Skocz do zawartości
  • Aby w pełni korzystać z forum musisz się zarejestrować i zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj.
    Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz wątek w dziale Pomoc z synchronizacją konta.

Rekrutacja do grona Opiekunów Biznesów - Sierpień'24

Temat zostanie automatycznie zablokowany o 18:00


Byialy*
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • Administrator
Rekrutacja na stanowisko
Opiekuna Biznesów

Witamy!
Z przyjemnością informujemy, iż zostaje otwarta rekrutacja na stanowisko Opiekuna Biznesów.

Czego oczekujemy od potencjalnego kandydata?:

  • Minimum 1000 przegranych godzin na serwerze.
  • Posiadania komunikatora Mumble oraz Discord.
  • Posiadania sprawnego mikrofonu.
  • Dyspozycyjności oraz samodzielności.
  • Umiejętności logicznego myślenia oraz podejmowania spójnych decyzji.
  • Znajomości ogólnego Regulaminu Biznesów.
  • Otwartego umysłu oraz chęci współpracy z obecnymi Opiekunami.
  • Doświadczenia na podobnych stanowiskach.
  • Umiejętności pracy w stresujących warunkach.
  • Braku przynależności do Zarządu któregokolwiek Biznesu.

Jakie będą obowiązki nowego Opiekuna?:

  • Sumienne i staranne wykonywanie poleceń Głównego Opiekuna.
  • Współpraca z innymi Opiekunami.
  • Nadzorowanie funkcjonalności Biznesów istniejących na serwerze 4Life MTA.
  • Rozwiązywanie wniosków, skarg związanych z Biznesami.
  • Uczestniczenie w spotkaniach biznesowych oraz wewnętrznych rozmowach Opiekunów.

Jak wygląda proces rekrutacji:

Rekrutacja podzielona jest na dwa etapy. Pierwszym z nich jest napisanie podania na forum, natomiast drugim - rozmowa na Mumble z Administracją RCON oraz Opiekunami Biznesów. Drugi etap rekrutacji będzie tylko i wyłącznie dla wybranych osób, których kandydatura w I etapie przyciągnie uwagę osób decyzyjnych. Podanie powinno być napisane w sposób schludny oraz poprawny ortograficznie - zgodnie z podanym wzorem. Oszustwa w aplikacji są zabronione i będą surowo karane punktami na forum. Podanie należy wkleić jako odpowiedź pod tym tematem. Informacje podane w nawiasach "()" oraz "[]" można usunąć. Przewidywana data zamknięcia I etapu: 08.08.2024 roku o godzinie 20:00.

Wzór podania:


Imię:
Wiek:
PID:
Serial:
Nazwa/identyfikator Discord:
Ilość godzin przegranych na serwerze:
Jakie masz doświadczenie na podobnym stanowisku (opisz je):
Lista kar (w formie tekstowej, w spoilerze [ikonka oczka na pasku edycji]):
Opisz swoją osobę (minimum 5 rozbudowanych zdań):
Jakie pełnisz funkcje na serwerze (np. frakcja, Administracja, itp.):
Czy byłeś/aś w jakimś Biznesie na serwerze? Jak tak, to w jakim?:
Dlaczego akurat Ty?:


Wszystkim aplikującym życzymy powodzenia!
Opiekunowie Biznesów

Edytowane przez Byialy*
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Support

Imię: Damian
Wiek: 19
PID: 258943
Serial: C71F8F38E7A598034742E93CB67E353F
Nazwa/identyfikator Discord: tekmistrz
Ilość godzin przegranych na serwerze: 2613 godzin
Jakie masz doświadczenie na podobnym stanowisku: Nie.
Lista kar:

Spoiler

28 Marca 2024, 20:42 >> Zabranie prawa jazdy graczowi TeKMistrz przez Kozixon, powód: Celowe doprowadzenie do kolizji podczas jazdy pod prąd. (omyłkowa) (Ważne do: 1 Kwietnia 2024, 20:42)
7 Października 2023, 21:01 >> Wyciszenie gracza TeKMistrz przez Sheeker, powód: Bardzo niecenzuralne teksty (Ważne do: 8 Października 2023, 3:01)
28 Sierpnia 2023, 21:55 >> Wyciszenie gracza 
TeKMistrz przez ZbyK.gg, powód: Żarty na tle antysemickim (omyłkowa) (Ważne do: 30 Sierpnia 2023, 21:55)
3 Sierpnia 2023, 21:35 >> Wyciszenie gracza TeKMistrz przez _-YOSHI-_, powód: Zakazane skróty (Ważne do: 4 Sierpnia 2023, 21:35)
17 Sierpnia 2021, 19:01 >> Wyciszenie gracza TeKMistrz przez Kubula, powód: Zakazane skróty. (Ważne do: 19 Sierpnia 2021, 19:01)
10 Września 2018, 17:50 >> Zabranie prawa jazdy graczowi (Nieznany nick) przez Kacperix3, powód: NWFmM2RkMDIzYzI0MDdjODIwNmMyZGZjN2Q3MDRhYzA= (Ważne do: 5 Czerwca 2021, 17:50)


Opisz swoją osobę: Tak jak powyżej napisałem nazywam się Damian i mam 19 lat, w tym roku ukończyłem szkołę techniczną o profilu elektrycznym. Jak każda osoba posiadam parę moich hobby którymi są pływanie, gotowanie, majsterkowanie oraz słuchanie audiobooków. Na co dzień jestem szczerą, cierpliwą i spokojną osobą. Lubię uczyć się nowych rzeczy ponieważ daje mi to świadomość że ciągle się rozwijam, dodatkowo jestem osobą która myśli nie szablonowo.  Wyznaczoną mi pracę wykonuje w 100% najlepiej jak mogę, natomiast gdy mam jakieś problemy z pracą to zwracam się do osoby która może mi pomóc. Dodatkowo angażuje się w moją pracę, jestem odpowiedzialny za moją pracę, przyjmuję wszelaką krytykę która na mnie spada i staram się unikać popełnianych wcześniej błędów.
Jakie pełnisz funkcje na serwerze (np. frakcja, Administracja, itp.): Na serwerze jestem członkiem ekipy serwera na randze support'a, frakcji San Andreas Medical Department.
Czy byłeś/aś w jakimś Biznesie na serwerze? Jak tak, to w jakim?: Tak, jestem w biznesie 4WARS.
Dlaczego akurat Ty?: Jak wcześniej napisałem, jestem osobą dyspozycyjną, zdyscyplinowaną, samodzielną oraz szczerą. Zależy mi na sprawiedliwym postępowaniu, na sumiennej pracy. Jak wcześniej napisałem jestem odpowiedzialny za moje czyny. Myślę że posiadam ważne cechy dla tego stanowiska dlatego jestem odpowiednią osobą na to stanowisko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator

Imię: Alek
Wiek: 22
PID: 161118
Serial: 77065F9A39C4BD33205CC8488F935394
Nazwa/identyfikator Discord: likoss123
Ilość godzin przegranych na serwerze: 3504h 
Jakie masz doświadczenie na podobnym stanowisku (opisz je): Niestety, nie posiadam doświadczenia.
Lista kar (w formie tekstowej, w spoilerze [ikonka oczka na pasku edycji]):

Spoiler

22 Sierpnia 2022, 17:17 >> Wyciszenie gracza Likoss123 przez Fepher, powód: BK (Ważne do: 22 Sierpnia 2022, 19:17)
15 Października 2019, 21:33 >> Wyciszenie gracza Likoss123 przez Axidus*, powód: CBK. (Ważne do: 16 Października 2019, 21:33)
20 Września 2019, 14:50 >> Wyciszenie gracza Likoss123 przez TheArasik., powód: Obraza rodziców innego gracza. //BMA (Ważne do: 4 Października 2019, 14:50)


Opisz swoją osobę (minimum 5 rozbudowanych zdań): Witam jak już wyżej napisałem, mam na imię Alek, pochodzę z województwa Podkarpackiego. Na co dzień jestem osobą opanowaną, która potrafi utrzymać nerwy na wodzy, również posiadam takie cechy, jak komunikatywność, punktualność, rzetelność oraz szczerość. Myślę, że te cechy najbardziej opisują moją osobę, nie boję się wykonywać nowo postawionych mi obowiązków. Staram się w każdej sytuacji szukać jak najlepszego rozwiązania. Dodatkowo potrafię przyjąć krytykę w moją stronę, ponieważ myślę, że wtedy mnie to umacnia i później staram się nie popełniać tych samych błędów. 
Jakie pełnisz funkcje na serwerze (np. frakcja, Administracja, itp.): Jestem obecnie w frakcji Transport of San Andreas, również pełnie role administracyjną na randze moderator, jak i jestem w biznesie 4WARS.
Czy byłeś/aś w jakimś Biznesie na serwerze? Jak tak, to w jakim?: Tak, byłem w SAAF. 
Dlaczego akurat Ty?: Myślę, że podołałbym obowiązkom, które idą z tym stanowiskiem, również w tym mogą mi pomóc moje cechy z którymi się utożsamiam. Postaram pokazać się z jak najlepszej strony, jeżeli będzie mi to dane. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Imię: Mateusz
Wiek: 16 lat.
PID: 305549
Serial: ABB63CA36E57CA329053E9DC7515F4B4
Nazwa/identyfikator Discord: lumbago1705_
Ilość godzin przegranych na serwerze: 1870 godzin.
Jakie masz doświadczenie na podobnym stanowisku: Nie posiadam.
Lista kar

Spoiler

17 Września 2023, 15:49 >> Zbanowanie gracza Lumbago przez Byialy*, powód: Podejrzane transakcje (Ważne do: permanentnie)
13 Lipca 2023, 14:07 >> Zabranie prawa jazdy graczowi Lumbago przez Penomeco, powód: Brawurowa jazda, odwalanie, celowe taranowanie (Ważne do: 16 Lipca 2023, 14:07)
19 Lutego 2023, 16:59 >> Zabranie prawa jazdy graczowi Lumbago przez DanielRB, powód: Odwalanie. (Ważne do: 22 Lutego 2023, 16:59)
15 Sierpnia 2022, 19:00 >> Zabranie prawa jazdy graczowi Lumbago przez zloty113, powód: Taran, zajechanie drogi (Ważne do: 17 Sierpnia 2022, 19:00)
9 Lipca 2022, 22:55 >> Zabranie prawa jazdy graczowi Lumbago przez Fepher, powód: celowy taran (Ważne do: 11 Lipca 2022, 22:55)
23 Czerwca 2022, 15:22 >> Wyciszenie gracza Lumbago przez Daroo*, powód: Życznie śmierci. (Ważne do: 26 Czerwca 2022, 15:22)
23 Czerwca 2022, 15:22 >> Zabranie prawa jazdy graczowi Lumbago przez Daroo*, powód: Taran - brak zapłaty za szkody. (Ważne do: 24 Czerwca 2022, 15:22)
10 Września 2018, 17:50 >> Zabranie prawa jazdy graczowi (Nieznany nick) przez Kacperix3, powód: NWFmM2RkMDIzYzI0MDdjODIwNmMyZGZjN2Q3MDRhYzA= (Ważne do: 5 Czerwca 2021, 17:50)


Opisz swoją osobę (minimum 5 rozbudowanych zdań): Uszanowanie, pochodzę z małej wsi położonej w województwie podkarpackim. Po wakacjach uczęszczać będę do III klasy technikum, o profilu technik elektryk. Z tym zawodem chcę wiązać moją przyszłość, założyć swoją działalność i cieszyć się z życia. Interesuję się rzeczami związanymi z elektryką, głównie montażem domowych instalacji elektrycznych. Poza tym wędkarstwem, piłką nożną i siłownią. Bardzo lubię " posiedzieć " sobie nad wodą, w ciszy i spokoju, posłuchać natury. Z charakteru jestem osobą spokojną, miłą, szczerą, komunikatywną i pomocną. Cechuję się asertywnością, determinacją i powagą w wykonywanych czynnościach.
Wykazuje się chęcią samorealizacji, odpowiedzialnością, kreatywnością, wytrwałym dążeniem do wyznaczonego celu, umiejętnością pracy w grupie i zimnej krwi w sytuacjach stresujących.

Jakie pełnisz funkcje na serwerze: Jestem członkiem zarządu organizacji Underground.
Czy byłeś/aś w jakimś Biznesie na serwerze? Jak tak, to w jakim?: Obecnie jestem w biznesie San Andreas Armed Forces na stopniu Starszego Chorążego Sztabowego, oprócz tego byłem w biznesach takich jak 4Wars oraz Redakcja 4Life News.
Dlaczego akurat Ty?: Posiadam wolny czas, chęci oraz możliwości na sumienne wykonywanie postawionych obowiązków. Jeśli popełnię błąd, biorę całą odpowiedzialność na siebie, wyciągam z niego wnioski i doskonale się, aby nie popełnić go drugi raz. Jestem osobą bez problemową, nie lubię bardzo dużych tłumów, zbędnego hałasu, wszelkiego rodzaju kłótni. Do każdej osoby podchodziłbym indywidualnie, wykluczając jakąkolwiek faworyzację. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Imię: Jakub
Wiek: 21
PID: 225684
Serial: 4A5B02E521D99D4DE1ADA1E0A0B98084
Nazwa/identyfikator Discord: pikoj
Ilość godzin przegranych na serwerze: 3245 godzin
Jakie masz doświadczenie na podobnym stanowisku (opisz je): Brak
Lista kar (w formie tekstowej, w spoilerze [ikonka oczka na pasku edycji])

Spoiler

1 Czerwca 2021, 21:09 >> Zabranie prawa jazdy graczowi pikoj* przez Prese$, powód: Odwalnie, próba skoku (Ważne do: 3 Czerwca 2021, 21:09)
31 Maja 2021, 22:11 >> Zabranie prawa jazdy graczowi pikoj* przez Karafik, powód: Skracanie, brawurowa jazda. (Ważne do: 3 Czerwca 2021, 22:11)


Opisz swoją osobę (minimum 5 rozbudowanych zdań): Jak już wyżej wspomniałem, mam na imię Jakub i mam 21 lat. Na co dzień pracuję jako serwisant w sklepie sportowym. Jestem pasjonatem technologii, oraz motoryzacji. Są to dla mnie dwie nieodłącznie interesujące sfery zainteresowań. Międzyczasie lubię także pogrywać w gry, przeważnie w MTA. Jestem osobą kreatywną, ale także skrytą, nieśmiałym introwertykiem z domieszką ekstrawertyka, leniwym i narzekającym, mimo wad, starając się być jednak najlepszą wersją siebie.
Jakie pełnisz funkcje na serwerze (np. frakcja, Administracja, itp.): Brak
Czy byłeś/aś w jakimś Biznesie na serwerze? Jak tak, to w jakim?: Studio Filmowe 4Life
Dlaczego akurat Ty?: Zależy mi na tym aby móc mieć realny wpływ na decyzje w sprawach biznesów. Często gdy przychodziło mi spotykać się z nowościami od Opiekunów biznesów, nachodziły mnie myśli "Co można było by zrobić lepiej, aby biznesy mogły wybić się bardziej, być ciekawsze". Do głowy przychodziło mi naprawdę masę pomysłów, i swoją obecnością jako Opiekun biznesów chciałbym móc nareszcie te myśli przeobrazić w coś rzeczywistego. Zależy mi na biznesach, spędziłem w jednym z nich jako pracownik rok, a jako lider 9 miesięcy, i bawiłem się naprawdę dobrze. Chciałbym jednak móc mieć większą decyzyjność, i wspólnie z pozostałymi Opiekunami zaoferować biznesom na serwerze coś więcej, podrzucać propozycje zarządom biznesów, pomóc im w rozwoju, a nie tylko się mu przyglądać. Wierzę że biznesy na 4Life, to coś więcej niż kasa, to często dobra ekipa, zgrany zarząd, burze mózgów i ciekawe pomysły, poprzez które można tworzyć dla graczy coś naprawdę fajnego, i wierzę że jeżeli otrzymam szansę jako Opiekun, będę mógł pokazać że nie liczą się tylko słowa, a czyny, które mam nadzieję, przyniosą wiele pozytywnego zarówno dla Opiekunów, jak i biznesów, i ich zarządów. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Imię: Mikołaj
Wiek: 17
PID: 326491
Serial: AF49DE49A2CA6D8627D50FD8BC7412D3
Nazwa/identyfikator Discord: .caraguins
Ilość godzin przegranych na serwerze: 970 godzin
Jakie masz doświadczenie na podobnym stanowisku: Aktualnie należę do zarządu frakcji SAMD, a do moich obowiązków należy ogólne zarządzanie frakcją, pilnowanie przestrzegania zasad panujących we frakcji i karanie, gdy owe zasady zostaną złamane.
Lista kar

Spoiler

17 Lutego 2023, 16:39 >> Wyciszenie gracza Caraguinss przez Ksiadz_Natan, powód: Groźby i bk na czacie organizacji. (Ważne do: 18 Lutego 2023, 16:39)
16 Lutego 2023, 18:05 >> Wyciszenie gracza Caraguinss przez BieQu, powód: BK (Ważne do: 17 Lutego 2023, 0:05)
7 Lutego 2023, 12:15 >> Wyciszenie gracza Caraguinss przez MateuszXQ, powód: BK na /g (Ważne do: 8 Lutego 2023, 0:15)
27 Grudnia 2022, 16:34 >> Wyciszenie gracza Caraguinss przez Devileczek., powód: Brak kultury (Ważne do: 27 Grudnia 2022, 20:34)
 


Opisz swoją osobę: Mam na imię Mikołaj, mieszkam w województwie świętokrzyskim i po wakacjach będę chodził do 3 klasy Liceum Ogólnokształcącego. Oprócz gier komputerowych nie interesuję się niczym szczególnym, chyba że do hobby można zaliczyć siedzenie na kanapie i oglądanie seriali. Jestem osobą miłą, komunikacyjną i dyspozycyjną, zawsze rzetelnie i skrupulatnie wypełniam swoje obowiązki. Dostępny jestem prawie zawsze, więc jeśli zdarzy się niespodziewana sytuacja, którą trzeba zająć się już to wtedy można na mnie liczyć. Oczywiście jak każdy człowiek nie jestem doskonały i posiadam wady, a do nich mogę zaliczyć swoje zapominalstwo, czasem zdarzy mi się już wyłączyć komputer, gdy nagle przypomnę sobie o tej jednej rzeczy, którą miałem zrobić. 
Jakie pełnisz funkcje na serwerze: Obecnie należę do frakcji SAMD, w której mam stopień Doktora Nauk Medycznych.
Czy byłeś/aś w jakimś Biznesie na serwerze? Jak tak, to w jakim?: Na serwerze byłem w dwóch Biznesach, w Redakcji 4Life News na stopniu Młodszy Redaktor oraz w San Andreas Armed Forces (wtedy 41 St.) gdzie niestety z powodów prywatnych i braku dostępności nie przeszedłem do końca akademii.
Dlaczego akurat Ty?: Jestem osobą, która rzetelnie wykonuje nadane obowiązki oraz jest dyspozycyjna i komunikatywna. Umiem pracować w grupie i zawsze ze wszystkimi się dogaduje, nigdy nie wychodzę przed szereg i każdą ważną decyzję pierw omawiam z resztą członków grupy. Myślę, że jestem dobrym kandydatem na to stanowisko i liczę na pozytywne rozpatrzenie mojego podania.

Edytowane przez Caraguinss
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin