Skocz do zawartości
  • Aby w pełni korzystać z forum musisz się zarejestrować i zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj.
    Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz wątek w dziale Pomoc z synchronizacją konta.

Skarga na Owocowy - oskarżony przez Grazynka1


Grazynka1
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Twój nick: Grazynka1
Nick osoby oskarżonej:
Owocowy
Data zdarzenia : 25.07.2024
Dokładny opis sytuacji: Po uciekniecu z pościgu po jakims czasie zostałem tepniety na wiezienie chociaz że zostało pościg wzniesiony i dotałem kare na 3h w wiezieniu po ucieknieciu policji . Domagam sie usunięcia kary wieziennej dla mnie.
Dowody:

Ja, Grazynka1 zapoznałem się z regulaminem odnośnie składania skargi, rozumiem go i w pełni akceptuje.

Edytowane przez Grazynka1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, Police Officer III+1 Owocowy,

W załączonym dowodzie wyraźnie widać, że celowo zwodowałeś pojazd ( 2:30 ) oraz utonąłeś ( 2:45 ) co pozwoliło mi na wsadzenie Cię po PID do więzienia. Musiałem po zakończeniu pościgu podjąć odpowiednie czynności wobec Twojej osoby oraz je wykonałem, więc nie widzę w tym żadnego problemu.

Jeśli oczekujesz dodatkowej odpowiedzi to w odpowiednim miejscu w dziale San Andreas Police Department znajdziesz taryfikator więzienny, który powinien rozwiać wszelkie Twoje wątpliwości. Znajdziesz tam wszystkie potrzebne informacje.

Twój pościg, mimo krótkiego czasu jego trwania, charakteryzował się absolutnym brakiem RP, odwalaniem, wyskakiwaniem, był również wjazd na strefę bezprawia, gdzie Twój kolega prowadził ostrzał, później zwodowanie pojazdu i finalnie samobójstwo spowodowane utonięciem, poprzez które nie miałeś możliwości przyjęcia mandatu oraz ja nie miałem możliwości jego wystawienia. 

Chciałbym również zwrócić się z uprzejmą prośbą do Executive Staff o przeanalizowanie sytuacji, która działa się między minutami 1:22 - 1:30 w załączonym przez gracza dowodzie. Znajomy osoby ściganej podczas ostrzału został powalony na niecałą sekundę, po czym momentalnie celowo opuścił serwer, o czym poinformował mnie  również członek administracji serwera, jednakże na nagraniu jest to widoczne w dolnym pasku. Co w takim przypadku?

To tyle z mojej strony, czekam na odpowiedź i werdykt Executive Staff,

Edytowane przez Owocowy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale celowo tego nie zrobiłem byłem już wypłyniety w gorze i zginolem nawet było widac ze wypływałem . Ale niewieem czego ty oczekujesz po waltonie ND ze bede jechał niewaiadomo ile to był pościg wiec wogole niewiem w czym masz problem macie auta na fula stuningowane i waltona nd nie umiesz dogonic

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin