Skocz do zawartości
  • Aby w pełni korzystać z forum musisz się zarejestrować i zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj.
    Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz wątek w dziale Pomoc z synchronizacją konta.

Wniosek o zdjęcie z czarnej listy Police Department - .SzymeK*


Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie. Drogi zarządzie Police Department.

Składam w tym wątku wniosek o zdjęcie mojej osoby z czarnej listy, którą otrzymałem 9 listopada 2021 roku z powodu oszustwa zarządu w powodzie odejścia z frakcji. Jest mi niezmiernie przykro i wstyd, że takie zajście miało miejsce oraz chciałbym przeprosić za swoje zachowanie, które nie było dosyć znakomite, ale przez ten okres czyt. Od 9.11.2021 do dnia dzisiejszego przemyślałem sobie wszystko i wiem, że zawiodłem i źle postąpiłem. Doszedłem do wniosku, że minął już wystarczająco długi czas, od wpisania mnie na listę oraz długi czas przez który mogłem sobie wszystko przemyśleć. Moje oszustwo było związane z myślą, że będę miał dosyć spory natłok obowiązków z takiej racji, iż było to w wrześniu, czyli rozpoczęcie roku szkolnego. Po miesiącu okazało się, że wystarczyłby mi urlop, a nie odejście co z tym się wyrównało poszedłem do frakcji SAFD z chęcią spróbowania czegoś nowego, a co z tym idzie oznaczało to, że mam wolny czas na granie. Wystartowała rekrutacja na stanowisko supportera, w której wziąłem udział podanie napisałem w nocy, a kolejnego dnia obudziłem się rano z czarną listą na karku co zasmuciło mnie, ale wyciągnąłem z tego wnioski i mogę obiecać, że moje zachowanie nie będzie miało drugi raz miejsca z takiej racji, iż mam więcej czasu oraz trochę wydoroślałem, więc rzeczy, których chcę się podjąć próbuję przemyśleć tzw. "100 razy" i szukam awaryjnych wyjść, aby nie popełnić błędu i uniknąć sytuacji której potem będę mógł żałować. Nie wiem co mogę więcej napisać w tym wniosku tak naprawdę, opisałem całą sytuację w skrócie i wyraziłem swoją skruchę,

W każdym razie jest mi wstyd i przepraszam, zachowanie swoje przemyślałem i wyciągnąłem z niego wnioski.
Liczę na pozytywne rozpatrzenie mojego wniosku.
Z wyrazami szacunku - .SzymeK*

Edytowane przez .SzymeK*
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator
W dniu 9.07.2024 o 22:29, .SzymeK* napisał:

 Moje oszustwo było związane z myślą, że będę miał dosyć spory natłok obowiązków z takiej racji, iż było to w wrześniu, czyli rozpoczęcie roku szkolnego. Po miesiącu okazało się, że wystarczyłby mi urlop, a nie odejście co z tym się wyrównało poszedłem do frakcji SAFD z chęcią spróbowania czegoś nowego, a co z tym idzie oznaczało to, że mam wolny czas na granie. 

Pomimo odczekania długiego czasu od nadania czarnej listy uważam że nie jesteś osobą godną zaufania. Na nie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, vanos napisał:

Pomimo odczekania długiego czasu od nadania czarnej listy uważam że nie jesteś osobą godną zaufania. Na nie.

Dodatkowo nie grasz na serwerze, wiec czas który minął nabiera trochę innego znaczenia. 

Edytowane przez Robson002
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin