Skocz do zawartości
  • Aby w pełni korzystać z forum musisz się zarejestrować i zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj.
    Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz wątek w dziale Pomoc z synchronizacją konta.

Skarga na pepsiak01 - oskarżony przez 44pm


44pm
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ja, 44pm zapoznałem się z regulaminem odnośnie składania skargi, rozumiem go i w pełni akceptuje

Nick funkcjonariusza: @pepsiak01
Data i godzina zdarzenia:  ‎07/08/‎2024, ok. 21:30
Pełen opis sytuacji: Podczas ucieczki przed sapd, przy próbie zmiany pojazdu z Sultana na Maverica gracz@Mordus został zvdm'owany przez fp. w sposob nieprawidłowy, owy przedstawiciel frakcji po uderzeniu pojazdem uciekiniera napisał: "pushbar". jezeli osoba biegnąca została by uderzona w plecy przez samochód osobowy z zamontowanym pushbarem przy predkosci ponad 60km/h, jej kręgosłup zostałby połamany. Moim zdaniem taka sytuacja nigdy nie powinna mieć miejsca i pokazuje brak kompetencji funkcjonariuszy policji na serwerze, ktorzy nadużywają swoich praw i przywilejów.

Dodatkowo podczas gdy próba przesiadki do helikoptera sie nie udała, funkcjonariusz@pepsiak01 ostrzelał i zabił pilota w helikopterze, a uciekinier tak czy siak nie mógłby już wsiąść do helikoptera ponieważ helikopter zaczął sie unosić.
 

Dowód, który to potwierdza całe zajście:

 

Edytowane przez 44pm
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podpinam się pod skargę, oskarżenia według mnie są słusznie, ja rozumiem jakby fp. wychamował do 30km/h przed uderzeniem mnie w plecy, ale on po prostu brzydko mówiąc się we mnie wrąbał i dosłownie na mnie wychamował, widać to na nagraniu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin