Skocz do zawartości
  • Aby w pełni korzystać z forum musisz się zarejestrować i zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj.
    Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz wątek w dziale Pomoc z synchronizacją konta.

4Life News - Cudowne szczęście samobójcy - uniknął śmierci, zyskał nowe życie!


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

5wNnuaX.png

Witajcie drodzy czytelnicy! Z tej strony Redaktor @PicoBello* z Redakcji 4Life News. Serdecznie zapraszam Was do przeczytania nowego wydania relacji mojego autorstwa. Serdecznie zapraszam!

5D4B3bb.png

56U3JeX.png

5D4B3bb.png

Dnia 31.07.2024 roku, około godziny 22:45, do Centrum Powiadamiania Ratunkowego wpłynęło zgłoszenie dotyczącej osoby, która planuje zakończyć swój żywot, dokonując samobójstwa. Wszystko działo się szybko i gwałtownie. Na miejsce, a konkretnie na dzielnice Unity Station w Los Santos wezwano wszystkie służby; San Andreas Police Department, San Andreas Medical Department oraz San Andreas Fire Department. Na miejscu, patrol Policji zabezpieczył miejsce zdarzenia od osób postronnych. Strażacy, którzy przybyli na miejsce udzielili Kwalifikowanej Pierwszej Pomocy, a do przyjazdu Załogi Ratownictwa Medycznego zajmowali się osobą poszkodowaną, a był nim 36-letni mężczyzna pochodzenia Niemieckiego, który niestety dokonał skoku przed przyjazdem pierwszych służb. Po przyjeździe ZRM, od razu przejęli osobę poszkodowaną, udzielili jej pomocy, a po krótkiej chwili przetransportowali do Szpitala w Las Venturas. Policjanci, którzy przebywali na miejscu, zebrali odpowiednią ilość śladów, zabezpieczyli dowody w sprawie, po czym poznali prawdopodobną przyczynę próby samobójstwa.

5D4B3bb.png

CszeVIg.png

5D4B3bb.png

Ponadto udało mi się przeprowadzić krótki wywiad z Kierującym Działaniem Ratowniczym, Młodszym Ogniomistrzem @KierowcaTocki. Serdecznie zapraszam do zapoznania!

PB - PicoBello*
KT - KierowcaTocki

5D4B3bb.png

PB: Uszanowanie! Z tej strony Redaktor PicoBello* z Redakcji 4Life News. Czy mógłbyś mi udzielić krótkiego wywiadu odnośnie do ostatniego zgłoszenia, jakie ostatnio dostaliście?
KT: Witam, Młodszy Ogniomistrz KierowcaTocki z SA. Fire Department. Pytaj śmiało.

PB: Wspaniale! Czy możesz mi powiedzieć, czego dotyczyło ostatnie zgłoszenie?
KT: Nasze obecne zgłoszenie dotyczyło próby samobójczej - skoczka, który przy Unity Station skoczył z jednego z budynków.

PB: Rozumiem. Co było powodem, że osoba chciała skoczyć z dachu budynku?
KT: Powodem była silna depresja u osoby i złe samopoczucie, mężczyzna sądzi, że jest niepotrzebny na Ziemi.

PB: Czy samobójcy udało się pomóc? Jak przebiegła akcja ratownicza?
KT: Akcja przebiegła tak, jak powinna - szybko i z sukcesem. Jednak przed przyjazdem służb niestety skoczek dokonał skoku, jednak zaraz po udzielono odpowiedniej pomocy medycznej. Z tego, co mi wiadomo, osoba poszkodowana jest w stanie stabilnym.

PB: Wspaniale, widać było duże zaangażowanie i determinacje w działaniu, aby pomóc osobie podczas waszej akcji. Czy samobójców w stanie San Andreas jest dużo?
KT: Szczerze to na całe szczęście nie widuje dużo zgłoszeń tego typu.

PB: Z pewnością to dobra wiadomość! Czy poza skoczkiem ktoś jeszcze ucierpiał?
KT: Na szczęście nie.

PB: Z mojej strony to tyle, dziękuje za możliwość krótkiego wywiadu. Wszystkiego dobrego i bezpiecznej służby!
KT: Ja również dziękuję. Do widzenia.

5D4B3bb.png

Dziękujemy za wytrwanie do końca. Ponadto zachęcamy również do dalszych naszych materiałów.

5D4B3bb.png

CrcUI5P.png

Autoryzował: @Kr3dka

5wNnuaX.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin