Skocz do zawartości
  • Aby w pełni korzystać z forum musisz się zarejestrować i zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj.
    Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz wątek w dziale Pomoc z synchronizacją konta.

Skarga na sznapo. - oskarżony przez Gombao


Gombao
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

    Nick funkcjonariusza: @sznapo.
    Data i godzina zdarzenia: 15:00 28.06.2024
    Pełen opis sytuacji: Nieuzasadnione zabicie na dm, korzystanie z broni zakupionej w sklepie na sluzbie. 
    Dowód, który to potwierdza całe zajście: https://imgur.com/a/rKBA2gB

 


Ja, Gombao zapoznałem się z regulaminem odnośnie składania skargi, rozumiem go i w pełni akceptuje. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, Police Officer IIII + 1 sznapo. 
Jeśli chodzi o sytuację z nagrania, na strefie bezprawia były prowadzone czynności służbowe z udziałem PD, biegałeś przy nas notorycznie, obserwowałeś z “niebiezpiecznych” miejsc. Na nagraniu również widać, że wyciągasz broń palną chwilę przed tym jak Ciebie zabiłem, więc uznałem to za zagrożenie w kierunku Funkcjonariuszy PD. Dodatkowo jako SAPD mamy prawo bez większego powodu zabić każdego na strefie bezprawia.  
Co do użycia broni snajperskiej remington 700, cóż mogę powiedzieć? Od niedawna dodali opcję podnoszenia broni z ziemii, nie pomyślałem, że przecież nie mogę jej używać na służbie - omyłkowo podniosłem i użyłem. Gratulacje spostrzegawczości, skarga odnośnie użycia broni niezgodnej z możliwością jak najbardziej słuszna, co do zabicia Ciebie to każdy PD na strefie dm ma takowe prawo. Pozdrawiam i jeszcze raz gratulacje napisania takiej jakże świetnej skargi :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie,

prosze o przywołanie aktu prawnego obowiązującego na serwerze który upoważnia SAPD do zabijania osób postronnych na strefie DM bez powodu, dodatkowo zwracam uwagę zarządowi na stosunek funkcjonariusza do oficjalnego wniosku skierowanego w stronę jego przełożonych. Mam podejrzenie że naruszył w ten sposób punkt II publicznego regulaminu frakcji. 

Pozdrawiam

Edytowane przez Gombao
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin