Skocz do zawartości
  • Aby w pełni korzystać z forum musisz się zarejestrować i zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj.
    Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz wątek w dziale Pomoc z synchronizacją konta.

Skarga na KubiNXoon oskarzony prze alex*


alex*
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

    Nick funkcjonariusza: KubiNXoon 
    Data i godzina zdarzenia: 2024-07-13 02:01:18
    Pełen opis sytuacji: To tak, z graczem @niemcowatyuciekłem policji, auto normalnie zaparkowałem na parkingu pracy "DODO" i poszedłem sobie pracować, potem patrze auto jakimś cudem jest na pp. Sytuacja nie powinna mieć miejsca poniewaz nie zostałem złapany, tylko jak jasno wyzej napisalem, ucieklem i został mi zdjęty status poszukiwanego.
    Dowód, który to potwierdza całe zajście: https://imgur.com/a/GYNZ5Yv

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Support

Detective II KubiNXooN, S.A. Police Department.

Tak jak sam napisałeś, tego dnia były prowadzone za Tobą czynności pościgowe. Zostałeś utracony z oczu jednostki Patrol Division, lecz Twoje działania podczas pościgu zezwoliły na sprawdzenie Ciebie za pomocą MDT. Lokalizacja pokazała nam lotnisko w San Fierro, tam również wszyscy się udaliśmy. Podczas wjazdu na płytę, Ty z kolegą odlatywaliście na naszych oczach za pomocą samolotów pracy dodo. Na parkingu znaleźliśmy Twój samochód, więc zdjęliśmy Ci status osoby poszukiwanej, podliczyłem mandat, podzieliłem i przetransportowałem na parking policyjny, gdzie został zarekwirowany za kwotę z Twojego dowodu.

Nie mam nic więcej do dodania, czekam na werdykt Executive Staff.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, KubiNXooN napisał:

Detective II KubiNXooN, S.A. Police Department.

Tak jak sam napisałeś, tego dnia były prowadzone za Tobą czynności pościgowe. Zostałeś utracony z oczu jednostki Patrol Division, lecz Twoje działania podczas pościgu zezwoliły na sprawdzenie Ciebie za pomocą MDT. Lokalizacja pokazała nam lotnisko w San Fierro, tam również wszyscy się udaliśmy. Podczas wjazdu na płytę, Ty z kolegą odlatywaliście na naszych oczach za pomocą samolotów pracy dodo. Na parkingu znaleźliśmy Twój samochód, więc zdjęliśmy Ci status osoby poszukiwanej, podliczyłem mandat, podzieliłem i przetransportowałem na parking policyjny, gdzie został zarekwirowany za kwotę z Twojego dowodu.

Nie mam nic więcej do dodania, czekam na werdykt Executive Staff.

Jakie to niby działania co pozwoliliście sobie mnie zlokalizować za pomocą tego "MDT" ? 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin