Skocz do zawartości
  • Aby w pełni korzystać z forum musisz się zarejestrować i zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj.
    Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz wątek w dziale Pomoc z synchronizacją konta.

Wniosek o przyjęcie do biznesu San Andreas Armed Forces- MaTiX^


Rekomendowane odpowiedzi

Login: xmatix16
Nick: MaTiX^
Serial: 3DAB1FC5FEBB4AD94A727693F0A50F62
Czas spędzony na serwerze: 1861h
Kary serwerowe: 

Spoiler

31 Grudnia 2021, 19:32 >> Zabranie prawa jazdy graczowi xmatix16 przez Daroo*, powód: Celowy vdm (dowód dostarczony administracji) (Ważne do: 2 Stycznia 2022, 19:32)
25 Listopada 2021, 16:05 >> Wyciszenie gracza xmatix16 przez suszek.drip, powód: zakazany skrot (Ważne do: 26 Listopada 2021, 4:05)
14 Listopada 2021, 14:19 >> Zabranie prawa jazdy graczowi xmatix16 przez TheNaturat., powód: vdm gracza ( dowodo dostarczone Administracji ). (Ważne do: 16 Listopada 2021, 14:19)
13 Listopada 2021, 13:11 >> Zabranie prawa jazdy graczowi xmatix16 przez xAvenes*, powód: Taran (Ważne do: 14 Listopada 2021, 13:11)
7 Listopada 2021, 19:19 >> Zabranie licencji lotniczej graczowi xmatix16 przez Bambi, powód: Odwalanie dodo. (Ważne do: 12 Listopada 2021, 19:19)


Przedstawienie swojej osoby: Mam na imię Mateusz i mam 19 lat. W tym roku skończyłem piąty rok w technikum na kierunku logistycznym. Jestem miłą oraz zaradną osobą, która nie popada w bezsensowne konflikty, również jestem otwarty na nowe znajomości. Na co dzień interesuję się piłką nożną oraz służbami mundurowymi, głównie policją, wojskiem i ratownictwem medycznym. Moim hobby w głównej mierze jest uprawianie sportu, ćwiczenie na siłowni czy też gra w piłkę nożną.  W wolnym czasie lubię grać w gry komputerowe, takie jak Fc 24 czy MTA
Czy posiadasz komunikator Discord oraz Mumble?: Tak
Czy posiadasz sprawny mikrofon?: Tak
Czy zapoznałeś się z regulaminem biznesu i regulaminem ogólnym biznesów?: Tak jest!

Edytowane przez MaTiX^
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin