Skocz do zawartości
  • Aby w pełni korzystać z forum musisz się zarejestrować i zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj.
    Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz wątek w dziale Pomoc z synchronizacją konta.

Skarga na Owocowy - oskarżony przez P4yPal


Rekomendowane odpowiedzi

 Nick funkcjonariusza: Owocowy
    Data i godzina zdarzenia: 18:30 27.07
    Pełen opis sytuacji: Podczas tego, gdy robiłem pościg dany funkcjonariusz zamiast normalnie mnie gonić postanowił pójść na skróty i dawać cały czas gaz do dechy co, jak widać nie wyszło mu, według mnie takie zdarzenie i reprezentowanie frakcji taka jazda nie powinna mieć miejsca.
    Dowód, który to potwierdza całe zajście: https://imgur.com/a/M0jfPxe

 


Ja, P4yPal zapoznałem się z regulaminem odnośnie składania skargi, rozumiem go i w pełni akceptuje. 

Edytowane przez P4yPal
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, Police Officer III+1 Owocowy,

Podczas pościgu w tamtym momencie wyskoczyło mi powiadomienie systemowe, które spowodowało zminimalizowanie gry, ale miło z Twojej strony, że dbasz o wizerunek frakcji oraz napisałeś tę skargę.

Spoiler

[2024-07-27 18:34:39] [Output] : Owocowy [247]: laga złapałem
[2024-07-27 18:34:46] [Output] : Owocowy [247]: alt tab sam mi sie zrobił
[2024-07-27 18:34:49] [Output] : R4eax. [204]: hah
[2024-07-27 18:34:50] [Output] : Owocowy [247]: bo jakieś powiadomienie wyskoczyło
[2024-07-27 18:35:16] [Output] : Gracz Nekson został/a wyrzucony/a przez Mefju4, powód: Flood

To tyle z mojej strony, czekam na wypowiedź Executive Staff,

Edytowane przez Owocowy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin