Skocz do zawartości
  • Aby w pełni korzystać z forum musisz się zarejestrować i zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj.
    Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz wątek w dziale Pomoc z synchronizacją konta.

Skarga na Owocowy - oskarzony przez Gombao


Gombao
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

    Nick funkcjonariusza: @Owocowy
    Data i godzina zdarzenia: 13.07.2024 19:50
    Pełen opis sytuacji: Funkcjonariusz jedzie w pojedynke z 3 zatrzymanymi w radiowozie, jeden z nich znajduje sie na przednim siedzeniu. Funkcjonariusz uzywa bezpodstawnie sygnalow swietlnych jak i dzwiekowych. 
    Dowód, który to potwierdza całe zajście: https://imgur.com/a/hL7ulIn

 


Ja, Gombao zapoznałem się z regulaminem odnośnie składania skargi, rozumiem go i w pełni akceptuje. 

Edytowane przez Gombao
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, Police Officer III Owocowy,

Odnosząc się po krótce do sytuacji, którą przedstawiasz. Dowód, który przedstawiłeś nie obrazuje całego zajścia, więc nie wiem czy ma on większy sens, ale w porządku. Zostałeś przewieziony wraz z innymi osobami, ponieważ nie posiadaliśmy w tym momencie żadnej jednostki transportowej, którą wzywaliśmy kilka razy. Regulamin wewnętrzny frakcji nigdzie nie wspomina o tym, że nie mogę przewozić trzech zatrzymanych w jednym radiowozie. W radiowozie są cztery miejsca, z których skorzystałem. Co do drugiej części, korzystałem przez praktycznie całą podróż spod sceny na Easter Basin aż do HQ wyłącznie z sygnałów świetlnych, ponieważ przewoziłem właśnie Was, czyli zatrzymanych, wykonywałem zadanie, podczas którego winien jestem z nich skorzystać. Jak widać w dowodzie całą podróż z SF do LS spędziłem za jednym z Twoich bardzo uprzejmych kolegów, który jechał pod prąd, zajeżdżał mi drogę oraz utrudniał pracę frakcji, co przez większość trasy cierpliwie znosiłem. Przykro mi, że uważasz, że takie zachowanie w stosunku do służb mundurowych jest odpowiednie, tak samo jak pisanie tekstów takich jak te poniżej:

Spoiler

[2024-07-13 19:49:42] [Output] : Gombao [164]: jeden z bardziej walonych przez graczy agentow pd

[2024-07-13 19:49:56] [Output] : Gombao [164]: naczelny placzek na dmie

Nie wiem skąd wysunąłeś ten wniosek, jednakże mimo wszystko uważam, że pisane przez Ciebie na chacie teksty nie były odpowiednie i mam głęboką nadzieję, że ich zaprzestaniesz.

To tyle z mojej strony, dziękuję i czekam na odpowiedź Executive Staff,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, gracz Gombao.

Zaczniemy od rzekomej niemoznosci zorganizowania transportu w sposob ludzki, moje odpracie tego zarzutu bedzie polegac na zadaniu dwoch prostych pytan. Co sie stalo z adeptem @R4eax.? Dlaczego pozostawiony zostal sam na pastwe losu?

Pisanie " Przykro mi, że uważasz, że takie zachowanie w stosunku do służb mundurowych jest odpowiednie " jest zwyklym pomowieniem, mam nadzieje ze osoby zarzadzajace twoja praca wezma to pod uwage. Nigdzie nie pisalem ze pochwalam takie zachowanie, jak i nigdzie nie pisalem ze mam cos przeciwko takiemu jezdzeniu. 

Zas na koniec odnoszac sie do twojej eksplozji ego, wystarczy jedno sformulowanie ktore padlo z twojej klawiatury. 

Spoiler

Owocowy [251]: Nie "ej" tylko Panie funkcjonariuszu.

Jednym slowem dramat, spojrz w lustro i zastanow sie gdzie usmiech? :)



To tyle z mojej strony, czekam na wypowiedz ze strony osob zarzadzajacych toba jak i twoja praca. 

Edytowane przez Gombao
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po krótce:

Cytat

Co sie stalo z adeptem @R4eax.? Dlaczego pozostawiony zostal sam na pastwe losu?

Został on pod opieką dwóch innych, pełnoprawnych funkcjonariuszy policji, do których, jako służba mundurowa powinno się odnosić z należytym szacunkiem, aby uszanować ich pracę oraz pełnione obowiązki, jednakże nie każdy potrafi to zrozumieć i uszanować.

Cytat

Nigdzie nie pisalem ze pochwalam takie zachowanie, jak i nigdzie nie pisalem ze mam cos przeciwko takiemu jezdzeniu.

Z Twoich poprzednich słów wynika co innego, aczkolwiek jeśli zmieniłeś zdanie to już krok w dobrą stronę, chapeau bas. Jeśli odnosisz się do funkcjonariuszy tak, jak w powyższych logach to równoznacznie aprobujesz takie zachowanie, tak na logikę. Zaś co do jeżdżenia to jest to jeden z powodów skargi, co z resztą widać wyżej, więc trochę nie rozumiem tych dwóch, sprzecznych ze Sobą wypowiedzi.

Miłego wieczoru/dnia, czekam na wypowiedź Executive Staff,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Owocowy napisał:

Został on pod opieką dwóch innych, pełnoprawnych funkcjonariuszy policji, do których, jako służba mundurowa powinno się odnosić z należytym szacunkiem, aby uszanować ich pracę oraz pełnione obowiązki, jednakże nie każdy potrafi to zrozumieć i uszanować.

 

Co ma jedno do drugiego? Dodatkowo zwracam uwagę na poprawne użytkowanie przecinków oraz odmian wyrazów - 5 przecinków na jedno zdanie.  Zacznij rozróżniać życie realne od serwera, chodź wiem że to ciężkie. 

 

2 minuty temu, Owocowy napisał:

Jeśli odnosisz się do funkcjonariuszy tak, jak w powyższych logach to równoznacznie aprobujesz takie zachowanie, tak na logikę. 

 

Co ma wyhamowywanie policji podczas jazdy autem do napisania że płaczesz na dm? 

4 minuty temu, Owocowy napisał:

Z Twoich poprzednich słów wynika co innego, aczkolwiek jeśli zmieniłeś zdanie to już krok w dobrą stronę, chapeau bas

Ponownie mnie pomawiasz, proszę o wskazanie tych słów. 

Czytając twój post mam wątpliwości czy pisząc to byłeś w 100% wolny od substancji odurzających, to co piszesz nie ma sensu ani logiki. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin