Skocz do zawartości
  • Aby w pełni korzystać z forum musisz się zarejestrować i zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj.
    Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz wątek w dziale Pomoc z synchronizacją konta.

Nabór do służby przygotowawczej - Sierpień 2024


Rekomendowane odpowiedzi

Login: Lerciak
Nick (bądź nicki, jeżeli stosowałeś/aś więcej niż jeden): Lrck
Identyfikator discord : https://imgur.com/0T60Y6z 
Imię: Dominik
Wiek: 19
Staż na serwerze: 440 godzin
Coś o sobie: Nazywam sie Dominik mam 19 lat z zawodu jestem grafikiem, interesuje się również motoryzacją, sam jestem w posiadaniu ciekawego auta jakim jest Toyota Celica VII generacji, interesuje się również terrarystyką jestem w posiadaniu kilkunasty różnych gatunków pająków oraz mam 3 gekony lamparcie.

Czy byłeś/aś karany/a na serwerze (należy wymienić wszystkie kary, prosi się o zastosowanie formy tekstowej oraz opcji spoiler): Nie byłem nigdy karany
Czy posiadasz i umiesz obsługiwać się komunikatorem Mumble oraz Discord?: tak
Czy zapoznałeś/aś się z zawartością działu SAFD, warunkami postępowania kwalifikacyjnego i regulaminem frakcji?: Tak jest, proste jak słońce i jasne jak drut
Czy cierpisz na dysleksję, dysgrafię lub inne dolegliwości?: nie
Ile czasu tygodniowo jesteś w stanie poświęcić na służbę?: mysle ze z 20 godzin na spokojnie 
Czy pełniłeś/aś służbę w innych frakcjach na serwerze? (jeżeli tak - w jakiej, kiedy i na jakim stanowisku): nie
Czy w życiu codziennym masz doświadczenie ze strażą pożarną? (jeżeli tak - opisz je): mój dziadek był strażakiem przez cale życie i sie przez niego troche tym interesuje
Dlaczego akurat SAFD i dlaczego akurat Ty powinieneś otrzymać szansę w naborze?: Widząc możliwość jakie ma SAFD naprawdę mi się to podoba i widzę wiele możliwości różnych akcji rp i interakcji z graczami oraz naprawdę bardzo chciałbym zobaczyć jak to wygląda od innej strony. Byłem rownież w innych frakcjach na innych serwerach więc rp mam opnaowane.

Edytowane przez Lrck
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Login:Bartosz_000
Nick (bądź nicki, jeżeli stosowałeś/aś więcej niż jeden):Bartosz_000
Identyfikator discord https://imgur.com/a/BcUKEy6
Imię: Michał
Wiek:15
Staż na serwerze:27 h
Coś o sobie: Mam na imię Michał chodzę do Szkoły Branżowej 1 stopnia interesuje się pożarnictwem, strażą itd.,  jestem przyjazny no i potrafię się opanować gdy jest taka potrzeba, potrafię sobie radzić w sytuacjach stresujących i zawsze wykonuje moją prace najlepiej jak się da
Czy byłeś/aś karany/a na serwerze (należy wymienić wszystkie kary, prosi się o zastosowanie formy tekstowej oraz opcji spoiler): Nie byłem
Czy posiadasz i umiesz obsługiwać się komunikatorem Mumble oraz Discord?:Tak
Czy zapoznałeś/aś się z zawartością działu SAFD, warunkami postępowania kwalifikacyjnego i regulaminem frakcji?: Jeszcze nie ale już się go sprawdzam 
Czy cierpisz na dysleksję, dysgrafię lub inne dolegliwości?: Nie
Ile czasu tygodniowo jesteś w stanie poświęcić na służbę?: 2-3 nawet 4
Czy pełniłeś/aś służbę w innych frakcjach na serwerze? (jeżeli tak - w jakiej, kiedy i na jakim stanowisku): nie
Czy w życiu codziennym masz doświadczenie ze strażą pożarną? (jeżeli tak - opisz je): nie
Dlaczego akurat SAFD i dlaczego akurat Ty powinieneś otrzymać szansę w naborze?: Wybrałem znów SAFD dlatego że po prostu czułem się tu najlepiej i przez ten czas który spędziłem wcześniej w tej frakcji nauczyłem się bardzo dużo i też zmotywowało mnie do dalszego poszerzania mojej wiedzy na ten temat i wiem też to że gdy dacie mi znów szanse to na pewno nie zawiodę i będę chciał tylko stawać się lepszy 

 pozdrawiam wszystkich

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Login: KowalczykMariusz
Nick (bądź nicki, jeżeli stosowałeś/aś więcej niż jeden): KowalczykMariusz
Identyfikator discord (https://imgur.com/a/MsZvtXw): miazgusi

Imię: Emil
Wiek: 18 lat
Staż na serwerze: 48 godzin i 30 minut
Coś o sobie: Jak już się przedstawiłem, mam na imię Emil, moje hobby to projektowanie w grafice trójwymiarowej (Blender), rysowanie, gotowanie, granie w gry i czytanie książek. Lubię od czasu do czasu również pograć na gitarze akustycznej.
Czy byłeś/aś karany/a na serwerze (należy wymienić wszystkie kary, prosi się o zastosowanie formy tekstowej oraz opcji spoiler): Dwa razy dostałem ostrzeżenie za niestosowny język, natomiast nigdy nie zostałem ukarany banem tudzież mutem.
Czy posiadasz i umiesz obsługiwać się komunikatorem Mumble oraz Discord?: Potrafię posługiwać się Discordem bez problemów, natomiast nie posiadam Mumble.
Czy zapoznałeś/aś się z zawartością działu SAFD, warunkami postępowania kwalifikacyjnego i regulaminem frakcji?: Tak, zapoznałem się z ów warunkami i regulaminem frakcji.
Czy cierpisz na dysleksję, dysgrafię lub inne dolegliwości?: Nie.
Ile czasu tygodniowo jesteś w stanie poświęcić na służbę?: 7-10 godzin tygodniowo.
Czy pełniłeś/aś służbę w innych frakcjach na serwerze? (jeżeli tak - w jakiej, kiedy i na jakim stanowisku): Nie, nigdy nie pełniłem służby w żadnej frakcji, dlatego uznałem, iż SAFD jest dla mnie odpowiednią frakcją na start mojej kariery.
Czy w życiu codziennym masz doświadczenie ze strażą pożarną? (jeżeli tak - opisz je): Nie, moje doświadczenie zamyka się na nazwach podstawowych urządzeń i sprzętu wykorzystywanego przez straż pożarną.
Dlaczego akurat SAFD i dlaczego akurat Ty powinieneś otrzymać szansę w naborze?: Uważam się za osobę kompetentną i opanowaną, która czerpie radość z pomocy innym. Mimo tego iż 4Life to tylko wirtualny Roleplay, lubię na serwerze zgłaszać wszelakie zdarzenia, pokroju: przewalone drzewo, pożar budynku, poszkodowany pieszy itp., gdyż sprawia mi przyjemność poddawanie się immersji i interakcji jaką mogę mieć z innymi użytkownikami serwera, którzy zazwyczaj wczuwają się w swoją rolę w zależności od sytuacji. Po krótce, Roleplay "profesjonalny" oferowany we frakcji SAFD jest dla mnie miejscem gdzie mogę non-stop, a nie tylko okazyjnie, odgrywać rolę, w mam nadzieję miłej i przyjemnej atmosferze innych członków frakcji. Życzę miłego dnia/nocy.

Edytowane przez KowalczykMariusz
Zapomniałem dać identyfikator discord
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Login: XOksfordX
Nick (bądź nicki, jeżeli stosowałeś/aś więcej niż jeden): XOksfordX
Identyfikator discord (https://imgur.com/a/MsZvtXw): xoksfordx.
Imię: Dominik 
Wiek:13
Staż na serwerze:  814h 
Coś o sobie: Witam, mam na imię Dominik i mam 13 lat. Pochodzę z małej wioski w okolicach miasta Wołomin i uczęszczam do Zespołu Szkół im. Zofii Solarzowej w Miąsem. Lubię conieco pograć sobie w gry na komputerze typu MTA, ale nie tylko, ponieważ uwielbiam również grać w gry zespołowe typu piłka nożna. Jestem osobą z natury dynamiczną, konsekwentną, odpowiedzialną oraz wesołą. Moją zaletą jest to, że potrafię przyznać się do błędu. Jeżeli skupię się na jakimś celu to wykonam to do skutku. 
Czy byłeś/aś karany/a na serwerze (należy wymienić wszystkie kary, prosi się o zastosowanie formy tekstowej oraz opcji spoiler): 

Spoiler

25 Lipca 2023, 19:29 >> Zbanowanie gracza XOksfordX przez TheArasik., powód: Omijanie systemu Anty-AFK. (Ważne do: 24 Sierpnia 2023, 19:29)


Czy posiadasz i umiesz obsługiwać się komunikatorem Mumble oraz Discord?:Tak 
Czy zapoznałeś/aś się z zawartością działu SAFD, warunkami postępowania kwalifikacyjnego i regulaminem frakcji?: Tak 
"Proste jak słońce i jasne jak drut"
Czy cierpisz na dysleksję, dysgrafię lub inne dolegliwości?: Nie umiem wymówić niektórych słów 
Ile czasu tygodniowo jesteś w stanie poświęcić na służbę?: 10-20h 
Czy pełniłeś/aś służbę w innych frakcjach na serwerze? (jeżeli tak - w jakiej, kiedy i na jakim stanowisku): nie  
Czy w życiu codziennym masz doświadczenie ze strażą pożarną? (jeżeli tak - opisz je): - 
Dlaczego akurat SAFD i dlaczego akurat Ty powinieneś otrzymać szansę w naborze?: 
Chciałbym spróbować swoich sił w tej frakcji. Jestem osobą miłą, uważną na szkoleniach, i chciałbym pomagać innym na serwerze, gasić pożary oraz nawiązywać nowe znajomości. Zależy mi również na zdobywaniu nowych informacji o Waszej frakcji. Wierzę, że doświadczenie zdobyte tutaj może być przydatne nie tylko w grze, ale i w prawdziwym życiu. Frakcja ta uczy wiele o RolePlay, co jest dla mnie bardzo cenne. Pozdrawiam Was serdecznie!

Edytowane przez XOksfordX
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Login: Bzyku87
Nick (bądź nicki, jeżeli stosowałeś/aś więcej niż jeden): Bzyku87
Identyfikator discord (https://imgur.com/a/MsZvtXw): bbartuss
Imię: Bartłomiej
Wiek:18 lat
Staż na serwerze: 286h
Coś o sobie: Witam na imię mam Bartłomiej, mam 18 lat i skończyłem szkołę branżową 1 stopnia na kierunku ''Kierowca - Mechanik''. Moimi zainteresowaniami są Motoryzacja, muzyka, sprzęty elektroniczne i służby mundurowe. Od 27 maja 2024 roku jestem posiadaczem prawa jazdy Kat. B i spełniłem jedno z moich marzeń. 
Czy byłeś/aś karany/a na serwerze (należy wymienić wszystkie kary, prosi się o zastosowanie formy tekstowej oraz opcji spoiler): 

 

Spoiler

4 Sierpnia 2024, 12:22 >> Wyciszenie gracza Bzyku87 przez Giendek, powód: BK (Ważne do: 4 Sierpnia 2024, 17:22)
14 Lipca 2024, 19:32 >> Zabranie prawa jazdy graczowi Bzyku87 przez pomocnik2000, powód: Łamanie KRD na czynnej służbie TSA (dowód dost. administracji). (Ważne do: 16 Lipca 2024, 19:32)
23 Lutego 2024, 15:31 >> Wyciszenie gracza Bzyku87 przez PolakoVskY*, powód: BK (Ważne do: 23 Lutego 2024, 21:31)
27 Marca 2023, 19:42 >> Wyciszenie gracza Bzyku87 przez Verago., powód: BK na /g (Ważne do: 30 Marca 2023, 19:42)
11 Marca 2023, 11:33 >> Wyciszenie gracza Bzyku87 przez zloty113, powód: CBK na /g (Ważne do: 13 Marca 2023, 11:33)
10 Marca 2023, 20:49 >> Wyciszenie gracza Bzyku87 przez Sheeker, powód: BK (Ważne do: 10 Marca 2023, 23:49)
30 Grudnia 2022, 14:51 >> Wyciszenie gracza Bzyku87 przez Fepher, powód: Nakłanianie osoby do rzeczy zagrażających życiu (Ważne do: 31 Grudnia 2022, 14:51)
27 Października 2022, 16:02 >> Wyciszenie gracza Bzyku87 przez Mai, powód: Zakazane skróty (Ważne do: 29 Października 2022, 16:02)
1 Października 2022, 22:26 >> Wyciszenie gracza Bzyku87 przez Argen.drip, powód: Brak kultury oraz żebranie. (Ważne do: 3 Października 2022, 22:26)
26 Września 2022, 18:56 >> Wyciszenie gracza Bzyku87 przez Wonder., powód: Brak kultury. (Ważne do: 27 Września 2022, 18:56)
9 Lutego 2022, 16:50 >> Wyciszenie gracza Bzyku87 przez Prese$, powód: CBK (Ważne do: 10 Lutego 2022, 16:50)


Czy posiadasz i umiesz obsługiwać się komunikatorem Mumble oraz Discord?:Tak posiadam i potrafię się obsługiwać.
Czy zapoznałeś/aś się z zawartością działu SAFD, warunkami postępowania kwalifikacyjnego i regulaminem frakcji?: Tak, zapoznałem się.
Czy cierpisz na dysleksję, dysgrafię lub inne dolegliwości?: Nie
Ile czasu tygodniowo jesteś w stanie poświęcić na służbę?: Tygodniowo jestem w stanie poświęcić 10-12h (zależnie od dnia).
Czy pełniłeś/aś służbę w innych frakcjach na serwerze? (jeżeli tak - w jakiej, kiedy i na jakim stanowisku): Tak, byłem w akademii TSA, SAMD oraz SARA. Niestety przez moją głupotę zostałem wydalony z frakcji TSA, ponieważ złamałem KRD. Teraz już wiem, że popełniłem błąd i nie popełnię go ponownie.
Czy w życiu codziennym masz doświadczenie ze strażą pożarną? (jeżeli tak - opisz je): Przez około 13 lat mieszkałem dosłownie obok remizy Ochotniczej Straży Pożarnej i coś nie coś widziałem. Kiedyś marzyłem o dołączeniu do OSP lub pójściu do szkoły mundurowej, lecz zmieniłem zdanie.
Dlaczego akurat SAFD i dlaczego akurat Ty powinieneś otrzymać szansę w naborze?: Ponieważ tak jak opisałem wyżej, kiedyś marzyłem o dołączeniu do OSP i ciekawi mnie jak to wygląda ''od środka''.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Login: In_Legacy
Nick (bądź nicki, jeżeli stosowałeś/aś więcej niż jeden):In_Legacy
Identyfikator discord (https://imgur.com/a/MsZvtXw): https://imgur.com/a/Zinb94I
Imię:Oliwier
Wiek:14
Staż na serwerze: 116 godzin
Coś o sobie: Interesuje się motoryzacją i jestem członkiem Młodzieżowej Drużyny Pożarniczej na co dziennie gram w gry na komputerze gram w piłkę oraz uczęszczam na ćwiczenia MDP
Czy byłeś/aś karany/a na serwerze (należy wymienić wszystkie kary, prosi się o zastosowanie formy tekstowej oraz opcji spoiler): 

Spoiler
In_Legacy mute.png Powód: Brak kultury
Nałożone przez: Matie18
Od: 5 Czerwca 2024, 21:21
Do: 6 Czerwca 2024, 7:21
In_Legacy mute.png Powód: Obraza członka administracji.
Nałożone przez: kondziolek
Od: 6 Maja 2024, 21:32
Do: 11 Maja 2024, 21:32
In_Legacy prawajazdy.png Powód: Ucieczka od odpowiedzialności po kolizji
Nałożone przez: Maras.
Od: 5 Maja 2024, 22:51
Do: 6 Maja 2024, 22:51
In_Legacy prawajazdy.png Powód: Celowe taranowanie graczy.
Nałożone przez: Matias2525
Od: 4 Lutego 2024, 19:50
Do: 9 Lutego 2024, 19:50

NOWA KARA : PROWOKACJE - Mute na 24h od Kondziolek


Czy posiadasz i umiesz obsługiwać się komunikatorem Mumble oraz Discord?: Tak
Czy zapoznałeś/aś się z zawartością działu SAFD, warunkami postępowania kwalifikacyjnego i regulaminem frakcji?: Tak
Czy cierpisz na dysleksję, dysgrafię lub inne dolegliwości?:Nie
Ile czasu tygodniowo jesteś w stanie poświęcić na służbę?: 14h+ zależy od postawionej na początek normy i od szkoły
Czy pełniłeś/aś służbę w innych frakcjach na serwerze? (jeżeli tak - w jakiej, kiedy i na jakim stanowisku): Nie
Czy w życiu codziennym masz doświadczenie ze strażą pożarną? (jeżeli tak - opisz je): Tak uczęszczam na zawody MDP fizyczne i testy wiedzy pożarniczej
Dlaczego akurat SAFD i dlaczego akurat Ty powinieneś otrzymać szansę w naborze?: Ponieważ mam doświadczenie w prawdziwym życiu oraz moja pasją jest straż pożarna (mam zamiar wstąpić do PSP)

Edytowane przez In_Legacy
Nowa kara
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Login: Devillek
Nick (bądź nicki, jeżeli stosowałeś/aś więcej niż jeden): Devillek
Identyfikator discord (https://imgur.com/a/MsZvtXw): devillek

Imię: Radek
Wiek: 27
Staż na serwerze: 176h
Coś o sobie: Cześć jestem Radek, pracuję sobie w korpo, interesuję się sportem - najbardziej piłką i tenisem, pogrywam sobie w różne gierki, obecnie codziennie w MTA. Jakiś miesiąc temu wróciłem na serwer po kilku latach - byłem wtedy również w akademii SAFD, lecz skończyłem chwilowo grę. Jestem opanowany, lubię nowe wyzwania, potrafię pracować zarówno samemu, jak i w zespole.
Czy byłeś/aś karany/a na serwerze (należy wymienić wszystkie kary, prosi się o zastosowanie formy tekstowej oraz opcji spoiler): 
Brak kar
Czy posiadasz i umiesz obsługiwać się komunikatorem Mumble oraz Discord?: Tak
Czy zapoznałeś/aś się z zawartością działu SAFD, warunkami postępowania kwalifikacyjnego i regulaminem frakcji?: Tak
Czy cierpisz na dysleksję, dysgrafię lub inne dolegliwości?: Nie
Ile czasu tygodniowo jesteś w stanie poświęcić na służbę?: 10 - 15h
Czy pełniłeś/aś służbę w innych frakcjach na serwerze? (jeżeli tak - w jakiej, kiedy i na jakim stanowisku): Jak wyżej, byłem przez chwilę w szkole aspirantów kilka lat temu.
Czy w życiu codziennym masz doświadczenie ze strażą pożarną? (jeżeli tak - opisz je): Nie
Dlaczego akurat SAFD i dlaczego akurat Ty powinieneś otrzymać szansę w naborze?: Ponieważ lubię adrenalinę, niespodziewane wydarzenia i nowe wyzwania. Jestem osoba kulturalną, odpowiedzialną i poważnie podchodzę do obowiązków. Myślę, że frakcja SAFD darzona jest dużym respektem na serwerze, ma ważne zadania i byłoby miło być jej częścią. Dziękuję i liczę na pozytywne rozpatrzenie podania :)

Edytowane przez Devillek
nick
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Login:FNAFIXww
Nick (bądź nicki, jeżeli stosowałeś/aś więcej niż jeden):FNAFIXww
Identyfikator discord (https://imgur.com/a/MsZvtXw):
image.png.f4080da90cf149df0fdeb38f97549a2d.png
Imię:Szymon
Wiek:17
Staż na serwerze: Pare ładnych lat lecz z przerwami ponad 100h przegranych 
Coś o sobie: Siema jestem Szymon mam 17 lat interesuje się wszyskim co związane z strażą pożarną oraz wędkarstwem od 1,5 roku jestem członkiem OSP, jestem również kibicem 
Czy byłeś/aś karany/a na serwerze (należy wymienić wszystkie kary, prosi się o zastosowanie formy tekstowej oraz opcji spoiler):nie byłem karany za nic 
Czy posiadasz i umiesz obsługiwać się komunikatorem Mumble oraz Discord?:tak potrafię
Czy zapoznałeś/aś się z zawartością działu SAFD, warunkami postępowania kwalifikacyjnego i regulaminem frakcji?: tak,zapoznałem się
Czy cierpisz na dysleksję, dysgrafię lub inne dolegliwości?:nie,nie posiadam 
Ile czasu tygodniowo jesteś w stanie poświęcić na służbę?:Nie będzie dla mnie problemem wyrobienie normy ale głownie 6-8 godzin tygodniowo
Czy pełniłeś/aś służbę w innych frakcjach na serwerze? (jeżeli tak - w jakiej, kiedy i na jakim stanowisku): Nie. nie pełniłem jeszcze służby w frakcjach chce spróbować jak to jest 
Czy w życiu codziennym masz doświadczenie ze strażą pożarną? (jeżeli tak - opisz je):tak jestem członkiem OSP oraz MDP 
Dlaczego akurat SAFD i dlaczego akurat Ty powinieneś otrzymać szansę w naborze?:ponieważ straż pożarna  jest moją pasja a jeżeli mam okazje dowiedzieć sie czegoś nowego na temat straży zawsze z tego korzystam. Dlaczego ja? nie mam problemu zeby dogadać sie z ludzmi, chce poznawać przede wszyskim nowych ludzi oraz lubie prace w zespole, jestem opanowany i dlatego myśle że nadam sie do frakcji, miłego dnia/nocy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Login: Morgano479
Nick (bądź nicki, jeżeli stosowałeś/aś więcej niż jeden): Morgano479
Identyfikator discord (https://imgur.com/a/MsZvtXw): morganotsu
Imię: Mateusz
Wiek: 18
Staż na serwerze: Data dołączenia 27 listopada 2023r. Łączny czas gry: 65 godz.
Coś o sobie: Witam jestem Mateusz uczęszczam do 4 klasy technikum. Interesuje się sportem ( głównie piłką nożna ) oraz gotowaniem. Codziennie gram w gry od ostatniego czasu gram codziennie w MTA, kiedyś już grałem lecz wróciłem od niedawnego czasu na ten serwer po około rocznej przerwie.
Czy byłeś/aś karany/a na serwerze (należy wymienić wszystkie kary, prosi się o zastosowanie formy tekstowej oraz opcji spoiler):  5x Mute

Spoiler

obraz_2024-08-12_211058512.thumb.png.077d8b8dbf52f3df775f8cb2a6adacef.png


Czy posiadasz i umiesz obsługiwać się komunikatorem Mumble oraz Discord?: Tak posiadam oraz umiem się obsługiwać
Czy zapoznałeś/aś się z zawartością działu SAFD, warunkami postępowania kwalifikacyjnego i regulaminem frakcji?: Tak
Czy cierpisz na dysleksję, dysgrafię lub inne dolegliwości?: Nie
Ile czasu tygodniowo jesteś w stanie poświęcić na służbę?: Około 10 godz.
Czy pełniłeś/aś służbę w innych frakcjach na serwerze? (jeżeli tak - w jakiej, kiedy i na jakim stanowisku): Na tym serwerze jeszcze nie miałem okazji.
Czy w życiu codziennym masz doświadczenie ze strażą pożarną? (jeżeli tak - opisz je): Nie
Dlaczego akurat SAFD i dlaczego akurat Ty powinieneś otrzymać szansę w naborze?: Myślę że będzie to praca dobrze dopasowana dla mnie ponieważ chciałbym spróbować czegoś nowego na serwerze. Jestem komunikatywny, dyspozycyjny i utrzymuje pozytywne relacje ze współpracownikami. Nie boje się podejmowania odpowiedzialnych decyzji, wiem że jako strażak muszę systematycznie uczestniczyć w kursach i szkoleniach dokształcających, co nie stanowi dla mnie problemu. Jestem osobą, która pragnie w dalszym ciągu się rozwijać. Dziękuje za przeczytanie i liczę na pozytywne rozpatrzenie mojej aplikacji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Login: alternator14
Nick: alternator14
Identyfikator discord: maroon5.__10618
Imię: Jakub
Wiek: 14
Staż na serwerze: 25 godz. 16 min. (ciągle rośnie)
Coś o sobie: Cześć, jestem Jakub chodzę mam 14 lat w tym roku ide do 8 klasy szkoły podstawowej. Interesuje się motoryzacją oraz kolekcjonowanie różnych rzeczy np. puszek, butelek, znaków drogowych, pluszaków z biedronki mam również pare hot wheelsów. w wolnym czasie oglądam regularnie enzziego gdy gra w jego nową serie "We Mgle" lub poboczne odcinki, również gram na 4lifie.
Czy byłeś/aś karany/a na serwerze : Nie
Czy posiadasz i umiesz obsługiwać się komunikatorem Mumble oraz Discord?: tak
Czy zapoznałeś/aś się z zawartością działu SAFD, warunkami postępowania kwalifikacyjnego i regulaminem frakcji?: Tak jest, proste jak słońce i jasne jak drut
Czy cierpisz na dysleksję, dysgrafię lub inne dolegliwości?: Nie
Ile czasu tygodniowo jesteś w stanie poświęcić na służbę?: 10h będzie dla mnie możliwe
Czy pełniłeś/aś służbę w innych frakcjach na serwerze? : Niestety nie
Czy w życiu codziennym masz doświadczenie ze strażą pożarną? : Znam się trochę na pierwszej pomocy (wiem, że to nie za bardzo ze strażą związane ale się może przydać), czasami gdy jest jakaś akcja w moim mieście to oglądam co robią strażacy.
Dlaczego akurat SAFD i dlaczego akurat Ty powinieneś otrzymać szansę w naborze?: Uważam, że nadaję się do straży pożarnej, ponieważ lubię pomagać innym czyli np. Wycinać drzewa leżące na drodze, pomagać w wypadkach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Login: Stasioweee
Nick (bądź nicki, jeżeli stosowałeś/aś więcej niż jeden): ZIGI. Zigi-_-
Identyfikator discord (https://imgur.com/a/MsZvtXw): https://imgur.com/GjCyoIl
Imię: Stanisław
Wiek: 19
Staż na serwerze: 243 godziny
Coś o sobie: Witam, mam na imię Stanisław. Pochodzę z województwa Mazowieckiego, choć obecnie mieszkam w województwie Łódzkim. Moje zainteresowania to motoryzacja, informatyka oraz grafika komputerowa. W wolnym czasie lubię spędzać czas z przyjaciółmi, a także grać w gry, w tym na 4Lifie. Zawsze staram się być pomocny na tyle, na ile to możliwe. Jestem osobą spokojną i cierpliwą, z poczuciem humoru. Potrafię podporządkować się wyższej randze, przestrzegam poleceń i trzymam się zasad.
Czy byłeś/aś karany/a na serwerze (należy wymienić wszystkie kary, prosi się o zastosowanie formy tekstowej oraz opcji spoiler): Czysta karta.
Czy posiadasz i umiesz obsługiwać się komunikatorem Mumble oraz Discord?: Tak.
Czy zapoznałeś/aś się z zawartością działu SAFD, warunkami postępowania kwalifikacyjnego i regulaminem frakcji?: Proste jak słońce i jasne jak drut.
Czy cierpisz na dysleksję, dysgrafię lub inne dolegliwości?: Nie.
Ile czasu tygodniowo jesteś w stanie poświęcić na służbę?: ~~ 20 godzin.
Czy pełniłeś/aś służbę w innych frakcjach na serwerze? (jeżeli tak - w jakiej, kiedy i na jakim stanowisku): Nie miałem okazji. 
Czy w życiu codziennym masz doświadczenie ze strażą pożarną? (jeżeli tak - opisz je): Nie. 
Dlaczego akurat SAFD i dlaczego akurat Ty powinieneś otrzymać szansę w naborze?: Jazda po mapie własnym pojazdem i praca na dorywczych stanowiskach mogą po pewnym czasie stać się monotonne. Zauważyłem, że w mieście często dochodzi do pożarów czy powalonych drzew na drodze, co pokazuje, że macie sporo możliwości – chciałbym zobaczyć, jak to wygląda z Waszej perspektywy. Dostrzegam również wiele okazji do interakcji z innymi graczami, co jest dla mnie dużym plusem. Na innych serwerach byłem członkiem różnych frakcji, więc RolePlay nie jest dla mnie problemem.


 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Login:Szwagierro
Nick (bądź nicki, jeżeli stosowałeś/aś więcej niż jeden):szwagiernabombie
Identyfikator discord (https://imgur.com/a/MsZvtXw):bolosky_v2
Imię:Julian
Wiek:15
Staż na serwerze:489 Godz.
Coś o sobie:Siema nazywam się Julek i mam 15 lat. Interesuje się jeżdżeniem na deskorolce oraz grami komputerowymi!.
Czy byłeś/aś karany/a na serwerze (należy wymienić wszystkie kary, prosi się o zastosowanie formy tekstowej oraz opcji spoiler):Brak.
Czy posiadasz i umiesz obsługiwać się komunikatorem Mumble oraz Discord?:Tak.
Czy zapoznałeś/aś się z zawartością działu SAFD, warunkami postępowania kwalifikacyjnego i regulaminem frakcji?:Tak zapoznałem się.
Czy cierpisz na dysleksję, dysgrafię lub inne dolegliwości?:Nie.
Ile czasu tygodniowo jesteś w stanie poświęcić na służbę?:7 - 11 Godz.
Czy pełniłeś/aś służbę w innych frakcjach na serwerze? (jeżeli tak - w jakiej, kiedy i na jakim stanowisku):SARA - Adept 11.10.2023r.
Czy w życiu codziennym masz doświadczenie ze strażą pożarną? (jeżeli tak - opisz je):Nie, nie mam.
Dlaczego akurat SAFD i dlaczego akurat Ty powinieneś otrzymać szansę w naborze?:Wybrałem SAFD ponieważ jest to frakcja w której mogę czynić dobro i ratować wiele ludzkich żyć. Chcę również poznać wiele nowych aspektów z którymi nie miałem doczynienia, oraz wspomóc działania we frakcji.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Login: WaszPan
Nick (bądź nicki, jeżeli stosowałeś/aś więcej niż jeden): WaszPan
Identyfikator discord (https://imgur.com/a/MsZvtXw): trexas.
Imię: Szymon
Wiek: 26
Staż na serwerze: 
2358 godz. 28 min.
Coś o sobie: Cześć, mam na imię Szymon mam 26 lat. Jestem osobą empatyczną, oraz z dużym poczuciem humoru. Bardzo łatwo nawiązuje kontakt z nowymi poznanymi osobami. Nie jestem konfliktowy, więc nie ma ze mną problemu. Najbardziej u siebie cenie pracowitość, staranność, oraz sumienność, gdzie te cechy są najbardziej pożądane w pracy. Zawsze dążę do wybranego przez siebie celu, gdzie nie patrzę na przeciwności losu.

Czy byłeś/aś karany/a na serwerze (należy wymienić wszystkie kary, prosi się o zastosowanie formy tekstowej oraz opcji spoiler):

Spoiler

2 Lipca 2024, 23:01 >> Wyciszenie gracza WaszPan przez ZbyK.gg, powód: spam (Ważne do: 4 Lipca 2024, 23:01)
18 Czerwca 2024, 10:30 >> Zabranie prawa jazdy graczowi WaszPan przez Kurzi, powód: PDCP (omyłkowa) (Ważne do: 18 Czerwca 2024, 11:30)
18 Lutego 2024, 13:16 >> Wyciszenie gracza WaszPan przez kjex, powód: prowokacyjny bind (Ważne do: 20 Lutego 2024, 13:16)
5 Listopada 2023, 10:54 >> Zabranie prawa jazdy graczowi WaszPan przez Greem, powód: taran dowod u adm (Ważne do: 10 Listopada 2023, 10:54)
6 Września 2023, 21:54 >> Wyciszenie gracza WaszPan przez Princessa*, powód: Spam bindami. (Ważne do: 7 Września 2023, 9:54)
5 Września 2023, 21:20 >> Wyciszenie gracza WaszPan przez Princessa*, powód: Spam bindami. (Ważne do: 6 Września 2023, 3:20)
26 Sierpnia 2023, 0:51 >> Wyciszenie gracza WaszPan przez KavKa*, powód: Niestosowne teksty wobec członka ekipy, sianie fermentu. (Ważne do: 28 Sierpnia 2023, 0:51)
16 Czerwca 2023, 20:27 >> Zabranie prawa jazdy graczowi WaszPan przez juzek., powód: Odwalanie, celowe stunty (Ważne do: 19 Czerwca 2023, 20:27)
10 Czerwca 2023, 1:51 >> Wyciszenie gracza WaszPan przez Grabi., powód: Prowokacje na /g (Ważne do: 11 Czerwca 2023, 1:51)
26 Maja 2023, 0:32 >> Wyciszenie gracza WaszPan przez Byialy*, powód: BK wobec Gracza, liczne prowokacje (Ważne do: 27 Maja 2023, 0:32)
28 Kwietnia 2023, 11:49 >> Wyciszenie gracza WaszPan przez VeraX, powód: Nieodpowiednie tekty, prowokacje. (Ważne do: 28 Kwietnia 2023, 17:49)
18 Marca 2023, 21:07 >> Wyciszenie gracza WaszPan przez Geloo, powód: Prowokacje (Skarga na forum https://mta4life.pl/forums/topic/345818-skarga-na-waszpan/) (Ważne do: 23 Marca 2023, 21:07)
11 Marca 2023, 0:58 >> Wyciszenie gracza WaszPan przez kzedo, powód: Prowokacje gracza na /pm [Dowód u Adm.] (Ważne do: 12 Marca 2023, 0:58)
17 Lutego 2023, 23:13 >> Zabranie prawa jazdy graczowi WaszPan przez KavKa*, powód: Spowodowanie kolizji i ucieczka od odpowiedzialności (dowód dostarczony adm.) // Karolowka (Ważne do: 18 Lutego 2023, 11:13)
19 Stycznia 2023, 0:29 >> Zabranie prawa jazdy graczowi WaszPan przez Byialy*, powód: Nieostrożna jazda, spowodowanie kolizji, ucieczka (dowód u Adm.) (Ważne do: 20 Stycznia 2023, 0:29)
4 Września 2022, 21:27 >> Zbanowanie gracza WaszPan przez zloty113, powód: Wyzwiska w stronę administracji w reporcie // Fepher (Ważne do: 3 Listopada 2022, 21:27)
4 Września 2022, 20:19 >> Wyciszenie gracza WaszPan przez Fepher, powód: prowokacje (Ważne do: 6 Września 2022, 20:19)
27 Sierpnia 2022, 21:17 >> Wyciszenie gracza WaszPan przez AmzeK, powód: Używanie zakazanych skrotów, prowokacja. (Ważne do: 28 Sierpnia 2022, 21:17)
18 Sierpnia 2022, 23:22 >> Wyciszenie gracza WaszPan przez ThanKs.ogf, powód: Prowokacje, brak kultury (Ważne do: 19 Sierpnia 2022, 23:22)
12 Sierpnia 2022, 15:52 >> Wyciszenie gracza WaszPan przez Wonder., powód: Brak kultury. (Ważne do: 13 Sierpnia 2022, 15:52)

Czy posiadasz i umiesz obsługiwać się komunikatorem Mumble oraz Discord?: Tak potrafię obsługiwać i posiadam.
Czy zapoznałeś/aś się z zawartością działu SAFD, warunkami postępowania kwalifikacyjnego i regulaminem frakcji?: 
Proste jak słońce i jasne jak drut. 
Czy cierpisz na dysleksję, dysgrafię lub inne dolegliwości?: Nie.
Ile czasu tygodniowo jesteś w stanie poświęcić na służbę?: 30h do 40h
Czy pełniłeś/aś służbę w innych frakcjach na serwerze? (jeżeli tak - w jakiej, kiedy i na jakim stanowisku): Nie byłem.
Czy w życiu codziennym masz doświadczenie ze strażą pożarną? (jeżeli tak - opisz je): Nie posiadam.
Dlaczego akurat SAFD i dlaczego akurat Ty powinieneś otrzymać szansę w naborze?: Myślę, że głównym powodem jest chęć spróbowania czegoś nowego w rozgrywce, a nie tylko jeżdżenie na kurierze. Pracowitość i sumienność to główne cechy jakie są potrzebne na tym stanowisku, dlatego chcę je udostępnić dla tej frakcji od siebie. Dużo graczy narzeka na plamy oleju, gdzie co rusz ślizgają się i rozwalają swoje pojazdy, a ja chcę temu zaradzić. Wydajecie się dla mnie  najbardziej ciekawą frakcją, gdyż to nie tylko same gaszenie pożarów wchodzi w grę, lecz urozmaicone RP jakie posiadacie w asortymencie zachęca mnie do działania. Różnorakie czynności, które można wykonać na tym serwerze będąc na tym stanowisku dają wiele możliwości pokazania się jak najlepiej. Nie powiem, iż dość czekałem na rekrutacje do was, gdyż tak jak wspomniałem chcę działać z wami i pnąc się w górę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Login: Stasiukx
Nick (bądź nicki, jeżeli stosowałeś/aś więcej niż jeden): Stasiukx
Identyfikator discord (https://imgur.com/a/MsZvtXw): walterstrant
Imię: Staszek
Wiek: 13
Staż na serwerze: 1h 35m
Coś o sobie: Ogólnie to tak jak pisałem mam na imię Staszek, mam 13 lat zacząłem grać na serwerze niestety jakoś nie mogłem znaleźć czasu ale już mam. Chodzę do podstawówki jak ją skończę to idę do mundurówki klasa pożarnicza. Jestem w MDP i kocham to robić, straż to moja pasja. W wolnym czasie gram w noge oraz mta (mta to nie gra to styl życia) spędzam też dużo czasu z kolegami. Jestem miły, spokojny, szybko się uczę
Czy byłeś/aś karany/a na serwerze (należy wymienić wszystkie kary, prosi się o zastosowanie formy tekstowej oraz opcji spoiler):

Spoiler

Nie byłem karany


Czy posiadasz i umiesz obsługiwać się komunikatorem Mumble oraz Discord?: Tak
Czy zapoznałeś/aś się z zawartością działu SAFD, warunkami postępowania kwalifikacyjnego i regulaminem frakcji?: Tak
Czy cierpisz na dysleksję, dysgrafię lub inne dolegliwości?: Nie
Ile czasu tygodniowo jesteś w stanie poświęcić na służbę?: Jakoś ostatnio nie grałem ale tak tygodniowo to 5-6h taka średnia
Czy pełniłeś/aś służbę w innych frakcjach na serwerze? (jeżeli tak - w jakiej, kiedy i na jakim stanowisku):  
Czy w życiu codziennym masz doświadczenie ze strażą pożarną? (jeżeli tak - opisz je): Tak, jestem w MDP mojego kochanego OSP❤️ ale to już pisałem u góry
Dlaczego akurat SAFD i dlaczego akurat Ty powinieneś otrzymać szansę w naborze?:  Ponieważ SAFD ma najlepszą atmosferę, a dlaczego ja to nie wiem zapewne jest dużo osób lepszych ode mnie chce się po prostu sprawdzić. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Login: Lumbago
Nick (bądź nicki, jeżeli stosowałeś/aś więcej niż jeden): Lumbago
Identyfikator discord (https://imgur.com/a/MsZvtXw): lumbago1705_
Imię: Mateusz
Wiek: 16 lat
Staż na serwerze: 1880 godzin.
Coś o sobie: Po wakacjach uczęszczać będę do III klasy technikum, o profilu technik elektryk. Z tym zawodem chcę wiązać moją przyszłość i założyć własną działalność. Interesuję się rzeczami związanymi z elektryką, wędkarstwem i piłką nożną. Bardzo lubię spędzać czas nad wodą, w ciszy i spokoju, słuchając natury. Z charakteru jestem osobą spokojną, miłą i pomocną. Cechuję się asertywnością, determinacją i powagą w wykonywanych czynnościach.
Wykazuje się chęcią samorealizacji, odpowiedzialnością, kreatywnością oraz wytrwałym dążeniem do wyznaczonego celu.

Czy byłeś/aś karany/a na serwerze (należy wymienić wszystkie kary, prosi się o zastosowanie formy tekstowej oraz opcji spoiler):

Spoiler

17 Września 2023, 15:49 >> Zbanowanie gracza Lumbago przez Byialy*, powód: Podejrzane transakcje (Ważne do: permanentnie)
13 Lipca 2023, 14:07 >> Zabranie prawa jazdy graczowi Lumbago przez Penomeco, powód: Brawurowa jazda, odwalanie, celowe taranowanie (Ważne do: 16 Lipca 2023, 14:07)
19 Lutego 2023, 16:59 >> Zabranie prawa jazdy graczowi Lumbago przez DanielRB, powód: Odwalanie. (Ważne do: 22 Lutego 2023, 16:59)
15 Sierpnia 2022, 19:00 >> Zabranie prawa jazdy graczowi Lumbago przez zloty113, powód: Taran, zajechanie drogi (Ważne do: 17 Sierpnia 2022, 19:00)
9 Lipca 2022, 22:55 >> Zabranie prawa jazdy graczowi Lumbago przez Fepher, powód: celowy taran (Ważne do: 11 Lipca 2022, 22:55)
23 Czerwca 2022, 15:22 >> Wyciszenie gracza Lumbago przez Daroo*, powód: Życznie śmierci. (Ważne do: 26 Czerwca 2022, 15:22)
23 Czerwca 2022, 15:22 >> Zabranie prawa jazdy graczowi Lumbago przez Daroo*, powód: Taran - brak zapłaty za szkody. (Ważne do: 24 Czerwca 2022, 15:22)


Czy posiadasz i umiesz obsługiwać się komunikatorem Mumble oraz Discord?: Tak
Czy zapoznałeś/aś się z zawartością działu SAFD, warunkami postępowania kwalifikacyjnego i regulaminem frakcji?: Tak, proste jak słońce i jasne jak drut.
Czy cierpisz na dysleksję, dysgrafię lub inne dolegliwości?: Nie
Ile czasu tygodniowo jesteś w stanie poświęcić na służbę?: Około 10 godzin.
Czy pełniłeś/aś służbę w innych frakcjach na serwerze? (jeżeli tak - w jakiej, kiedy i na jakim stanowisku): SARA - Budowlany, 18.05.2023r. SAPD - Sergeant II, 09.05.2024r. TSA - Nowy Kierowca, 31.07.2024r.
Czy w życiu codziennym masz doświadczenie ze strażą pożarną? (jeżeli tak - opisz je): Nie
Dlaczego akurat SAFD i dlaczego akurat Ty powinieneś otrzymać szansę w naborze?: Chciałbym dołączyć w szeregi SAFD, aby nauczyć się nowych rzeczy oraz spędzić czas na służbie ze znajomymi z frakcji. Potrafię działać według zasad, dostosowywać się do poleceń i hierarchii. Wytrwale dążę do wyznaczonego celu, jestem odpowiedzialny i pracowity.

Edytowane przez Lumbago
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin