Skocz do zawartości
  • Aby w pełni korzystać z forum musisz się zarejestrować i zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj.
    Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz wątek w dziale Pomoc z synchronizacją konta.

Skarga na MATI9101 oskarżony przez c0ld


c0ld
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Nick funkcjonariusza: MATI9101
Data i godzina zdarzenia: Dzisiaj, godzina 17
Pełen opis sytuacji: Sytuacja miała miejsce na giełdzie od 250k, funkcjonariusz podjechał na ów giełdę, i rozmawiał z graczem. Zatem przyszedłem ja, napisałem "odjazd" kto wie do kogo to kierowałem? Następnie funkcjonariusz podszedł i napisał "Słucham?" ja na to odparłem "Nie mów słucham bo cię.." nikt nie wie co miało się znajdować pod kropkami, gracz ten odebrał to źle i zawinął mnie do radiowozu. Funkcjonariusz posiada dwie wersje, pierwsza za "odjazd" druga za odpowiedź na "słucham", on sam nie wie za co mnie skuł, na giełdzie pisał że "[2024-07-26 17:11:00] [Output] : MATI9101 [255]: NapisaĹ‚em sĹ‚ucham, Pan siÄ™ brzydko wyraziĹ‚ w  mojÄ… stronÄ™." Natomiast gdy odjechaliśmy dalej napisał "[2024-07-26 17:13:11] [Output] : MATI9101 [255]: WyjaĹ›niajÄ…c. / [2024-07-26 17:13:23] [Output] : MATI9101 [255]: RozmawiaĹ‚em z graczem, napisaĹ‚eĹ› "Odjazd:" 
Dowód, który to potwierdza całe zajście: Gracze/logi:

[2024-07-26 17:07:04] [Output] : c0ld [175]: odjazd
[2024-07-26 17:07:10] [Output] : MATI9101 [255]: SĹ‚ucham ?
[2024-07-26 17:07:17] [Output] : c0ld [175]: Nie mow slucham bo cie..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uszanowanie Police Officer I MATI9101,

Zacznę od początku. Patrolowałem obszary giełdy od 250k w górę, znalazłem pojazd źle zaparkowany przy wjeździe na teren giełdy. Wtedy przyszli pod radiowóz gracze w tym c0ld. Rozmawiając z graczem na temat zaparkowanego samochodu c0ld jak napisał wyżej napisał  [2024-07-26 17:07:04] [Output] : c0ld [175]: odjazd , wtedy napisałem [2024-07-26 17:07:10] [Output] : MATI9101 [255]: SĹ‚ucham ? oraz otrzymałem odpowiedź do mojego pytania [2024-07-26 17:07:17] [Output] : c0ld [175]: Nie mow slucham bo cie.. . Wtedy uznałem, iż gracz lekceważy mnie i w sposób dość nie kulturalny każe mi odjechać bez wskazanego powodu. Dodam, iż to była odpowieź na moje pytanie, ponieważ nikt w tym czasnie nie zadawał pytania na które c0ld mógł tak odpowiedzieć. Zatrzymałem owego gracza, zgodnie z procedurą zatrzymywania. Gracz uznał, iż popełniłem błąd i będzie pisał skargę na forum. 

Czekam na wypowiedź Zarządu frakcji San Andreas Police Dempartment.
                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                               Z poważaniem 
                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                  MATI9101

Edytowane przez MATI9101
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin