Skocz do zawartości
  • Aby w pełni korzystać z forum musisz się zarejestrować i zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj.
    Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz wątek w dziale Pomoc z synchronizacją konta.

Skarga na bot_tomek - oskarżony przez Kvba.sexbomb


Kvba.sexbomb
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ale powiedz mi kiedy utrudniałem jak dopiero 20 sekund przed rozwaleniem mi opon wsiadłem do czitosa. 

2 minuty temu, bot_tomek napisał:

nie moja winą jest to ze nie miales bindow i nie moja winą jest to ze była informacja ze utrudniasz ja tylko zrobilem to na co byly zgody

Wcześniej pisałeś ze były 3 bindy na mnie ale no XD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Kvba.sexbomb napisał:

Ale powiedz mi kiedy utrudniałem jak dopiero 20 sekund przed rozwaleniem mi opon wsiadłem do czitosa. 

Wcześniej pisałeś ze były 3 bindy na mnie ale no XD

bo wzialem to na logike skoro byla informacja ze utrudniasz to sie domyslilem ze pewnie byly bindy 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na serwer dołączyłeś o godzinie 21:52:08, od tego momentu nie ingerowałeś w pościgu. 

Z nagrań może wynikać, że twój kolega Czitos* mógł uczestniczyć w pościgu. Ze względu na duże zamieszanie zostały wydane zgody na ostrzał. Funkcjonariusze mogli pomylić kierowców i związku z tym zostaleś postrzelony.

Skarga jest słuszna, funkcjonariusz zostaje ukarany.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin