Skocz do zawartości
  • Aby w pełni korzystać z forum musisz się zarejestrować i zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj.
    Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz wątek w dziale Pomoc z synchronizacją konta.

Rekrutacja do organizacji Vibe - xhataczek


xhataczek
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Login: xhataczek
Nick: xhataczek
PID (dostępne pod F5): 258675
Ilość LP: z 1200 coś
Wiek: 16
Krótko o sobie(minimum 2-3 zdania): Ogólnie to mam na imię Krzysztof, jestem spokojnym, opanowanym i cierpliwym człowiekiem. Nie lubię jak jest stypa więc jestem takim rodzajem śmieszka i lubię coś czasami śmiesznego dowalić. No i wsm to chciałbym też se wstąpić do jakiejś frakcji.
W jakich organizacjach byłeś/aś: Byłem w jakiś dwóch ale to już bardzo dawno temu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na dzień dzisiejszy ze względu na odgórnie narzucony przez sam serwer wymóg 2000 LP, zmuszony jestem odpowiedzieć negatywnie na to podanie.

Dodam też, że brakuje czegoś (czegoś o czym mówi regulamin), jak poprawisz i dozbierasz LP to będę na tak.

Ze względu na to, że podanie jest poza okresem rekrutacyjnym to wniosek zostawię otwarty, dopisz komentarz jak już wszystko załatwisz i wtedy otrzymasz ostateczny werdykt (w przypadku spełnienia obu warunków wymienionych wyżej, będzie on pozytywny).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin