto należy do grona Zarządu organizacji? Tak.
Czy w ciągu ostatnich 3 miesięcy zostałeś wydalony ze struktur naszej organizacji? Nie.


B1D1B3F5-99D2-4856-A648-BE123BEA9003.png

Edytowane przez Wodnyyy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Login:paZZI_
Nick:Zgredzik_U
Wiek:17
Coś o sobie: Nazywam się Michał i pochodzę z małej wioski na Podkarpaciu. Interesuję się motoryzacją i służbami mundurowymi, uczęszczam do szkoły wojskowej w moim mieście. Jestem miłym i kulturalnie wychowanym chłopakiem. Chętnie poznam nowe znajomości, ponieważ jestem zazwyczaj pozytywny.
Login / identyfikator Discord: garnuch777

Ilość Life-Points'ów: 16570
Czas przegrany na serwerze: 793h
Poprzednia organizacja: dawno byłem aktywyny i zapomniałem 
Czy byłeś/aś wcześniej w naszej organizacji? (Jeśli tak to dlaczego chcesz dojść ponownie?): Tak byłem, zwykle odchodziłem z braku aktywności z tego co pamiętam, a chciałbym wrócić z powodu, że w tej organizacji zawsze się fajnie czułem
Czy zapoznałeś/aś się z regulaminem organizacji oraz go akceptujesz?: Tak, akceptuje
Czy spełniasz wymagania?: Jak najbardziej
Czy wiesz kto należy do grona Zarządu organizacji? Tak
Czy w ciągu ostatnich 3 miesięcy zostałeś wydalony ze struktur naszej organizacji? Nie


B1D1B3F5-99D2-4856-A648-BE123BEA9003.png

Edytowane przez Wodnyyy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin