Skocz do zawartości
  • Aby w pełni korzystać z forum musisz się zarejestrować i zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj.
    Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz wątek w dziale Pomoc z synchronizacją konta.

Skarga na pepsiak01 - oskarżony przez 44pm


44pm
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ja, 44pm zapoznałem się z regulaminem odnośnie składania skargi, rozumiem go i w pełni akceptuje

Nick funkcjonariusza: @pepsiak01
Data i godzina zdarzenia:  ‎07/08/‎2024, ok. 21:30
Pełen opis sytuacji: Podczas ucieczki przed sapd, przy próbie zmiany pojazdu z Sultana na Maverica gracz@Mordus został zvdm'owany przez fp. w sposob nieprawidłowy, owy przedstawiciel frakcji po uderzeniu pojazdem uciekiniera napisał: "pushbar". jezeli osoba biegnąca została by uderzona w plecy przez samochód osobowy z zamontowanym pushbarem przy predkosci ponad 60km/h, jej kręgosłup zostałby połamany. Moim zdaniem taka sytuacja nigdy nie powinna mieć miejsca i pokazuje brak kompetencji funkcjonariuszy policji na serwerze, ktorzy nadużywają swoich praw i przywilejów.

Dodatkowo podczas gdy próba przesiadki do helikoptera sie nie udała, funkcjonariusz@pepsiak01 ostrzelał i zabił pilota w helikopterze, a uciekinier tak czy siak nie mógłby już wsiąść do helikoptera ponieważ helikopter zaczął sie unosić.
 

Dowód, który to potwierdza całe zajście:

 

Edytowane przez 44pm
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Support

Witam,

W dniu 7.08.2024 o 22:04, 44pm napisał:

 Podczas ucieczki przed sapd, przy próbie zmiany pojazdu z Sultana na Maverica gracz@Mordus został zvdm'owany przez fp. w sposob nieprawidłowy, owy przedstawiciel frakcji po uderzeniu pojazdem uciekiniera napisał: "pushbar".

 

Na wstępie pragnę zaznaczyć, iż ścigany już raz próbował przesiąść się do helikoptera na strefie DM na którą wjechał, gdy jeden z naszych funkcjonariuszy wyprzedził poczynania ściganego i zablokował możliwość przesiadki, mieliśmy pewność, że uciekinier ponownie będzie chciał to zrobić. Przez wjazd na strefę DM nasz rygor się zaostrzył, więc stąd wykorzystanie pushbara. "przedstawiciel frakcji po uderzeniu pojazdem uciekiniera napisał: "pushbar"." Słowo wycięte z kontekstu. Uciekinier zapytał się dlaczego rzekomo zrobiłem na nim "vdm" i wtedy mu odpowiedziałem, że wykorzystałem pushbara z radiowozu.

W dniu 7.08.2024 o 22:04, 44pm napisał:

 jezeli osoba biegnąca została by uderzona w plecy przez samochód osobowy z zamontowanym pushbarem przy predkosci ponad 60km/h, jej kręgosłup zostałby połamany. Moim zdaniem taka sytuacja nigdy nie powinna mieć miejsca

 

 

Jeżeli osoba, która wypadła by z samochodu przy znacznie większej prędkości niż to potrącenie, jej kończyny i kręgosłup byłby doszczętnie zmasakrowany. 

W dniu 7.08.2024 o 22:04, 44pm napisał:

Dodatkowo podczas gdy próba przesiadki do helikoptera sie nie udała, funkcjonariusz@pepsiak01 ostrzelał i zabił pilota w helikopterze, a uciekinier tak czy siak nie mógłby już wsiąść do helikoptera ponieważ helikopter zaczął sie unosić.

 

Stwarzałeś znaczne zagrożenie dla nas funkcjonariuszy, wskazanym czynem było unieszkodliwienie pilotującego helikopter, gdyż ścigany był cały czas w ruchu i duże prawdopodobieństwo wskazywało na wylądowanie i ponowną próbę przesiadki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin