Skocz do zawartości
  • Aby w pełni korzystać z forum musisz się zarejestrować i zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj.
    Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz wątek w dziale Pomoc z synchronizacją konta.

Wyniki rekrutacji w szeregi frakcji Transport of San Andreas Lipiec 2024


PLojTEk
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Login:<W tym miejscu wpisz swój login> Patryk31244
Nick: <W tym miejscu wpisz swój nick>CookieMonster
PID: <W tym miejscu wpisz swój PID>118477
Identyfikator discord: <W tym miejscu wpisz swój tag oraz numer np. xyz#1234, ten sam, który podałeś/aś przy rekrutacji>CookieMonster3988
Obecność na spotkaniu: <W tym miejscu wpisz Tak/Nie, jeśli Cię nie będzie, na spotkaniu napisz, z jakiego powodu>Jeżeli nie bedzie korkow jak bede wracał z pracy to tak lecz nie jestem pewien w 100%
Coś od siebie: <Nieobowiązkowe pole wpisu>  Dziekuje za szanse

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Login: Dizz
Nick: Dizz
PID: 255350
Identyfikator discord: 777dizi
Obecność na spotkaniu: będę dzisiaj na spotkaniu.
Coś od siebie: Chciałbym serdecznie podziękować za szansę i mam nadzieję że jej nie zmarnuje. Wszystkim gratuluję i powodzenia.

Edytowane przez Dizz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Login: cebulka9
Nick: cebulkaK9
PID: 144424
Identyfikator discord: rakso_
Obecność na spotkaniu: Nie, ponieważ od godziny ok. 15 nie ma mnie w domu aż do samego późnego wieczora z powodu wyjazdu
Coś od siebie: Dziękuje za szanse! <3 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Login: Hubsonek
Nick: vakii
PID: 106572
Identyfikator discord: zabka02167
Obecność na spotkaniu: Nie dam rady. Jestem na wyjeździe 150km od miejsca zamieszkania i nie mam żadnego sprzętu przy Sobie. 16.07 około godziny 18 pasuje mi do spotkania, lecz będę informował na bieżąco, gdyby plany się zmieniły. 
Coś od siebie: Cóż mogę powiedzieć. Dziękuję za szansę! :) I do zobaczenia na S1!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin