Skocz do zawartości
  • Aby w pełni korzystać z forum musisz się zarejestrować i zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj.
    Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz wątek w dziale Pomoc z synchronizacją konta.

⚡️|AKTUALIZACJE 4Life| ????HALLOWEEN?!???? #1⚡️


ArthurFiNCH
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Nie moglem zedytowac posta więc napiszę tak - dodaj jakiś cichutki podkład, lepiej się ogląda. Tylko proszę, żeby to nie byla ta sama zasada co u innych, czyli zapetlanie piosenki przez 15 minut w każdym odcinku

Edytowane przez xyz.Yanush
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widać, że stawiasz na jakość. Dobry film, oby tak dalej

 

Nie moglem zedytowac posta więc napiszę tak - dodaj jakiś cichutki podkład, lepiej się ogląda. Tylko proszę, żeby to nie byla ta sama zasada co u innych, czyli zapetlanie piosenki przez 15 minut w każdym odcinku

No stawiam na jakość i to bardzo, taki 10 minutowy film zajmuje prawie 1.5gb a z moim uploadem 0.75mb/s nagranie jednego filmu, obrobienie i dodanie go na yt to praktycznie cały dzień. I tak jakość mnie jeszcze nie zadowala i spędzam godziny, żeby rozwiązać problem nakładania na obraz takiego dziwnego piasku szczególnie podczas jazdy widać jak ekran się rozmazuje, w oryginalnym klipie wszystko jest okey, ale jednak nie będę dodawał filmu który ma 3.4gb. Co do tej muzyki to właśnie jest to lekko problematyczne bo wszystkie podkłady są już oklepane(przynajmniej jak ja słyszę je kolejny raz to mi się już wymiotować chce od nich) a jak dodam jakąś bez oznaczenia NC to prawa autorskie dostaje i mi dźwięk z całego filmu wyciszają.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach



========================================================================


Temat jest nieaktywny dłużej niż 3 dni! Zostaje on zamknięty i przeniesiony do archiwum.
========================================================================

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin