Skocz do zawartości
  • Aby w pełni korzystać z forum musisz się zarejestrować i zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj.
    Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz wątek w dziale Pomoc z synchronizacją konta.

Skarga na Czapla* - oskarżony przez JanuszKowlasky


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Login: JanuszKowlasky
Nick: JanuszKowalsky
Serial: 313440923CB7F357949FBC43EB78A2C4
Przynależność do frakcji: 
Powód napisania skargi: Wydalenie z frakcji bez wczesnego zawiadomienia.
Data zdarzenia: 25.07.2024
Dowody: Nie ma 
Opis sytuacji: Zwracam się z uprzejmą prośbą o wyjaśnienie oraz interwencję w sprawie mojego nieuzasadnionego wydalenia z frakcji SARA bez wcześniejszego zawiadomienia. Chciałbym przedstawić szczegóły sytuacji, która wydaje mi się być niezgodna z obowiązującymi zasadami i procedurami. Dnia 18.07.2024, otrzymałem unban, który został nałożony na mnie za Omijanie systemu anty-afk w celu osiągnięcia korzyści majątkowych. Od tego momentu minął już tydzień, a ja aktywnie uczestniczyłem w życiu frakcji, starając się przestrzegać wszystkich zasad i regulaminów. Niestety, ku mojemu zaskoczeniu i rozczarowaniu, dnia 25.07.2024 zostałem bez żadnego wcześniejszego powiadomienia wydalony z frakcji SARA. Nie otrzymałem żadnej informacji na temat powodu tej decyzji ani możliwości wyjaśnienia zaistniałej sytuacji. Uważam, że takie działanie jest niesprawiedliwe i niezgodne z podstawowymi zasadami fair play oraz komunikacji wewnątrz frakcji. Proszę o szczegółowe wyjaśnienie powodów mojego wydalenia oraz ewentualne przywrócenie do frakcji, jeśli nie doszło do poważnego naruszenia z mojej strony. Wierzę, że każda decyzja powinna być poprzedzona odpowiednim postępowaniem wyjaśniającym oraz możliwością obrony. Liczę na szybką i sprawiedliwą odpowiedź w tej sprawie.

Z poważaniem,

JanuszKowalsky.

Świadkowie: Nie ma.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak to gdzie jest napisane że dajecie wydalenie bez wcześniejszego zawiadomienia gdzie minęło 7 dni po unbanie ? Powodzenia jeżeli to jest fair play to gratuluję mogę podać przykłady gdzie wydalacie osoby bez wcześniejszej szansy na jakikolwiek głos szkoda że ta frakcja ma tak pisze o tej bo nie byłem w innej ale szkoda że powołujecie się tylko na siebie i zarząd a nie patrzycie na osoby z poza zarządu możecie się śmiać albo nie ale na tym ta gra nie polega. Sądzę że nie ma tu żadnych zachowanych fair play tylko macie między soba a nie posłuchacie słowa gracza zostałem urażony tym że grałem tydzień a wy po tygodniu dopiero dajecie unbana ja się specjalnie zwalniałem z roboty żeby być na szkoleniu nie każdym ale zwalniałem a wy nawet wcześniejsze nie daliście znać że rozważacie to że chcecie mnie wyrzucić. Nie popuszczę i będę nawet jeżeli temat się zakończy pisał skargi. Dziękuję nie jest to fair play ani nie jest to logiczne. Powodzenia!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin