Skocz do zawartości
  • Aby w pełni korzystać z forum musisz się zarejestrować i zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj.
    Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz wątek w dziale Pomoc z synchronizacją konta.

Skarga na Czapla* - oskarżony przez JanuszKowlasky


Rekomendowane odpowiedzi

Login: JanuszKowlasky
Nick: JanuszKowalsky
Serial: 313440923CB7F357949FBC43EB78A2C4
Przynależność do frakcji: 
Powód napisania skargi: Wydalenie z frakcji bez wczesnego zawiadomienia.
Data zdarzenia: 25.07.2024
Dowody: Nie ma 
Opis sytuacji: Zwracam się z uprzejmą prośbą o wyjaśnienie oraz interwencję w sprawie mojego nieuzasadnionego wydalenia z frakcji SARA bez wcześniejszego zawiadomienia. Chciałbym przedstawić szczegóły sytuacji, która wydaje mi się być niezgodna z obowiązującymi zasadami i procedurami. Dnia 18.07.2024, otrzymałem unban, który został nałożony na mnie za Omijanie systemu anty-afk w celu osiągnięcia korzyści majątkowych. Od tego momentu minął już tydzień, a ja aktywnie uczestniczyłem w życiu frakcji, starając się przestrzegać wszystkich zasad i regulaminów. Niestety, ku mojemu zaskoczeniu i rozczarowaniu, dnia 25.07.2024 zostałem bez żadnego wcześniejszego powiadomienia wydalony z frakcji SARA. Nie otrzymałem żadnej informacji na temat powodu tej decyzji ani możliwości wyjaśnienia zaistniałej sytuacji. Uważam, że takie działanie jest niesprawiedliwe i niezgodne z podstawowymi zasadami fair play oraz komunikacji wewnątrz frakcji. Proszę o szczegółowe wyjaśnienie powodów mojego wydalenia oraz ewentualne przywrócenie do frakcji, jeśli nie doszło do poważnego naruszenia z mojej strony. Wierzę, że każda decyzja powinna być poprzedzona odpowiednim postępowaniem wyjaśniającym oraz możliwością obrony. Liczę na szybką i sprawiedliwą odpowiedź w tej sprawie.

Z poważaniem,

JanuszKowalsky.

Świadkowie: Nie ma.

Przez Byialy*,

Przeniosłem skargę do właściwego działu. 

Edited

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak to gdzie jest napisane że dajecie wydalenie bez wcześniejszego zawiadomienia gdzie minęło 7 dni po unbanie ? Powodzenia jeżeli to jest fair play to gratuluję mogę podać przykłady gdzie wydalacie osoby bez wcześniejszej szansy na jakikolwiek głos szkoda że ta frakcja ma tak pisze o tej bo nie byłem w innej ale szkoda że powołujecie się tylko na siebie i zarząd a nie patrzycie na osoby z poza zarządu możecie się śmiać albo nie ale na tym ta gra nie polega. Sądzę że nie ma tu żadnych zachowanych fair play tylko macie między soba a nie posłuchacie słowa gracza zostałem urażony tym że grałem tydzień a wy po tygodniu dopiero dajecie unbana ja się specjalnie zwalniałem z roboty żeby być na szkoleniu nie każdym ale zwalniałem a wy nawet wcześniejsze nie daliście znać że rozważacie to że chcecie mnie wyrzucić. Nie popuszczę i będę nawet jeżeli temat się zakończy pisał skargi. Dziękuję nie jest to fair play ani nie jest to logiczne. Powodzenia!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry.
Komisja Spraw Frakcyjnych, po analizie skargi postanawia ją odrzucić.

Pierwszym argumentem jest fakt, iż skarga została napisana niezgodnie z obowiązującymi standardami wysyłania skarg na frakcję.
a) Jest to skarga na konkretną osobę - a nie frakcję.
b) Złamano regulamin składania skarg - "§4 Każdy temat powinien być napisany w sposób oficjalny z zachowaniem wszystkich zasad kultury." - Twoja wypowiedź po otrzymaniu odpowiedzi od Lidera frakcji - sam chyba przyznasz - z oficjalnym tonem wypowiedzi nie ma nic wspólnego.

Drugim zaś jest to, iż skarga jest bezpodstawna. Zostałeś wydalony zgodnie z obowiązującymi we frakcji SARA procedurami i zasadami. Wyraźny powód znajduje się w ogłoszeniach SARA. Jak mniemam, skoro przywołujesz konkretny opis sytuacji w tej skardze, to jesteś świadom za co zostałeś ukarany. Nie istniała również żadna przeszkoda ku temu, abyś skierował dodatkowe zapytanie do Zarządu SARA - jeżeli pojawiła się jakakolwiek niepewność wobec konsekwencji jakie Ciebie spotkały.

Edytowane przez Byialy*
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin