Skocz do zawartości
  • Aby w pełni korzystać z forum musisz się zarejestrować i zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj.
    Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz wątek w dziale Pomoc z synchronizacją konta.

Nabór do służby przygotowawczej - Sierpień 2024


Rekomendowane odpowiedzi

Login: Boczek2115 
Nick (bądź nicki, jeżeli stosowałeś/aś więcej niż jeden): Boczek2115 , Boczniak. 
Identyfikator discord (https://imgur.com/a/MsZvtXw): boczniak 
Imię: Bartosz 
Wiek: 17 
Staż na serwerze: 301 godzin 
Coś o sobie: Nazywam Bartek mam 17 lat po wakacjach będę uczęszczał do 3 klasy szkoły średniej. Mieszkam w małej wsi w województwie mazowieckim. Interesuje się wędkarstwem, strażą pożarną, grami komputerowymi jak i rolnictwem. Uprawiam różne sporty typu tenis stołowy uni hokej piłka nożna. Jestem spokojną osoba , nie toxyczną jak i nie konfliktowy. Gram w gry typu fivem, mta, csgo, fs, fifa. Lubię zwierzęta mam 4 koty i psa. Dobrze odnajduje się w grupie. Gdy ktoś potrzebuje pomocy to mu jej chętnie udzielę. Łatwo nawiązuje nowe znajomości. Jestem osobą kreatywną.
Czy byłeś/aś karany/a na serwerze (należy wymienić wszystkie kary, prosi się o zastosowanie formy tekstowej oraz opcji spoiler):

Spoiler

27 Lipca 2023, 23:18 >> Zabranie prawa jazdy graczowi Boczek2115 przez Emiljusz, powód: VDM (Ważne do: 30 Lipca 2023, 23:18)
15 Lutego 2022, 21:03 >> Wyciszenie gracza Boczek2115 przez zloty113, powód: BK (Ważne do: 16 Lutego 2022, 21:03)
31 Października 2021, 18:45 >> Wyciszenie gracza Boczek2115 przez Artizo, powód: BK na /cb (Ważne do: 1 Listopada 2021, 2:45)
1 Lutego 2021, 0:01 >> Zbanowanie gracza Boczek2115 przez Greyna.gg, powód: Wyjaśnij coś na forum (Ważne do: permanentnie)
21 Stycznia 2021, 14:07 >> Wyciszenie gracza Boczek2115 przez Verago., powód: Ogłoszenia na /g (Ważne do: 21 Stycznia 2021, 16:07)
16 Sierpnia 2020, 22:15 >> Wyciszenie gracza Boczek2115 przez DanielRB, powód: Brak kultury. (Ważne do: 18 Sierpnia 2020, 22:15)
8 Sierpnia 2020, 16:16 >> Wyciszenie gracza Boczek2115 przez D@mian, powód: Pisanie ogloszen na /g (Ważne do: 8 Sierpnia 2020, 22:16)
3 Sierpnia 2020, 22:54 >> Wyciszenie gracza Boczek2115 przez romeg.redd, powód: CBK (Ważne do: 6 Sierpnia 2020, 22:54)
3 Sierpnia 2020, 22:47 >> Zabranie prawa jazdy graczowi Boczek2115 przez Tomeczek., powód: DM pojazdem (Ważne do: 5 Sierpnia 2020, 22:47)
31 Maja 2020, 22:02 >> Zabranie prawa jazdy graczowi Boczek2115 przez KropsoN, powód: Taran (Ważne do: 1 Czerwca 2020, 22:02)


Czy posiadasz i umiesz obsługiwać się komunikatorem Mumble oraz Discord?: Posiadam i umiem obsługiwać się tymi komunikatorami 
Czy zapoznałeś/aś się z zawartością działu SAFD, warunkami postępowania kwalifikacyjnego i regulaminem frakcji?: Tak zapoznałem się 
Czy cierpisz na dysleksję, dysgrafię lub inne dolegliwości?: Nie Cierpię
Ile czasu tygodniowo jesteś w stanie poświęcić na służbę?: 10 godzin a nawet więcej 
Czy pełniłeś/aś służbę w innych frakcjach na serwerze? (jeżeli tak - w jakiej, kiedy i na jakim stanowisku): Nie Pełniłem 
Czy w życiu codziennym masz doświadczenie ze strażą pożarną? (jeżeli tak - opisz je): Nie mam 
Dlaczego akurat SAFD i dlaczego akurat Ty powinieneś otrzymać szansę w naborze?: Wybieram SAFD ponieważ czuję się w niej najlepiej mam jakieś doświadczenie w pożarnictwie. Lubię pracować w zespole a tu w SAFD Trzeba pracować razem. Jestem osobą która nie ma problemu podporządkowywać się wyższym stopniom.  Posiadam duże doświadczenie w role play'u.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Login:

Kapuczino

Nick:

Kapuczino

Identyfikator Discord:

kapuczino2788

Imię:

Maks

Wiek:

21 lat

Staż na serwerze:

95+ godzin (rejestracja w grudniu 2018)

Coś o sobie:

Cześć, po pewnym czasie przerwy w rozgrywce na 4Life spowodowanej życiem prywatnym i obowiązkami z jakimi się ono wiąże postanowiłem powrócić do społeczności RPG. Po uzyskaniu wykształcenia technicznego w kierunku logistycznym podjąłem się dobrowolnej zasadniczej służby wojskowej gdzie przeszedłem szkolenie podstawowe oraz specjalistyczne które niedawno ukończyłem. Jednostka w której służyłem znajduje się ponad 200 kilometrów od mojego miejsca zamieszkania, dlatego aby mieć lepszy kontakt z rodziną postanowiłem się przebranżowić i obecnie jestem w trakcie kursu na kwalifikowanego pracownika ochrony fizycznej. Moje doświadczenie związane z serwerami RPG sięga 2015 roku kiedy zacząłem regularnie grywać na tego typu projektach i są dla mnie wciągające aż do dziś. Grę traktuję jako formę rozrywki i relaksu, a przy wielu okazjach można nauczyć się wielu interesujących rzeczy i zaczerpnąć wiedzy od osób bardziej obeznanych w pewnych tematach.

Czy byłeś karany na serwerze?:

Nie

Czy posiadasz i umiesz obsługiwać się komunikatorem Mumble oraz Discord?:

Tak

Czy zapoznałeś się z zawartością działu SAFD, warunkami postępowania kwalifikacyjnego i regulaminem frakcji?:

Proste jak słońce i jasne jak drut.

Czy cierpisz na dysleksję, dysgrafię lub inne dolegliwości?:

Nie

Ile czasu tygodniowo jesteś w stanie poświęcić na służbę?:

10-15 godzin

Czy pełniłeś służbę w innych frakcjach na serwerze?:

Tak, SAPD w roku 2019 jako Police Officer I

Czy w życiu codziennym masz doświadczenie ze strażą pożarną?:

Nie mam styczności ze strażą pożarną codziennie lecz w czasach szkolnych udzielałem się w lokalnej Młodzieżowej Drużynie Pożarniczej, a ponadto kilku moich znajomych jest czynnymi strażakami OSP.

Dlaczego akurat SAFD i dlaczego akurat Ty powinieneś otrzymać szansę w naborze?:

Spośród innych możliwości jakie istnieją na serwerze wybrałem SAFD po to aby mieć możliwość nabrania wiedzy i doświadczenia w temacie z którym w przeszłości miałem styczność. Dodatkowo, tak jak wcześniej wspomniałem, spędzanie miło czasu w gronie osób posiadających podobne zainteresowania i zdobywanie nowych umiejętności jest czymś co moim zdaniem ta frakcja jest w stanie zapewnić.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Login: kacpereknabombie
Nick (bądź nicki, jeżeli stosowałeś/aś więcej niż jeden): kacpereknabombie
Identyfikator discord (https://imgur.com/a/MsZvtXw): noxy.22
Imię: Karol
Wiek: 15
Staż na serwerze: 750h
Coś o sobie: Witam, jak już wspomniałem powyżej mam na imię Karol chodzę do liceum interesuje się motoryzacja a w wolnym czasie jeżdżę na deskorolce oraz gram w gry min. MTA również. Jestem osobą komunikatywną, otwartą na współpracę i zawsze gotową do niesienia pomocy gdy tylko potrzeba. Działanie w drużynie oraz pod presją nie sprawia mi problemów. 
Czy byłeś/aś karany/a na serwerze (należy wymienić wszystkie kary, prosi się o zastosowanie formy tekstowej oraz opcji spoiler):

Spoiler

8 Czerwca 2024, 15:30 >> Zabranie prawa jazdy graczowi kacpereknabombie przez Maras., powód: Jazda pod prąd (Ważne do: 8 Czerwca 2024, 21:30)
27 Października 2023, 20:25 >> Zabranie prawa jazdy graczowi kacpereknabombie przez ZineX., powód: Celowe taranowanie kuriera (Ważne do: 31 Października 2023, 20:25)
12 Października 2023, 14:46 >> Zabranie prawa jazdy graczowi kacpereknabombie przez KavKa*, powód: Odwalanie (Ważne do: 14 Października 2023, 14:46)
7 Października 2023, 20:31 >> Zabranie prawa jazdy graczowi kacpereknabombie przez Mai, powód: Odwalanie (Ważne do: 10 Października 2023, 20:31)
17 Września 2023, 15:38 >> Zabranie prawa jazdy graczowi kacpereknabombie przez Serg*, powód: Skoki autem (Ważne do: 19 Września 2023, 15:38)
16 Września 2023, 14:53 >> Zabranie prawa jazdy graczowi kacpereknabombie przez kondziolek, powód: Taran (Dowód dostarczony administracji) (Ważne do: 17 Września 2023, 14:53)
20 Sierpnia 2023, 0:31 >> Zabranie prawa jazdy graczowi kacpereknabombie przez Gryczuu, powód: Odwalanie, jazda pod prąd (Ważne do: 23 Sierpnia 2023, 0:31)
14 Sierpnia 2023, 15:38 >> Zabranie prawa jazdy graczowi kacpereknabombie przez _-YOSHI-_, powód: Odwalanie pojazdem (Ważne do: 17 Sierpnia 2023, 15:38)
24 Lipca 2023, 13:31 >> Zbanowanie gracza kacpereknabombie przez PerkuleZ., powód: Omijanie systemu antyafk (Ważne do: 23 Sierpnia 2023, 13:31)
20 Maja 2023, 22:40 >> Zbanowanie gracza kacpereknabombie przez Broszko, powód: Podejrzane transakcje, wyjaśnij na forum (Ważne do: permanentnie)


Czy posiadasz i umiesz obsługiwać się komunikatorem Mumble oraz Discord?: Tak
Czy zapoznałeś/aś się z zawartością działu SAFD, warunkami postępowania kwalifikacyjnego i regulaminem frakcji?: Tak
Czy cierpisz na dysleksję, dysgrafię lub inne dolegliwości?: Nie
Ile czasu tygodniowo jesteś w stanie poświęcić na służbę?: Około 14h
Czy pełniłeś/aś służbę w innych frakcjach na serwerze? (jeżeli tak - w jakiej, kiedy i na jakim stanowisku):Nie
Czy w życiu codziennym masz doświadczenie ze strażą pożarną? (jeżeli tak - opisz je): Moja droga jeszcze nie poprowadziła mnie do straży pożarnej lecz nie wiem co przyszłość przyniesie.
Dlaczego akurat SAFD i dlaczego akurat Ty powinieneś otrzymać szansę w naborze?: SAFD to frakcja, która łączy moje zainteresowanie strażą z pasją do realistycznego roleplayu, oferując możliwość aktywnej pomocy społeczności serwera. Moje dotychczasowe doświadczenie w sytuacjach kryzysowych oraz umiejętność pracy zespołowej sprawiają, że jestem gotów sprostać wyzwaniom, jakie stawia ta frakcja. Jestem również osobą, która szybko się uczy i zawsze dąży do doskonałości, co sprawia, że potrafię dostosować się do dynamicznych warunków pracy w SAFD. Wierzę, że moje zaangażowanie i determinacja będą wartościowym dodatkiem do zespołu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Login: Matroneusz_YT
Nick (bądź nicki, jeżeli stosowałeś/aś więcej niż jeden): Matro.ATC
Identyfikator discord (https://imgur.com/a/MsZvtXw): matroneusz
Imię: Mateusz
Wiek: 19
Staż na serwerze: 330h

Coś o sobie: 

Witam, tak jak już napisałem powyżej nazywam się Mateusz. Niedawno ukończyłem 12 klase (mieszkam poza polską) i wybieram się na politechnikę z multimediów i designu, co zostało moją pasją nie tak dawno temu bo w 10 klasie. Co racja w przeszłości zdarzyło mi się co nieco grzebać w grafice ale nie brałem tego jako coś poważnego a bardziej jako hobby. Oprócz samego tworzenia lubię także posłuchać dobrej polskie muzyki i pojeździć na rowerze. A w wolnym czasie pograć na 4life i pogadać na discordzie. Na co dzień jestem dość spokojną osobą która woli się nie wychylać a bardzie iść przez życie ze stabilnym spokojem.

Czy byłeś/aś karany/a na serwerze (należy wymienić wszystkie kary, prosi się o zastosowanie formy tekstowej oraz opcji spoiler):

Spoiler

10 Września 2018, 17:50 >> Zabranie prawa jazdy graczowi (Nieznany nick) przez Kacperix3, powód: NWFmM2RkMDIzYzI0MDdjODIwNmMyZGZjN2Q3MDRhYzA= (Ważne do: 5 Czerwca 2021, 17:50)

Czy posiadasz i umiesz posługiwać się komunikatorem Mumble oraz Discord?: Posiadam i na co dzień obsługuję discord. Mumble nigdy nie używałem ale z chęcią się nauczę.

Czy zapoznałeś/aś się z zawartością działu SAFD, warunkami postępowania kwalifikacyjnego i regulaminem frakcji?: Proste jak słońce i jasne jak drut

Czy cierpisz na dysleksję, dysgrafię lub inne dolegliwości?: Nie cierpię na żadne z wymienionych.

Ile czasu tygodniowo jesteś w stanie poświęcić na służbę?:  7-12h

Czy pełniłeś/aś służbę w innych frakcjach na serwerze? (jeżeli tak - w jakiej, kiedy i na jakim stanowisku): Nie, ale mam nadzieję że to będzie ta pierwsza

Czy w życiu codziennym masz doświadczenie ze strażą pożarną? (jeżeli tak - opisz je): Nie

Dlaczego akurat SAFD i dlaczego akurat Ty powinieneś otrzymać szansę w naborze?:

Zawsze byłem zafascynowany frakcją typu SAFD. Kiedyś należałem do jednej i szczególnie ważne dla mnie było samo RP. Najzwyczajniej miało ono sens. Jest ono przyjemne i z tego powodu jestem pewien że z łatwością byłbym w stanie nauczyć się jak je wykonywać. Co prawda minął długi czas odkąd byłem jakkolwiek związany z frakcją SAFD, nie jednak zapał nadal pozostał. Poprzednio wykonywałem uproszczone RP tego typu i wychodziło mi to z łatwością. Także jestem pewien że pasowałbym do tej frakcji.
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Login: amadeusz26
Nick (bądź nicki, jeżeli stosowałeś/aś więcej niż jeden): AdmineQQ AdmineQQ.zgoda AdmineQQ.zgd amadeusz26 Mateusz:V
Identyfikator discord:  (https://imgur.com/a/4x4LjlG)  admineqq3
Imię: Mateusz
Wiek: 15
Staż na serwerze: 1703h
Coś o sobie: Witam nazywam się Mateusz  po wakacjach pójdę do 1 klasy szkoły średniej. Interesuję się rolnictwem oraz motoryzacją. Mieszkam w województwie małopolskim dokładnie obok Krakowa. W wolnym czasie lubię wychodzić z znajomymi grać w gry komputerowe i jeździć na rowerze lub hulajnodze. Jestem towarzyski lubię poznawać nowych ludzi. Mam szacunek do ludzi młodszych i starszych ode mnie. Jestem pomocną oraz opanowaną osobą. Bardzo lubię też gotować sprawia mi to przyjemność w przyszłości chciałbym pracować w restauracji.
Czy byłeś/aś karany/a na serwerze (należy wymienić wszystkie kary, prosi się o zastosowanie formy tekstowej oraz opcji spoiler):

Spoiler

AdmineQQPowód: Skok z MC (recydywa)
Nałożone przez: mszekOd: 27 Lipca 2024, 2:03
Do: 27 Lipca 2024, 6:03AdmineQQPowód: BK (recydywa)
Nałożone przez: Virlaen.Od: 26 Lipca 2024, 23:30
Do: 27 Lipca 2024, 7:30AdmineQQPowód: BK
Nałożone przez: KubiNXooNOd: 25 Lipca 2024, 1:50
Do: 25 Lipca 2024, 5:50AdmineQQPowód: Wykorzystywanie animacji na strefie DM. (Wykorzystywanie mechaniki gry)
Nałożone przez: spokomichasOd: 6 Maja 2024, 0:07
Do: 5 Czerwca 2024, 0:07AdmineQQPowód: Skoki w miejscach malozaludnionych.
Nałożone przez: PaviOd: 15 Kwietnia 2024, 1:27
Do: 15 Kwietnia 2024, 4:27AdmineQQPowód: Stunt w miejscu rzadko uczęszczanym.
Nałożone przez: kzedoOd: 7 Kwietnia 2024, 0:18
Do: 7 Kwietnia 2024, 2:18AdmineQQPowód: Zabójstwo gracza pojazdem.
Nałożone przez: BieQuOd: 4 Kwietnia 2024, 1:22
Do: 9 Kwietnia 2024, 1:22AdmineQQPowód: BK wobec gracza (Recydywa)
Nałożone przez: Maras.Od: 30 Marca 2024, 16:37
Do: 31 Marca 2024, 16:37AdmineQQPowód: Brak kultury.
Nałożone przez: s1zuOd: 22 Marca 2024, 16:12
Do: 23 Marca 2024, 16:12AdmineQQPowód: Odwalanie
Nałożone przez: FepherOd: 17 Marca 2024, 16:10
Do: 19 Marca 2024, 16:10AdmineQQ.zgdPowód: Celowe taranowanie graczy
Nałożone przez: kzedoOd: 2 Listopada 2023, 1:16
Do: 6 Listopada 2023, 1:16AdmineQQ_zgodaPowód: Lądowanie poza lotniskiem (dowód dost. administracji)
Nałożone przez: pomocnik2000Od: 1 Września 2023, 17:01
Do: 4 Września 2023, 17:01AdmineQQ_zgodaPowód: Celowy VDM (dow. dos. adm.)
Nałożone przez: ZgReD_eKOd: 30 Sierpnia 2023, 19:35
Do: 31 Sierpnia 2023, 1:35AdmineQQPowód: Niestosowanie się do ruchu wahadłowego.
Nałożone przez: kondziolekOd: 11 Sierpnia 2023, 19:09
Do: 11 Sierpnia 2023, 19:24AdmineQQPowód: Odwalanie, taranowanie
Nałożone przez: Grabi.Od: 8 Sierpnia 2023, 2:28
Do: 10 Sierpnia 2023, 2:28AdmineQQPowód: CBK na chacie organizacji
Nałożone przez: Kamilos2265Od: 3 Sierpnia 2023, 7:56
Do: 4 Sierpnia 2023, 7:56AdmineQQPowód: Taranowanie
Nałożone przez: Reksio*Od: 25 Czerwca 2023, 22:18
Do: 28 Czerwca 2023, 22:18AdmineQQPowód: BK na czacie
Nałożone przez: Byialy*Od: 30 Marca 2023, 23:49
Do: 31 Marca 2023, 23:49AdmineQQPowód: BK na czacie organizacji.
Nałożone przez: BieQuOd: 29 Marca 2023, 20:11
Do: 30 Marca 2023, 8:11AdmineQQPowód: Skoki, taran i brak zapłaty za szkody (dowód dostarczony do ADM)
Nałożone przez: Ksiadz_NatanOd: 24 Grudnia 2022, 16:09
Do: 26 Grudnia 2022, 16:09

AdmineQQ   Powód: Wulgarne słownictwo
Nałożone przez: Gryczuu
Od: 16 Grudnia 2022, 22:14
Do: 17 Grudnia 2022, 22:14
AdmineQQ   Powód: Odwalanie quadem
Nałożone przez: Broszko
Od: 27 Listopada 2022, 2:37
Do: 27 Listopada 2022, 14:37
AdmineQQ   Powód: Skoki pojazdem.
Nałożone przez: Penomeco
Od: 4 Listopada 2022, 16:14
Do: 5 Listopada 2022, 4:14
AdmineQQ   Powód: Wyzwiska.
Nałożone przez: Argen.drip
Od: 2 Października 2022, 1:57
Do: 3 Października 2022, 1:57
AdmineQQ   Powód: BK
Nałożone przez: Voxber.drip
Od: 9 Września 2022, 11:47
Do: 11 Września 2022, 11:47
Mateusz:V   Powód: BK.
Nałożone przez: Ven33r.
Od: 1 Grudnia 2021, 20:56
Do: 5 Grudnia 2021, 20:56
Mateusz:V   Powód: Brak kultury, zakazane skróty.
Nałożone przez: Vogel
Od: 24 Października 2021, 14:37
Do: 27 Października 2021, 14:37
Mateusz:V   Powód: Próba ominięcia bramek
Nałożone przez: KavKa*
Od: 17 Października 2021, 16:44
Do: 20 Października 2021, 16:44
Mateusz:V   Powód: CBK
Nałożone przez: Emiljusz
Od: 17 Lipca 2020, 21:53
Do: 20 Lipca 2020, 21:53
Mateusz:V   Powód: Brak kultury, nie śmieszne rymowanki o rodzicach
Nałożone przez: mareczeq.*
Od: 14 Lutego 2020, 17:17
Do: 15 Lutego 2020, 17:17
amadeusz26   Powód: Odwalanie
Nałożone przez: VENOMEQ
Od: 28 Grudnia 2019, 18:37
Do: 4 Stycznia 2020, 18:37
amadeusz26   Powód: Wulgarne słowa.
Nałożone przez: Pitu112
Od: 30 Września 2019, 21:33
Do: 3 Października 2019, 21:33
amadeusz26   Powód: Skarga na forum. (https://mta4life.pl/forums/topic/150504-skarga-na-gracza-amadeusz26/)
Nałożone przez: AdiK.
Od: 27 Lipca 2019, 23:28
Do: 10 Sierpnia 2019, 23:28
amadeusz26   Powód: Oszustwo.
Nałożone przez: AdiK.
Od: 12 Lipca 2019, 21:19
Do: 12 Lipca 2019, 22:19
 


Czy posiadasz i umiesz obsługiwać się komunikatorem Mumble oraz Discord?: Tak
Czy zapoznałeś/aś się z zawartością działu SAFD, warunkami postępowania kwalifikacyjnego i regulaminem frakcji?: Oczywiście proste jak słońce i jasne jak drut
Czy cierpisz na dysleksję, dysgrafię lub inne dolegliwości?:Nie
Ile czasu tygodniowo jesteś w stanie poświęcić na służbę?: około 20h tygodniowo
Czy pełniłeś/aś służbę w innych frakcjach na serwerze? (jeżeli tak - w jakiej, kiedy i na jakim stanowisku): Tak byłem w Sara około rok temu Samd w 2017 roku oraz Safd  około pół roku temu 
Czy w życiu codziennym masz doświadczenie ze strażą pożarną? (jeżeli tak - opisz je): Niestety w życiu codziennym nie posiadam doświadczenia z strażą pożarną.
Dlaczego akurat SAFD i dlaczego akurat Ty powinieneś otrzymać szansę w naborze?: Myślę że nadawał bym się na członka frakcji Safd jestem osobą sumienną która potrafi podporządkować się do poleceń wyżej postawionych ode mnie członków frakcji. Potrafie odgrywać RP na dobrym poziomie ponieważ zdobyłem doświadczenie z innych frakcji.Szybko się uczę i staram zapamiętać wszystko co jest na szkoleniach aby potem dobrze wypaść na egzaminie. Po za tym jestem osobą kulturalną i pomocną gdy jakiś gracz potrzebuje pomocy to staram się mu pomóc jestem również osobą opanowaną. Gdy coś mi nie wychodzi to ćwiczę to do perfekcji aby już mi to wychodziło. Na pewno przebywał bym dużo na służbie ponieważ mam dużo wolnego czasu i bardzo interesuje mnie ta frakcja i to czym sie ona zajmuje. Charakteryzuje mnie cierpliwość kultura oraz bardzo dobra znajomość ortografii.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Login: rembolek
Nick (bądź nicki, jeżeli stosowałeś/aś więcej niż jeden):rembolek,lubri
Identyfikator discord (https://imgur.com/a/MsZvtXw): 
._lubri_.
Imię: Konrad
Wiek: 17
Staż na serwerze: okolo 3 lata bez przerw
Coś o sobie: Witam mam na imie Konrad ,mam 17 lat. Po wakacjach ide do 3 klasy szkoly sredniej. Posiadam dosc sporo zainteresowan taki jak : motoryzacja, granie se w wolnym czasie na kompie i sporty sztuki walki. 
Czy byłeś/aś karany/a na serwerze (należy wymienić wszystkie kary, prosi się o zastosowanie formy tekstowej oraz opcji spoiler):
https://imgur.com/1RyOZKw
Czy posiadasz i umiesz obsługiwać się komunikatorem Mumble oraz Discord?:tak
Czy zapoznałeś/aś się z zawartością działu SAFD, warunkami postępowania kwalifikacyjnego i regulaminem frakcji?: tak
Czy cierpisz na dysleksję, dysgrafię lub inne dolegliwości?: nie
Ile czasu tygodniowo jesteś w stanie poświęcić na służbę?: ok. 30h
Czy pełniłeś/aś służbę w innych frakcjach na serwerze? (jeżeli tak - w jakiej, kiedy i na jakim stanowisku): nie
Czy w życiu codziennym masz doświadczenie ze strażą pożarną? (jeżeli tak - opisz je): nie
Dlaczego akurat SAFD i dlaczego akurat Ty powinieneś otrzymać szansę w naborze?: Zawsze marzylem ,zeby dostac sie do frakcji i mam nadzieje, ze wkoncu moglbym tego marzenia dotrzymac <3

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Login: M14HU
Nick (bądź nicki, jeżeli stosowałeś/aś więcej niż jeden): Menel.
Identyfikator discord
(https://imgur.com/a/tbRY1dj): menel001.
Imię: Jakub
Wiek:17
Staż na serwerze: w grze 298 Godzin od 
2022-11-05
Coś o sobie: Siemka, Jestem Jakub mam 17 lat. Interesuję się Motoryzacją oraz grafika. Chodzę do Technikum na profil Technik Grafik i Poligrafii Cyfrowej. Jestem osobą Kulturalną, Miłą, Stosuje się do nadanych mi poleceń. 
Czy byłeś/aś karany/a na serwerze (należy wymienić wszystkie kary, prosi się o zastosowanie formy tekstowej oraz opcji spoiler):

Spoiler

image.png.c5ddc30966ac4a539816434948e39c53.png


Czy posiadasz i umiesz obsługiwać się komunikatorem Mumble oraz Discord?:Tak
Czy zapoznałeś/aś się z zawartością działu SAFD, warunkami postępowania kwalifikacyjnego i regulaminem frakcji?:Tak
Czy cierpisz na dysleksję, dysgrafię lub inne dolegliwości? Nie ale zdarzają się błędy ortograficzne z względu na to że nie zwracam uwagi czasem co piszę

Ile czasu tygodniowo jesteś w stanie poświęcić na służbę?: 10 godzin
Czy pełniłeś/aś służbę w innych frakcjach na serwerze? (jeżeli tak - w jakiej, kiedy i na jakim stanowisku):Nie nie pełniłem
Czy w życiu codziennym masz doświadczenie ze strażą pożarną? (jeżeli tak - opisz je): Nie mam więc chciałbym zobaczyć jak to jest 
Dlaczego akurat SAFD i dlaczego akurat Ty powinieneś otrzymać szansę w naborze?:Tak szczerze chciałbym spróbować bo nigdy nie byłem w żadnej frakcji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Login:TomsoX
Nick (bądź nicki, jeżeli stosowałeś/aś więcej niż jeden):Rosolinho / wczesniejszy TomsoX
Identyfikator discord (https://imgur.com/a/MsZvtXw):rosolinho_
Imię:Tomasz
Wiek:16
Staż na serwerze:1244
Coś o sobie:Witam serdecznie zarząd frakcji San Andreas Fire Department, jestem Tomasz i mam na swoim koncie juz 16 lat. Uczeszczalem do 2 klasy technikum na kierunku Technik Mechanik lecz w Wrześniu tego roku czeka na mnie 3 klasa.  Jako iż uczę sie w tym kierunku lubie pomagac bliskim bądż znajomym w drobnych naprawach np serwis olejowy, filtry, laczniki stabilizatora i tym podobne nie ma co sie rozpisywac bo jest tego za duzo.  Uczeszczam na zajecia praktyczne lecz to jest mniej wazne, teraz wiecej o mnie.  Jak juz wspominalem mam 16 lat, jestem Miły, Pomocny, Kolezenski, Zabawny, Pocieszny, Miły.  Zapraszam do dalszej części podania.
Czy byłeś/aś karany/a na serwerze (należy wymienić wszystkie kary, prosi się o zastosowanie formy tekstowej oraz opcji spoiler):

Spoiler
Rosolinho   Powód: Brak kultury
Nałożone przez: vanos
Od: 7 Sierpnia 2024, 15:22
Do: 7 Sierpnia 2024, 17:22
TomsoX   Powód: CBK.
Nałożone przez: K4fulsky*
Od: 22 Października 2023, 13:51
Do: 25 Października 2023, 13:51
TomsoX   Powód: Zakazane skróty
Nałożone przez: Mai
Od: 7 Lutego 2023, 17:03
Do: 8 Lutego 2023, 17:03
TomsoX   Powód: Agresja werbalna wobec innego Gracza (CBK)
Nałożone przez: Byialy*
Od: 10 Grudnia 2022, 16:23
Do: 11 Grudnia 2022, 16:23
TomsoX   Powód: Odwalanie.
Nałożone przez: Wonder.
Od: 15 Października 2022, 23:57
Do: 20 Października 2022, 23:57
TomsoX   Powód: Celowy taran. (Dowód dost. Administracji)
Nałożone przez: IwanMaster
Od: 9 Października 2022, 14:58
Do: 14 Października 2022, 14:58
TomsoX   Powód: odwalanie
Nałożone przez: Twix_Duo
Od: 6 Października 2022, 20:29
Do: 9 Października 2022, 20:29
TomsoX   Powód: Taranowanie
Nałożone przez: Masellko
Od: 2 Października 2022, 17:22
Do: 3 Października 2022, 17:22
TomsoX   Powód: VDM gracza (dostarczony dowód do adm.)
Nałożone przez: KavKa*
Od: 18 Września 2022, 18:55
Do: 19 Września 2022, 18:55
TomsoX   Powód: Jazda pod prąd.
Nałożone przez: Princessa*
Od: 16 Września 2022, 19:12
Do: 16 Września 2022, 22:12
TomsoX   Powód: Zamach Dodo na pobór krwi.
Nałożone przez: Argen.drip
Od: 11 Września 2022, 18:49
Do: 18 Września 2022, 18:49
TomsoX   Powód: odwalanie
Nałożone przez: Mai
Od: 9 Września 2022, 22:02
Do: 12 Września 2022, 22:02
TomsoX   Powód: CBK
Nałożone przez: karolx123
Od: 1 Września 2022, 22:39
Do: 4 Września 2022, 22:39
TomsoX   Powód: Używanie zakazanych skrótów pomimo ostrzeżeń.
Nałożone przez: KubsoneK*
Od: 24 Sierpnia 2022, 8:55
Do: 25 Sierpnia 2022, 8:55
TomsoX   Powód: Ladowanie poza lotniskiem.
Nałożone przez: I_Was_There
Od: 24 Sierpnia 2022, 0:26
Do: 26 Sierpnia 2022, 0:26
TomsoX   Powód: Używanie zakazanych skrótów.
Nałożone przez: Wonder.
Od: 31 Lipca 2022, 16:41
Do: 1 Sierpnia 2022, 16:41
TomsoX   Powód: CBK.
Nałożone przez: Veon
Od: 13 Lutego 2022, 22:41
Do: 15 Lutego 2022, 22:41
TomsoX   Powód: Skarga na forum. (https://mta4life.pl/forums/topic/250402-skarga-na-tomsox/)
Nałożone przez: Princessa*
Od: 28 Kwietnia 2021, 20:29
Do: permanentnie
TomsoX   Powód: Taran
Nałożone przez: Artizo
Od: 25 Stycznia 2021, 15:31
Do: 28 Stycznia 2021, 15:31
TomsoX   Powód: Zamach na mechanika dodo.
Nałożone przez: OwOc

Od: 11 Stycznia 2021, 19:47
Do: 16 Stycznia 2021, 19:47

TomsoX   Powód: Odwalanie, skoki na kopalnie
Nałożone przez: veeniX
Od: 10 Stycznia 2021, 16:50
Do: 13 Stycznia 2021, 16:50
StupidMan   Powód: Niestosowanie sie do ruchu wahadlowego
Nałożone przez: Veon
Od: 7 Stycznia 2021, 14:50
Do: 7 Stycznia 2021, 15:20
StupidMan   Powód: Skarga na forum (https://mta4life.pl/forums/topic/224917-skarga-na-tomsox/)
Nałożone przez: TheArasik.
Od: 16 Grudnia 2020, 10:55
Do: permanentnie
TomsoX   Powód: BK do PD.
Nałożone przez: GwynbIeidd
Od: 21 Października 2020, 16:58
Do: 21 Października 2020, 18:58
TomsoX   Powód: Skarga na forum (https://mta4life.pl/forums/topic/209908-skarga-na-tomsox/)
Nałożone przez: Kacperix3
Od: 3 Września 2020, 14:46
Do: 3 Października 2020, 14:46


Czy posiadasz i umiesz obsługiwać się komunikatorem Mumble oraz Discord?:Tak i potrafie się obslugiwac
Czy zapoznałeś/aś się z zawartością działu SAFD, warunkami postępowania kwalifikacyjnego i regulaminem frakcji?:Tak
Czy cierpisz na dysleksję, dysgrafię lub inne dolegliwości?:Nie
Ile czasu tygodniowo jesteś w stanie poświęcić na służbę?:15-20h
Czy pełniłeś/aś służbę w innych frakcjach na serwerze? (jeżeli tak - w jakiej, kiedy i na jakim stanowisku):San Andreas Medical Department na stopniu stażysta
Czy w życiu codziennym masz doświadczenie ze strażą pożarną? (jeżeli tak - opisz je):Nie, chyba ze wlicza sie ze, jak jest wypadek to se popatrze tak z 15 minut
Dlaczego akurat SAFD i dlaczego akurat Ty powinieneś otrzymać szansę w naborze?:A więc tak, wrocilem na serwer i naszla mnie ochota na odgrywanie rp, stwierdzilem ze zwykly wypadek samochodowy bylby nudny wiec zrobil bym cos niezwyklego (finalnie nie zrobilem nic), ostatnio siedze i sie zastanawiam nad frakcjami do ktorych bym chcial rekrutowac i bardzo ciekawa okazala sie wlasnie wasza frakcja czyli SAFD, po spytaniu się szkoleniowca ktorego nicku nie pamietam lecz chcialbym mu podziekowac za udzielenie przyblizonego terminu rekrutacji zaczalem wypatrywac rekrutacji i wkoncu przyszedl ten czas. Dlaczego ja? Chcialbym sprobowac swoich sił w wlasnie tej frakcji poniewaz brzmi bardzo ciekawie, robcie fajną i ciekawą robote, bardzo mnie to zaciekawilo i dlatego wlasnie czytacie moje podanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin