Skocz do zawartości
  • Aby w pełni korzystać z forum musisz się zarejestrować i zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj.
    Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz wątek w dziale Pomoc z synchronizacją konta.

Skarga na kondziolek AngelOfDeath - oskarżony przez PIOTREXSIO


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

    Nick funkcjonariusza: kondziolek  AngelOfDeath
    Data i godzina zdarzenia: 18:40
    Pełen opis sytuacji:
Miałem poscig podczas niego wjechalem na dm dostalem Lessthalem od  AngelOfDeath  podszedl do mnie zostal zabity przez gracza po czym skul mnie po swojej smierci teleportowało mnie  na komende wyszlem z niej i nagle zaczal za mna poscig kondziolek dostalem 2 Lessthala  ( nie powinenem isc do wiezienia za 1 razem nie zabilem AngelOfDeath i skul mnie dopiero po swojej smierci  za 2 dostalem Lessthalem po przez   teleportowanie mnie na komende jakims magicznym cudem nie powinno wykorzystywac sie bugow takich jak kucie po smierci czy lapanie poprzez teleportacje jestem w trakcie odczekiwania kary wiezienia )
    Dowód, który to potwierdza całe zajście: 
https://imgur.com/a/erDeo9L

                                                                                                                                                                Ja, PIOTREXSIO zapoznałem się z regulaminem odnośnie składania skargi, rozumiem go i w pełni akceptuje.

Edytowane przez PIOTREXSIO
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
Opublikowano (edytowane)

Uszanowanie, Detective I kondziolek.

Wszystko wytłumaczyłem Ci w grze, ale widzę, że muszę jeszcze raz.
Zgubiłeś nasz pościg, w czasie gdy Ciebie szukaliśmy trwał drugi pościg, który znajdował się na strefie DM, z racji, że znamy Cię z pościgów na DM przekazałem informacje do AngelOfDead z informacją, że możesz się na nim znajdywać, po chwili dostałem informacje, że się tam znajdujesz i ruszyliśmy w twoją stronę, po chwili jednak dostałem informacje o tym, że zostałeś powalony przez AngelOfDead, który po chwili został zabity, od razu po tym, gdy został zabity mógł Cię wsadzić do więzienia, ponieważ został zabity a ty zostałeś przez niego powalony.

58 minut temu, PIOTREXSIO napisał:

nie powinenem isc do wiezienia za 1 razem nie zabilem AngelOfDeath

Nie musiałeś Ty go zabić, wystarczyło, że zrobił to ktoś inny - o tym mówią nasze wewnętrzne zasady. 

Następnie znaleźliśmy Cię nieopodal HQ, po czym zostałeś powalony i zostały przeprowadzone z Tobą dalsze działania. Tak naprawdę mogliśmy Cię wsadzić przez PID (bądź sam Angel mógł to zrobić), gdy dostaliśmy informację o twoim powaleniu.
Podsumowując, do więzienia i tak byś trafił czy to przez PID, czy przez normalne ujęcie, a ja stosowałem się jedynie do zasad wewnątrz frakcyjnych.

Pozdrawiam i czekam na decyzję Executive Staff.

 

 

Edytowane przez kondziolek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin