Skocz do zawartości
  • Aby w pełni korzystać z forum musisz się zarejestrować i zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj.
    Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz wątek w dziale Pomoc z synchronizacją konta.

Skarga na pracownika Kopacka, oskarżony przez WaszPan


WaszPan
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Twój nick: WaszPan
Nick osoby oskarżonej: Kopacka
Powód napisania skargi: Moim powodem napisania skargi, jest taki, że tutaj pracownik frakcji SARA złamał kodeks ruchu drogowego, 4 punkt §1 . Zdjęło mi to naprawdę dużo procent kurierki, przez co nie otrzymałem pełnej wypłaty. 

Dowody: https://imgur.com/a/BU2vZyJ

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, potwierdzam że otrzymałem 50PLN, co dla mnie nie znaczy zbyt wiele, ponieważ moim zdaniem wyrządzone szkody były wyższe niż te 50PLN. Dodatkowo chciałbym wziąć pod uwagę, że za łamanie KRD na czynnej służbie jest ponoszona konsekwencja w postaci zawieszenia we frakcji oraz kara zakazu prowadzenia pojazdów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie, nie prosiłem pracownika o uiszczenie większej opłaty; moim celem było jedynie upewnienie się, że pracownik sam się domyśli że straciłem dużo procent.

Edytowane przez WaszPan
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin