Skocz do zawartości
  • Aby w pełni korzystać z forum musisz się zarejestrować i zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj.
    Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz wątek w dziale Pomoc z synchronizacją konta.

Skarga na bot_tomek - oskarżony przez Kvba.sexbomb


Kvba.sexbomb
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Nick funkcjonariusza: bot_tomek

Data i godzina zdarzenia: 23.07 około 22:30

Pełen opis sytuacji: Gdy jechałem w okolicach glen parku gracz bot_tomek zatrzymał się na drodze i zaczął do kogoś strzelać gdy próbowałem go ominąć zaczął bez podstawnie strzelać mi po oponach oraz mnie zabił. Po zdarzeniu zapytałem się jego czy to on jechał w buffalo i czy to on zaczął do mnie strzelać, jego odpowiedź była "nie" "a co". Dodam jeszcze że nie miałem nic na czacie w stylu "cywilu odłącz się od pościgu" więc nie utrudniałem, ani nie jechałem za pościgiem.

 Dowód, który to potwierdza całe zajście: https://imgur.com/a/MFGJd40

 

"Ja, Kvba.sexbomb zapoznałem się z regulaminem odnośnie składania skargi, rozumiem go i w pełni akceptuje. "

Edytowane przez Kvba.sexbomb
cos sie imgur zepsuł
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uwaga za poscigiem jezdzilo z 10 pojazdow i na kazde auto byla zgoda i na ostrzal i na wytracenie bo kazdy uderzał w radiole lub je wytrącał z drogi a że ja byłem dowodzącym to wiedzialem na jaki pojazd jakie sa zgody a byles tez po 3 bindach i osoby ktore sie co chwile zmienialy na P1 mowiły że cheetach jezdzi za kordonem wiec była zgoda na wytracenie i na ostrzal.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, bot_tomek napisał:

Uwaga za poscigiem jezdzilo z 10 pojazdow i na kazde auto byla zgoda i na ostrzal i na wytracenie bo kazdy uderzał w radiole lub je wytrącał z drogi a że ja byłem dowodzącym to wiedzialem na jaki pojazd jakie sa zgody a byles tez po 3 bindach i osoby ktore sie co chwile zmienialy na P1 mowiły że cheetach jezdzi za kordonem wiec była zgoda na wytracenie i na ostrzal.

No to nie mogłem być ja ponieważ do pojazdu wsiadłem około 30 sekund przed zdarzeniem i nie miałem żadnego binda o odsunięciu się od pościgu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Kvba.sexbomb napisał:

No to nie mogłem być ja ponieważ do pojazdu wsiadłem około 30 sekund przed zdarzeniem i nie miałem żadnego binda o odsunięciu się od pościgu

nawet na filmiku widac jak jestes w kordonie bo jedzie za toba radiolka i ja bylem przed toba czyli utrudniales nam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, bot_tomek napisał:

nawet na filmiku widac jak jestes w kordonie bo jedzie za toba radiolka i ja bylem przed toba czyli utrudniales nam

Wyjeżałem wtedy z domku i kierowałem się w kierunku spawna, nie miałem zamiaru wam utrudniać i nie jeździłem wcześniej za wami ponieważ wbiłem dopiero wtedy na serwer.

 

1 minutę temu, bot_tomek napisał:

A to ze dostales z M4 rykoszetem to nie jest moja wina a tak sie zdarza kazdemu w frakcji

Na filmiku widać ze przestałeś strzelać do niego strzelać, a potem w innym kierunku do mnie bez żadnego powodu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu, bot_tomek napisał:

Uwaga za poscigiem jezdzilo z 10 pojazdow i na kazde auto byla zgoda i na ostrzal i na wytracenie bo kazdy uderzał w radiole lub je wytrącał z drogi a że ja byłem dowodzącym to wiedzialem na jaki pojazd jakie sa zgody a byles tez po 3 bindach i osoby ktore sie co chwile zmienialy na P1 mowiły że cheetach jezdzi za kordonem wiec była zgoda na wytracenie i na ostrzal.

To nie było czasem tak że goniliście niebieskiego czitaha? na powtórce z 5 min znalazłem niebieskiego czitaha utrudniającego wam. tu ss: https://imgur.com/a/vLK43a4

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, Kvba.sexbomb napisał:

Wyjeżałem wtedy z domku i kierowałem się w kierunku spawna, nie miałem zamiaru wam utrudniać i nie jeździłem wcześniej za wami ponieważ wbiłem dopiero wtedy na serwer.

 

Na filmiku widać ze przestałeś strzelać do niego strzelać, a potem w innym kierunku do mnie bez żadnego powodu

osoby na radiu zglosily mi ze utrudnia zielony cheetach wiec poszly na niego zgody ja bylem osoba dowodzaca czyli dostalem taka informacje i wydałem zgody czyli cie ostrzelalem a nie chcialem cie zabic to jest logiczne i po prostu dostales przypadkiem 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, bot_tomek napisał:

osoby na radiu zglosily mi ze utrudnia zielony cheetach wiec poszly na niego zgody ja bylem osoba dowodzaca czyli dostalem taka informacje i wydałem zgody czyli cie ostrzelalem a nie chcialem cie zabic to jest logiczne i po prostu dostales przypadkiem 

Właśnie ZIELONY cheetach a nie szary.

Gdy do mnie strzelałeś stałem w miejscu i najpierw strzelałeś po kołach a potem celowo strzelałeś we mnie żeby mnie zabić. 

A czy dostałem przypadkiem to bym nie powiedział nawet nie stałem blisko osoby do której strzelałeś.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, Kvba.sexbomb napisał:

Właśnie ZIELONY cheetach a nie szary.

Gdy do mnie strzelałeś stałem w miejscu i najpierw strzelałeś po kołach a potem celowo strzelałeś we mnie żeby mnie zabić. 

A czy dostałem przypadkiem to bym nie powiedział nawet nie stałem blisko osoby do której strzelałeś.

ta skarga nawet nie ma sensu bo byly zgody na ostrzal bo sam je wydalem nie ma dluzszego filiku tlyko jest moment jak cie ostrzelalem a zabilem cie przypadkowo i to powino byc logiczne

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, bot_tomek napisał:
13 minut temu, Kvba.sexbomb napisał:

Właśnie ZIELONY cheetach a nie szary.

Gdy do mnie strzelałeś stałem w miejscu i najpierw strzelałeś po kołach a potem celowo strzelałeś we mnie żeby mnie zabić. 

A czy dostałem przypadkiem to bym nie powiedział nawet nie stałem blisko osoby do której strzelałeś.

ta skarga nawet nie ma sensu bo byly zgody na ostrzal bo sam je wydalem nie ma dluzszego filiku tlyko jest moment jak cie ostrzelalem a zabilem cie przypadkowo i to powino byc logiczne

mam filmik z kilku ostatnich min jak wsiadam do czitaha podczas gdy wy mieliście pościg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin