Skocz do zawartości
  • Aby w pełni korzystać z forum musisz się zarejestrować i zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj.
    Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz wątek w dziale Pomoc z synchronizacją konta.

Wniosek o zdjęcie kartoteki- Bambo*


Rekomendowane odpowiedzi

Witam szanowny zarząd PD,

Data założenia mojej kartoteki to 26.03.2021, czyli 862 dni od dnia dzisiejszego (04.08.2024). Powodem założenia kartoteki były prowokacje wobec PD oraz pościgi, które najczęściej kończyły się na strefie DM. Po ponad dwóch latach od wpisania mnie na listę chciałbym ponownie zaapelować o zdjęcie mnie z niej. Od tamtego czasu zmieniło się bardzo dużo, a od tych sytuacji upłynęło sporo czasu. Od dłuższego czasu, tj. około pół roku, nie angażowałem funkcjonariuszy w pościgi za mną oraz nie miałem kontroli drogowej, co pokazuje, że zmieniłem swoje podejście i nie prowokuję PD do pościgów, strzelanin itd. Żałuję, że dostałem się do tego grona przez swoją głupotę oraz w pewnym sensie niedojrzałość. Nie mam zamiaru utrudniać pracy funkcjonariuszom i zapewniam, że nie będę tego robić w przyszłości. W tamtym czasie nie zawsze zachowywałem się idealnie, co było wynikiem mojego wieku, a może i braku dojrzałości. Od jakiegoś czasu staram się naprawić swoje błędy i patrząc na swoje wcześniejsze zachowanie. Dlatego apeluję o usunięcie mnie z listy. 

Dziękuję za wysłuchanie mojej prośby. Życzę miłego dnia.

Z poważaniem, Bambo*

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Widzę poprawę Twojego zachowania względem naszej frakcji i jestem w stanie dać Tobie szansę. Lecz chciałbym się jeszcze dowiedzieć pomijając to, że minęło ponad trzy lata nie dwa to chciałbym się dowiedzieć kiedy to apelowałeś pierwszy raz bo wzmianki nie mogę dojrzeć? (Proszę o odpowiedź)

 

Wstępnie na Tak .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin