Skocz do zawartości
  • Aby w pełni korzystać z forum musisz się zarejestrować i zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj.
    Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz wątek w dziale Pomoc z synchronizacją konta.

Tworzymy wspólnie piosenki


Boleslaw.
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć. Jak wiecie wszystko z miesiąca na miesiąc idzie do przodu, np. teraz do wygenerowania muzyki nie trzeba wiele - jedynie tekstu i trochę wolnego czasu.

Jakiś czas temu utraciłem swojego czworonożnego przyjaciela i tknęło mnie na wypróbowanie jednego z generatorów AI - jak wyszło? Mi się podoba, możecie sami ocenić. Kliknij tutaj, przejdziesz do odtwarzacza.

Może spróbujmy stworzyć piosenkę lub kilka piosenek dotyczących serwera, waszej gry, czegokolwiek innego związanego z 4life?
Temat jest prosty, jedna osoba zaczyna zwrotką lub kilkoma zwrotkami, a pozostałe doklejają swoją zwrotkę lub kilka zwrotek, a ja w wolnym czasie postaram się to ulepić i zrobić z tego coś bujającego. ;) 
Oczywiście cały tekst jakiejś napisanej przez Was piosenki również mile widziany.. Dodaje na końcu też do tego opcjonalne efekty dźwiękowe, a jak wypali to można pomyśleć o video. No to co, może coś z tego będzie, do dzieła. :P

Edytowane przez Boleslaw.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin