Skocz do zawartości
  • Aby w pełni korzystać z forum musisz się zarejestrować i zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj.
    Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz wątek w dziale Pomoc z synchronizacją konta.

Skarga na Kr3dka oskarzony przez NoLiFeX123


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

   Nick funkcjonariusza: Kr3dka
    Data i godzina zdarzenia: 01.07.2024 19;30
    Pełen opis sytuacji: Siedze z innym ziomkiem na dmie by pomóc pewnemu graczowi podczas pościgu, ostrzelaliśmy radiowóz zabijając przy tym 1 funkcjonariusza, po chwili 2 funkcjonariusz mnie obezwładnił i zakuł, jednak drugi gracz go zabił uwalniając mnie z kajdanek. Potem biegałem po dmie jakies 3 minuty gdzie nagle znikąd dostaje jaila na 30 min. Mam tylko 30 sekundową powtórke z tego gdzie biegam po strefie swobodnie i otrzymuje znikąd jaila, co jest moim zdaniem absurdem totalnym.
    Dowód, który to potwierdza całe zajście: https://imgur.com/a/9hj4rJq

Ja, NoLiFeX123 zapoznałem się z regulaminem odnośnie składania skargi, rozumiem go i w pełni akceptuje. 

Edytowane przez NoLiFeX123
Poprawka wzoru
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uszanowanie, Police Officer II Kr3dka.

Zostałeś obezwładniony za pomocą tasera, następnie zakuty i finalnie chciałem Cię wyprowadzić ze strefy DM. Podczas wychodzenia zostałem zabity przez innego gracza, a następnie zostałeś zabity Ty w celu uniknięcia konsekwencji. Zgodnie z regulaminem wewnętrznym frakcji zostałeś wsadzony do więzienia poprzez PID na 30 minut za ostrzał w kierunku Police Department.

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, Kr3dka napisał:

Uszanowanie, Police Officer II Kr3dka.

Zostałeś obezwładniony za pomocą tasera, następnie zakuty i finalnie chciałem Cię wyprowadzić ze strefy DM. Podczas wychodzenia zostałem zabity przez innego gracza, a następnie zostałeś zabity Ty w celu uniknięcia konsekwencji. Zgodnie z regulaminem wewnętrznym frakcji zostałeś wsadzony do więzienia poprzez PID na 30 minut za ostrzał w kierunku Police Department.

Pozdrawiam.

Doskonale widziałeś drugiego gracza tylko chciales uciec od niego ze mną, a zabójstwo mnie przez innego gracza to byl czysty przypadek, skoro on cie zabił to rownie dobrze mógł mnie uwolnić (nie wiem czy po zabójstwie funkcjonariusza dalej jest się  zakutym, czytając  twoją  wypowiedz wnioskuję  że  tak) odgrywając rp (poprzez np przestrzelenie kajdanek), jest dużo na to wytłumaczeń. Natomiast twoje wsadzenie do więzienia po pidzie to było totalne 0rp, bo również dobrze mógłbym w realnym świecie biegać mając skute ręce ( wiem że to nie role play, ale rpg ma też  elementy rp). Nie pozdrawiam, bez odbioru.

 

Zapomniałem  dodać  iż  owy gracz zabił  mnie w tym samym czasie co ciebie, więc  nawet nie wiedziałem że po zabójstwie  funkcjonariusza który  mnie skuł nie mogę  się  ruszać.

Edytowane przez NoLiFeX123
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam ponownie, Police Officer II Kr3dka.

Serwer jak i sama gra nie pozwala na przykładowe przestrzelenie kajdanek, czy inne możliwości pomocy aresztowanym. Zakucie kogoś oznacza jego finalne złapanie, a tak jak wspomniałem wcześniej regulamin wewnętrzny frakcji pozwala na wsadzenie kogoś po PID w momencie kiedy zostanie zabity funkcjonariusz lub osoba trzymana na kajdankach.

Logi:

Spoiler

[2024-07-01 19:31:40] [Output] : Ⓘ Powalasz gracza NoLiFeX123 (ID: 394 )  na ziemię.
[2024-07-01 19:31:45] [Output] : ✔ Gracz NoLiFeX123 został przez Ciebie złapany.
[2024-07-01 19:32:05] [Output] : [DM Area] Gracz Kr3dka został zabity przez gracza piterek5665.
[2024-07-01 19:32:08] [Output] : Ⓘ Gracz NoLiFeX123 (118861) został zabity będąc zakutym!

Z mojej strony to wszystko, czekam na wypowiedź zarządu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin