Skocz do zawartości
  • Aby w pełni korzystać z forum musisz się zarejestrować i zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj.
    Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz wątek w dziale Pomoc z synchronizacją konta.

Skarga na Nieznajomy_9469 i Nieznajomy_2476 Oskarżeni przez KoXXXuu


KoXXXuu
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

 Nick funkcjonariusza: N/A (nie mam pojęcia, byli zamaskowani i bez widoczności ID)
    Data i godzina zdarzenia: 20:10 13.07.2024
    Pełen opis sytuacji: Widziałem że był jakiś wielki pościg RP z antyterrorystami. Postanowiłem więc jechać za tym pościgiem, ponieważ poprostu byłem zainteresowany co to za pościg. Jak widać na dowodzie poniżej, Czerwony sultan zderzył się z ów oficerami, zaczęli okładać go ołowiem, a gdy napisałem czy mogę oglądać ów akcję, zwrócili się do mnie i zaczęli mnie ostrzeliwywać. Auto, którym byłem jest stratne 4800PLN, ponieważ oficerzy przestrzelili mi wszystkie opony.
(EDIT) Dostałem pare razy binda "Odłącz się od konwoju", więc nie jechałem centralnie za nimi a z całkiem sporym dystansem
(EDIT 2) Jednym z funkcjonariuszy był gracz o nicku "I_Was_There" , nie mam pojęcia kim był drugi oficer
    Dowód, który to potwierdza całe zajście: https://imgur.com/a/RIJvWOI

Edytowane przez KoXXXuu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin