Skocz do zawartości
  • Aby w pełni korzystać z forum musisz się zarejestrować i zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj.
    Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz wątek w dziale Pomoc z synchronizacją konta.

[★] Rekrutacja do organizacji Bloods - Lipiec 2024


Bienieq
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

WgXB2cF.png

Witamy serdecznie!

W dniu dzisiejszym ponownie otwieramy nabór nowych członków do naszej organizacji!
Podania standardowo będą sprawdzane na bieżąco i rozpatrywane w ciągu 24h przez członków zarządu. Po pozytywnym rozpatrzeniu podania należy zgłosić się do wybranej osoby z zarządu na serwerze. Rekrutacja zostanie automatycznie zamknięta po upływie 4 tygodni.


Co jesteśmy w stanie zaoferować?

- Przyjazną atmosferę zarówno w grze jak i na naszym serwerze discord,
- Bazę organizacyjną, która jest jedną z największych nieruchomości mieszczących się w Las Venturas,
- Brak systemu składek - pobieramy tylko opłatę wstępną na sprawy organizacyjne,
- Dostęp do asortymentu wysokiej klasy pojazdów,


Czego wymagamy od nowych członków?

- Akceptacji regulaminu organizacji znajdującego się na naszym subforum oraz spełnienia zawartych w nim wymagań rekrutacyjnych,
- Kultury osobistej na odpowiednim poziomie oraz godnego reprezentowania organizacji,
- Wykazania się przynajmniej dobrą aktywnością na serwerze,


Co trzeba zrobić, aby wziąć udział w rekrutacji?

Aby wziąć udział w rekrutacji należy napisać podanie pod tym postem zgodnie z obowiązującym wzorem, który znajdziecie poniżej. Pamiętaj jednak, że członkowie zarządu mają 24h na rozpatrzenie podania, dlatego nie proś ich o jego szybsze sprawdzenie, gdyż może to skutkować automatycznym odrzuceniem wniosku. Po podjęciu decyzji o przyjęciu do organizacji, pod waszą aplikacją pojawi się odpowiednia grafika informująca o jej wyniku.


Wzór podania:

Nick: <wyświetlana nazwa użytkownika>
PID: <numer twojego konta na serwerze>
Wiek: <aktualny wiek, bez zawyżania>
Ilość Life Point's: <ilość zdobytych punktów LP na serwerze>
Identyfikator discord: <twoja nazwa użytkownika z discorda (nie mylić z wyświetlaną)>
Krótka autocharakterystyka: <minimum 3 rozbudowane zdania opisujące twoją osobę>
Ilość godzin przegranych na serwerze: <ilość godzin na moment pisana podania>
Czy zapoznałeś/aś się z regulaminem oraz akceptujesz jego warunki?: <Tak/Nie>
Czy miałeś/aś okazję przynależeć do innej organizacji?: <jeżeli tak, wymień ich nazwy>
Ile średnio czasu dziennie spędzasz na serwerze?: <ilość godzin przeznaczonych na grę>
Dlaczego wybierasz naszą organizację?: <kilka zdań dlaczego chciałbyś zostać członkiem naszej organizacji>

O dodanie do organizacji należy zgłaszać się do: @TheArasik. @Bienieq @TheStar @DawidRzeznik_SpeedRun @Pozegnanie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nick: <wyświetlana nazwa użytkownika> Nykos
PID: <numer twojego konta na serwerze>372651
Wiek: <aktualny wiek, bez zawyżania>14
Ilość Life Point's: <ilość zdobytych punktów LP na serwerze>2734
Identyfikator discord: <twoja nazwa użytkownika z discorda (nie mylić z wyświetlaną)>nikos212_1
Krótka autocharakterystyka: <minimum 3 rozbudowane zdania opisujące twoją osobę> siema jestem Nikodem mieszkam w warszawie lubie se polatac na ktm 150 spedzam czas z dziewczyną która kocham 
Ilość godzin przegranych na serwerze: <ilość godzin na moment pisana podania>125godzin  30minut
Czy zapoznałeś/aś się z regulaminem oraz akceptujesz jego warunki?: <Tak/Nie> tak
Czy miałeś/aś okazję przynależeć do innej organizacji?: <jeżeli tak, wymień ich nazwy> frosty
Ile średnio czasu dziennie spędzasz na serwerze?: <ilość godzin przeznaczonych na grę> zalezy o ktorej wstane jak wstane o 9 to gram juz do 1 w nocy
Dlaczego wybierasz naszą organizację?: <kilka zdań dlaczego chciałbyś zostać członkiem naszej organizacji> poniewaz jest bardzo rozbudowaną organizacją i polecana przez innych


Bloods-Forum-Templates-by-TheArasik

Edytowane przez TheArasik.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nick: MonoPola!!
PID: 367418
Wiek: 16
Ilość Life Point's: 4726
Identyfikator discord: polka7. (Z kropecka)
Krótka autocharakterystyka:  W takim razie nazywam się Pola, na 4life gram dzięki osobie która poznałam na jakimś dc, bym powiedziała że miła jestem ale to zależy od osoby.
Ilość godzin przegranych na serwerze: 162
Czy zapoznałeś/aś się z regulaminem oraz akceptujesz jego warunki?: Tak
Czy miałeś/aś okazję przynależeć do innej organizacji?: Nie
Ile średnio czasu dziennie spędzasz na serwerze?: To zależy, nie jestem w stanie tego ściśle określić. Jak narazie w wakacie gram dużo, około 8 godzin - ale to nie jest stała, jednego dnia może mi coś wypaść albo zwyczajnie strace motywacje do kopania :p W roku szkolnym to chyba logiczne że tyle czasu już nie będe miała.
Dlaczego wybierasz naszą organizację?: Z mojego punktu widzenia organizacja to w jakiś sposób odrębna społeczność. Co prawda w innych grach tak było, jeżeli się co do tej myle to wybaczcie. No i wracając, dzięki tej społeczności mogłabym nawiązać jakieś relacje z graczami tego serwera i spędzić milej czas.

Nie odniosłam sie do konkretnie tej organizacji, nie ukrywam, jest to dla mnie dość losowa decyzja. 


Pixaj1U.png

Edytowane przez TheArasik.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nick: Tyburek
PID:218421
Wiek: 15
Ilość Life Point's: 4658 
Identyfikator discord: grzegorzfloryda__
Krótka autocharakterystyka: Jestem Bartek ,mieszkam na zadupiu jestem zabawny.
Ilość godzin przegranych na serwerze: 175
Czy zapoznałeś/aś się z regulaminem oraz akceptujesz jego warunki?: Tak
Czy miałeś/aś okazję przynależeć do innej organizacji?: Tak La Cosa Nostra
Ile średnio czasu dziennie spędzasz na serwerze?: Zależy od dnia czasami 1 godzina a czasami 6
Dlaczego wybierasz naszą organizację?: Bo szukam miejsca gdzie mógłbym z kimś sobie na luzie pograć.


Bloods-Forum-Templates-by-TheArasik

Edytowane przez TheArasik.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nick: DDraconS
PID: 150873
Wiek: 30 lat
Ilość Life Point's: 18660
Identyfikator discord: 419188078201143301

Krótka autocharakterystyka: Jestem  spokojnym mającym normalną pracę facetem.
Ilość godzin przegranych na serwerze:  988h
Czy zapoznałeś/aś się z regulaminem oraz akceptujesz jego warunki?: Tak
Czy miałeś/aś okazję przynależeć do innej organizacji?: Nie. Na Tym serwerze nie byłem jeszcze w żadnej organizacji
Ile średnio czasu dziennie spędzasz na serwerze?: 2-3godzin dziennie po przerwie
Dlaczego wybierasz naszą organizację?: Od zawsze chciałem należeć tu do jakiejkolwiek org. jak to bywalo na każdym innym serwerze :)


Bloods-Forum-Templates-by-TheArasik

Edytowane przez TheArasik.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Nick: TomsoX
PID: 224372
Wiek: 17
Ilość Life Point's: 13670
Identyfikator discord: tomeq___
Krótka autocharakterystyka: Jestem Tomasz, mam na obecna chwile 17 lat. Mechanik z szkoly branzowej no co opowiadac. Lubie na obecny moment wedkowac, grac w gry, pilka nozna, rower, cross i spedzac czas z najblizszymi. Jestem mily, pomocny, i kolezenski. Na obecna chwile uczeszczam na praktyki w moim zawodzie i robie wszystko zeby zdac kursy zawodowe. Nie ma co wiecej pisac chyba
Ilość godzin przegranych na serwerze: 1168
Czy zapoznałeś/aś się z regulaminem oraz akceptujesz jego warunki?: Tak
Czy miałeś/aś okazję przynależeć do innej organizacji?: Los santos king ostatnia
Ile średnio czas u dziennie spędzasz  na serwerze?: teraz godzinka 2 jak skoncze praktyki czyli poczatek sierpnia pewnie sie wydluzy do 3/5h
Dlaczego wybierasz naszą organizację?: Bylem juz kiedys i fajna atmosfera, super klimat itd

                                                                                                                                                                                    

Pixaj1U.png

Edytowane przez Pozegnanie
p
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin