Skocz do zawartości
  • Aby w pełni korzystać z forum musisz się zarejestrować i zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj.
    Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz wątek w dziale Pomoc z synchronizacją konta.

Skarga na Owocowy - oskarżony przez MagicznyBudyn.Pilchy11


Rekomendowane odpowiedzi


    Nick funkcjonariusza: Owocowy
    Data i godzina zdarzenia: 18.07.2024 18:03
    Pełen opis sytuacji: Więc tak sytuacja wyglądała następująco . Jechałem przez  Los Santos i zobaczyłem jak funkcjonariusz @Skorpion* wpadł w poślizg i walnął w słup więc zachamowałem a następnie funkcjonariusz @Owocowy wjechał mi w tyłek. Ale to nie jest powodem tej skargi.

Zjechałem trochę na chodnik trochę stałem na jezdzni i funkcjonariusz  dał mi ostrzeżenie abym zjechał z drogi gdzie nie blokowałem przejazdu mógł mnie śmiało ominąć . 

Powodem napisania skargi jest to że funkcjonariusz bez żadnego słowa ani ostrzeżenia wykonał w moim kierunku strzały  ( naszczęście nie celne ) 

I Tłumaczył to nie wykonywaniem poleceń funkcjonariusza ( że  stałem na drodze pojazdem po kolizji ) a potem tym że ma zły dzień .


    Dowód, który to potwierdza całe zajście:

Klipy :  https://imgur.com/a/DkLz3tV

Logi :

Spoiler

[2024-07-18 18:02:24] [Output] : Owocowy [214]: To nie stercz na środku drogi
[2024-07-18 18:02:31] [Output] : MagicznyBudyn.Pilchy11 [19]: czemu
[2024-07-18 18:02:34] [Output] : *MEGAFON* (Owocowy): SAN ANDREAS POLICE DEPARTMENT! Zrób miejsce dla pojazdu uprzywilejowanego!
[2024-07-18 18:02:35] [Output] : * Pojazd po uderzeniu w lampę posiada rozwalony zderzak i obite boki, zdatny do jazdy. (Skorpion*)

[2024-07-18 18:03:47] [Output] : >> Owocowy [214]: jakies ostrzezenie ?

[2024-07-18 18:03:49] [Output] : ✔ Otrzymałeś/aś 100.00 PLN od gracza Owocowy.

[2024-07-18 18:04:07] [Output] : << Owocowy [214]: niewykonywanie poleceń fp
[2024-07-18 18:04:15] [Output] : >> Owocowy [214]: jakich polecen xD ?

[2024-07-18 18:04:23] [Output] : << Owocowy [214]: SAN ANDREAS POLICE DEPARTMENT! Zrób miejsce dla pojazdu uprzywilejowanego!

[2024-07-18 18:04:33] [Output] : >> Owocowy [214]: xDD gosciu stalem w polowie na hodniku
[2024-07-18 18:04:38] [Output] : >> Owocowy [214]: i mam klipa z tego
[2024-07-18 18:04:41] [Output] : << Owocowy [214]: w połowie?

[2024-07-18 18:04:46] [Output] : >> Owocowy [214]: no moze w 1/3
[2024-07-18 18:04:52] [Output] : >> Owocowy [214]: smialo mogles mnie ominac
[2024-07-18 18:05:09] [Output] : << Owocowy [214]: praktycznie całym pojazdem u mnie stałeś, tyle że wpoprzek

[2024-07-18 18:05:22] [Output] : >> Owocowy [214]: a po drugie to kiedy za nie ustopenienie drogi są wykonywane strzały ?
[2024-07-18 18:05:42] [Output] : << Owocowy [214]: Niewykonywanie poleceń fp skutkuje użyciem ŚPB
[2024-07-18 18:06:15] [Output] : >> Owocowy [214]: w momencie oddawania strzału nie miałem od ciebie żadnych poleceń
[2024-07-18 18:06:35] [Output] : << Owocowy [214]: no bez przesad
[2024-07-18 18:07:07] [Output] : << Owocowy [214]: Naprawdę daj mi spokój , mam zły dzień i nie mam na to sił

2024-07-18 18:07:23] [Output] : >> Owocowy [214]: No pytam czemu do mnie nawalasz bez żadnego ostrzeżenia
 

 


Ja, MagicznyBudyn.Pilchy11 zapoznałem się z regulaminem odnośnie składania skargi, rozumiem go i w pełni akceptuje. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 20.07.2024 o 13:06, SpeedPower napisał:

Dowód jest nie pełny co masz dokładnie na myśli?

Załączone dowody nie zawierają wydarzeń sprzed godziny 18:03. Jest to jedynie urywek, a nie cały przebieg wydarzeń co jest z resztą opisane w regulaminie składa skarg.

W dniu 20.07.2024 o 13:06, SpeedPower napisał:

Posiadałeś jakieś konkretne powody, dlaczego użyłeś broni palnej w stronę cywila?

Pomijając takie rzeczy jak faktyczne złe samopoczucie w tym dniu czy notoryczne prowokacje ze strony oskarżającego na przestrzeni kilku czy kilkunastu miesięcy, a odnosząc się jedynie do przedstawionej skargi powodem użycia broni palnej było utrudnianie działań pościgowych oraz celowe i skuteczne uniemożliwienie znalezienia osoby ściganej podczas poszukiwań. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Owocowy napisał:

Załączone dowody nie zawierają wydarzeń sprzed godziny 18:03. Jest to jedynie urywek, a nie cały przebieg wydarzeń co jest z resztą opisane w regulaminie składa skarg.

Pomijając takie rzeczy jak faktyczne złe samopoczucie w tym dniu czy notoryczne prowokacje ze strony oskarżającego na przestrzeni kilku czy kilkunastu miesięcy, a odnosząc się jedynie do przedstawionej skargi powodem użycia broni palnej było utrudnianie działań pościgowych oraz celowe i skuteczne uniemożliwienie znalezienia osoby ściganej podczas poszukiwań. 

Zaczynajac od wydarzeń przed 18:03 

Nie mieliśmy żadnych interakcji ze sobą 

jedyna to była ta gdzie funkcjonariusz @Skorpion* jechał  przedemną wpadł w poślizg wiec wykonałem manewr hamowania a ty we mnie wjechales po czym napisałeś ze stoję ci na drodze co nie było prawdą i widać to po logach .  I tak jak napisałem twój taran nie jest powodem napisania skargi więc nagranie z przed 18:03 nic by tu nie zmieniło . 
 
Odnosząc się do kolejnego twojego oskarżenia w moją stronę o prowokacje w twoją stronę . Nie wiem dlaczego wymyślasz jakieś historie które nigdy nie miały miejsca od kilku miesięcy to jestem raczej mało aktywnym użytkownikiem i nie wykonywałem ani jednej prowokacji w twoją stronę . Nie widuje cię nawet z byt często . Czy naprawdę zamiast przyznać się że popełniłeś błąd wchodzisz na tak niski poziom obrony ? Aby insynuować sytuacje które nigdy nie miały miejsca . 

Nawiązując do tematu że utrudniałem ci działania pościgowe i uniemożliwiałem ci poszukiwania osoby tez jest kłamstwem . Nie jeździłem za żadnym kordonem policyjnym . Nikogo nie taranowałem nie wykonałem totalnie nic aby przeszkodzić w pracy SAPD .

Jedyne interakcje jakie mieliśmy to tak jak widać na nagraniach i logach dwu krotny taran mnie z twojej strony oraz oddawanie strzałów bez żadnego ostrzeżenia ani podstawy . 
Doskonale to widać że na początku skargi jak i po sytuacji na serwerze nie bardzo chciałeś nic dodawać ani to wyjaśniać i napisałeś że powodem oddania strzałów było nie wykonywanie poleceń Funkcjonariusza gdzie żadnych poleceń nie miałem . A teraz nagle zmieniasz zdanie że owym powodem było utrudnianie ci pracy . 
 

 

Szkoda że nie umiesz przyznać się do winy jak facet całą sprawę było można od razu wyjaśnić na serwerze . Zamiast tego wybrałeś drogę wymyślania jakiś historii o prowokacjach w twoja stronę i zmyślenie przebiegu całego wydarzenia .

Również bardzo chętnie bym się dowiedział jakie działania podjąłem w celu przeszkodzenia ci w poszukiwaniach osoby poszukiwanej . Bo takiej sytuacji też nie było .

Edytowane przez MagicznyBudyn.Pilchy11
Literówki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • Administrator
W dniu 21.07.2024 o 14:49, Owocowy napisał:

powodem użycia broni palnej było utrudnianie działań pościgowych oraz celowe i skuteczne uniemożliwienie znalezienia osoby ściganej podczas poszukiwań. 

W jaki sposób oskarżyciel utrudniał działania pościgowe i „skutecznie” je uniemożliwiał? Czy powodem użycia broni palnej było dwukrotne stanie zatrzymanego na drodze? Te, które widać na dowodzie podesłanym w skardze oraz te, które wywnioskowałem po umieszczonych logach z rozmowy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

26 minut temu, Veon.ogf napisał:

W jaki sposób oskarżyciel utrudniał działania pościgowe i „skutecznie” je uniemożliwiał? Czy powodem użycia broni palnej było dwukrotne stanie zatrzymanego na drodze? Te, które widać na dowodzie podesłanym w skardze oraz te, które wywnioskowałem po umieszczonych logach z rozmowy.

Cytat

W pewnych sytuacjach, dowody, które ukazują tylko urywek akcji, moment w którym ujawniona jest "wina" funkcjonariusza wykluczając wcześniejsze poczynania twórcy wątku nie są brane pod uwagę. Z tego powodu nalegam na nagrywanie gry. Załączając do skargi filmik z całym przebiegiem zdarzeń znacznie ułatwi jej rozstrzygnięcie.

Powodem nie było stanie zatrzymanego na drodze w tamtym momencie, nawet jeśli trzeba było cierpliwie zaczekać aż usunie się z drogi. Samego oskarżającego spotkałem pierwszy raz około kwadrans przed wydarzeniami zamieszczonymi w dowodzie podczas zwykłego patrolu w San Fierro, gdzie oskarżający poruszał się z przebitą oponą (dokładnie tym samym bordowym Schafterem sedan, którego widać na nagraniu w LS; zapytałem również administrację serwera czy da się w jakikolwiek sposób sprawdzić wymianę ogumienia w dzienniku gracza lub innym miejscu i otrzymałem odpowiedź, że można i to z dokładną godziną co może ułatwić sprawę w tej kwestii) 80 km/h w stronę wulkanizacji na Juniper Hollow, a ja za nim przez około minutę, może dwie. Na wulkanizacji miałem krótką przerwę, po czym wróciłem na patrol, a oskarżający praktycznie od tamtego momentu podążał za mną w kierunku Los Santos, ponieważ rozpoczął się pościg, do którego dołączyłem. 

Jakiś czas później podczas pościgu osoba poszukiwana została utracona z pola widzenia, ja ją zauważyłem, kiedy kierowała się w stronę Pershing Square / Commerce oraz chciałem za nią ruszyć, aczkolwiek z mojej winy wjechałem w tylni zderzak oskarżającego, więc nie chcąc tracić czasu zapłaciłem za wyrządzone szkody i ruszyłem dalej.

Co do samego użycia broni palnej. Faktycznie nic nie stwarzało bezpośredniego zagrożenia życia funkcjonariusza/y czy osób trzecich, więc jej użycie nie było konieczne. Nie jestem w stanie uzasadnić tego inaczej, poza tym co już pisałem poprzednio, więc mogę śmiało przyznać, że złamałem wewnętrzny regulamin. Samo niewykonywanie poleceń oraz zastawianie drogi nie jest wystarczającym powodem do tego, aby jej użyć, nawet jeśli miałem tak zwany "ogon" przez jakiś czas. Z tytułu powyższego zachowania naturalnie zobowiązuję się do poniesienia za to konsekwencji oraz odbycia wymierzonej kary.

Chciałbym również oficjalnie przeprosić Ciebie Kamilu oraz każdą osobę, która zwątpiła w moje dobre intencje i zamiary podczas wspólnej zabawy na serwerze. Skarga ma bardzo szerokie grono odbiorców, więc liczę na ciepłe przyjęcie moich słów.

 

To tyle z mojej strony, Police Officer III+1 Owocowy,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Owocowy napisał:

Powodem nie było stanie zatrzymanego na drodze w tamtym momencie, nawet jeśli trzeba było cierpliwie zaczekać aż usunie się z drogi. Samego oskarżającego spotkałem pierwszy raz około kwadrans przed wydarzeniami zamieszczonymi w dowodzie podczas zwykłego patrolu w San Fierro, gdzie oskarżający poruszał się z przebitą oponą (dokładnie tym samym bordowym Schafterem sedan, którego widać na nagraniu w LS; zapytałem również administrację serwera czy da się w jakikolwiek sposób sprawdzić wymianę ogumienia w dzienniku gracza lub innym miejscu i otrzymałem odpowiedź, że można i to z dokładną godziną co może ułatwić sprawę w tej kwestii) 80 km/h w stronę wulkanizacji na Juniper Hollow, a ja za nim przez około minutę, może dwie. Na wulkanizacji miałem krótką przerwę, po czym wróciłem na patrol, a oskarżający praktycznie od tamtego momentu podążał za mną w kierunku Los Santos, ponieważ rozpoczął się pościg, do którego dołączyłem. 

Jakiś czas później podczas pościgu osoba poszukiwana została utracona z pola widzenia, ja ją zauważyłem, kiedy kierowała się w stronę Pershing Square / Commerce oraz chciałem za nią ruszyć, aczkolwiek z mojej winy wjechałem w tylni zderzak oskarżającego, więc nie chcąc tracić czasu zapłaciłem za wyrządzone szkody i ruszyłem dalej.

Co do samego użycia broni palnej. Faktycznie nic nie stwarzało bezpośredniego zagrożenia życia funkcjonariusza/y czy osób trzecich, więc jej użycie nie było konieczne. Nie jestem w stanie uzasadnić tego inaczej, poza tym co już pisałem poprzednio, więc mogę śmiało przyznać, że złamałem wewnętrzny regulamin. Samo niewykonywanie poleceń oraz zastawianie drogi nie jest wystarczającym powodem do tego, aby jej użyć, nawet jeśli miałem tak zwany "ogon" przez jakiś czas. Z tytułu powyższego zachowania naturalnie zobowiązuję się do poniesienia za to konsekwencji oraz odbycia wymierzonej kary.

Chciałbym również oficjalnie przeprosić Ciebie Kamilu oraz każdą osobę, która zwątpiła w moje dobre intencje i zamiary podczas wspólnej zabawy na serwerze. Skarga ma bardzo szerokie grono odbiorców, więc liczę na ciepłe przyjęcie moich słów.

 

To tyle z mojej strony, Police Officer III+1 Owocowy,

Doceniam że udało się tutaj przyznać do winy acz chciałbym wyjaśnić pewne kwestie gdyż nadal to co zostało przez ciebie przestawione nie dokońca pokrywa się z faktycznymi wydarzeniami . 
Faktycznie zgadza się to że podążałeś za mną aż do wulkanizatora ( Nadmienię tutaj żeby nie było nie jasności . Opona pękła mi z powodu zużycia nie żadnego ostrzału w moją stronę ) . Ja wymieniłem opony i tak naprawdę rozjechaliśmy się w totalnie inne strony . Dlatego nawet tego nie przytaczałem gdyż nie ma to żadnego powiązania z ową skargą . Następnie poruszałem się po Los Santos i widziałem poruszające się jednostki SAPD na sygnałach świetlnych oraz dźwiękowych ale w żadnym momencie za nimi nie podążałem . Uważam że jeśli bym non stop jeździł za kordonem policji otrzymałbym chociaż jedno ostrzeżenie . 
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Również na swoją obronę dodam właśnie logi z swojego dziennika w którym przedstawię że nie możliwe jest to abym non stop podążał za oskarżonym gdyż jak widać wykonywałem też inne czynności na serwerze 5mQ5vcM.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin