Skocz do zawartości
  • Aby w pełni korzystać z forum musisz się zarejestrować i zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj.
    Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz wątek w dziale Pomoc z synchronizacją konta.

Skarga na Koszk - oskarżony przez Bienieq


Bienieq
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

    Nick funkcjonariusza: Koszk
    Data i godzina zdarzenia: 30.07.2024 około 14:40
    Pełen opis sytuacji: Witam serdecznie, podczas pościgu na strefie DM zostałem zatrzymany, członek frakcji SAPD podszedł do mnie arogancko i nie kulturalnie musiałem na chwile odejść od komputera, więc podałem dokument wcześniej, aby nie było żadnych pretekstów do tego, aby dać mi mandat za utrudnianie etc. DW.1, na co odpowiedział mi, DW.2 więc poszedłem, po chwili wróciłem i Koszk napisał mi, abym podał mu dokumenty, więc napisałem mu, DW.3.1-2. Kończąc, Koszk stwierdził, że było to utrudnianie i zaczęło się podliczanie mandatu razem z pseudo utrudnianiem. Dodając, wysyłałem kilkukrotnie logi, że podawałem dokumenty. Dodam przy okazji, że Koszk prowadząc ze mną akcje RP, pisze sobie takie wiadomości [2024-07-30 14:40:32] [Output] : Koszk [26]: Rogis kinderr    
Dowód, który to potwierdza całe zajście:

DW.1 [2024-07-30 14:37:46] [Output] : * Bienieq podaje dokumenty
DW.2 [2024-07-30 14:37:55] [Output] : Koszk [26]: Narazie dokumenty mi nie potrzebne.
DW.3.1 [2024-07-30 14:41:01] [Output] : Koszk [26]: Bienieq Dokumenty bym prosił.
DW.3.2 [2024-07-30 14:41:05] [Output] : Bienieq [182]: Dawałem

Ja, Bienieq zapoznałem się z regulaminem odnośnie składania skargi, rozumiem go i w pełni akceptuje.

Edytowane przez Bienieq
Błąd
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uszanowanie, Police Officer III Koszk. San Andreas Police Department.
 

Jeśli chodzi o sam początek jeśli dobrze zrozumiałem, ja podszedłem do ciebie arogancko i nie kulturalnie? czy ty musiałeś odejść arogancko od komputera?
Oczywiście, Podałeś mi dokument, Lecz moim celem było sprawne i szybkie dojechanie do reszty jednostek, Nie miałem przy tym jak sprawdzać twoich dokumentów,
Gdy dojechaliśmy do reszty jednostek, prosiłem o twoje dokumenty które podawałeś, lecz nikt ich nie odebrał. Więc dlaczego nie mogłeś napisać drugi raz tego samego zaoszczędzając czas mój, jak i reszty? Poza tym, Nie stwierdziłem, że to utrudnianie, stwierdziłem, że jest to nie wykonywanie poleceń funkcjonariusza. Zresztą dawałem ci 4-krotnie szanse na podanie dokumentu, i ostrzegałem o możliwości otrzymania takiego mandatu, lecz napisałeś "[2024-07-30 14:42:17] [Output] : Bienieq [182]: rob se fote"
Jeśli chodzi o ostatnią linijkę, Tą wiadomość napisałem przed rozpoczęciem konwersacji o dokumentach, podczas gdy dojechaliśmy do reszty jednostek. Zresztą rozumiem, Police Department nie może mieć poczucia humoru, Potem tylko dostajemy wiadomości, że mamy wiadomo co wiadomo gdzie. Z mojej strony to tyle, Czekam na wypowiedź wyższej strony.


                                                                                                                                                                                                                      Pozdrawiam, Koszk.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 30.07.2024 o 16:13, Koszk napisał:


Jeśli chodzi o ostatnią linijkę, Tą wiadomość napisałem przed rozpoczęciem konwersacji o dokumentach, podczas gdy dojechaliśmy do reszty jednostek. Zresztą rozumiem, Police Department nie może mieć poczucia humoru, Potem tylko dostajemy wiadomości, że mamy wiadomo co wiadomo gdzie. Z mojej strony to tyle, Czekam na wypowiedź wyższej strony.


                                                                                                                                                                                                                    

To tak naprawdę jedyne do czego można się niestety przyczepić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin