Skocz do zawartości
  • Aby w pełni korzystać z forum musisz się zarejestrować i zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj.
    Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz wątek w dziale Pomoc z synchronizacją konta.

Nabór do służby przygotowawczej - Sierpień 2024


Rekomendowane odpowiedzi

Login: adisz5001
Nick (bądź nicki, jeżeli stosowałeś/aś więcej niż jeden): adisz5001
Identyfikator discord (https://imgur.com/a/MsZvtXw): 
https://imgur.com/a/vNXCya3
Imię: Adrian
Wiek: 14
Staż na serwerze: ok . 50 godziny
Coś o sobie:  
Nazywam się Adrian interesuje się motoryzacją najbardziej off-road 'em i quadami, uczęszczam do MDP
Czy byłeś/aś karany/a na serwerze (należy wymienić wszystkie kary, prosi się o zastosowanie formy tekstowej oraz opcji spoiler): brak
Czy posiadasz i umiesz obsługiwać się komunikatorem Mumble oraz Discord?: Tak
Czy zapoznałeś/aś się z zawartością działu SAFD, warunkami postępowania kwalifikacyjnego i regulaminem frakcji?: Tak
Czy cierpisz na dysleksję, dysgrafię lub inne dolegliwości?: Nie
Ile czasu tygodniowo jesteś w stanie poświęcić na służbę?: 4H podczas szkoły. O wiele więcej podczas przerw
Czy pełniłeś/aś służbę w innych frakcjach na serwerze? (jeżeli tak - w jakiej, kiedy i na jakim stanowisku): Nie
Czy w życiu codziennym masz doświadczenie ze strażą pożarną? (jeżeli tak - opisz je)
Tak chodzę na zbiórki MDP gdzie nabywam wiedze o straży pożarnej
Dlaczego akurat SAFD i dlaczego akurat Ty powinieneś otrzymać szansę w naborze?: Ponieważ mam doświadczenie w prawdziwym życiu i nie byłem karany na serwerze. Życzę miłego dnia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Login:

Liseq23

Nick:

Liseq23

Identyfikator Discord:

liseq23

Imię:

Piotr

Wiek:

20 lat

Staż na serwerze:

Od 2024-08-10

Coś o sobie:

Siemka! Jestem studentem pierwszego roku na kierunku Ratownictwo Medyczne gdzie kontynuuje już w szerszym stopniu swoją pasję, którą zaraziłem się będąc jeszcze w technikum. Od roku jestem także Ratownikiem KPP gdzie wiedzę, którą zdobyłem wykorzystuję codziennie działając w patrolu ratowniczym. Po skończonych studiach chciałbym nie tylko pracować w ZRM w ramach PRM a spróbować swoich sił i pełnić służbę w PSP. Mimo tego, że jestem nowy na serwerze mam trochę doświadczenia z innych serwerów RPG, na których gram od 2017 roku. Myślę, że wiedza, którą będę się mógł podzielić z innymi i chęć dalszego rozwoju pomoże mi w dalszym wzmacnianiu swojej pasji i gra jako strażak na serwerze będzie sprawiała ogromną frajdę.

Czy byłeś karany na serwerze?:

Nie

Czy posiadasz i umiesz obsługiwać się komunikatorem Mumble oraz Discord?:

Tak

Czy zapoznałeś się z zawartością działu SAFD, warunkami postępowania kwalifikacyjnego i regulaminem frakcji?:

Proste jak słońce i jasne jak drut.

Czy cierpisz na dysleksję, dysgrafię lub inne dolegliwości?:

Tak

Ile czasu tygodniowo jesteś w stanie poświęcić na służbę?:

Około 10 godzin

Czy pełniłeś służbę w innych frakcjach na serwerze?:

Nie

Czy w życiu codziennym masz doświadczenie ze strażą pożarną?:

Wiele razy współpracowałem ze strażakami z lokalnej jednostki OSP przy organizacji różnych manewrów i wydarzeń.

Dlaczego akurat SAFD i dlaczego akurat Ty powinieneś otrzymać szansę w naborze?:

SAFD to jedna z frakcji do której zawsze chciałem się dostać, ponieważ rozwijanie pasji jest dla mnie ważnych elementem w moim życiu a służba w tej jednostce jeszcze bardziej to pogłębi. Jestem gotowy do działania i przeżycia niesamowitej przygody na serwerze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Login: ChudyYouTube
Nick (bądź nicki, jeżeli stosowałeś/aś więcej niż jeden): młodyKoniu
Identyfikator discord (https://imgur.com/a/MsZvtXw): tikus4878
Imię: Patryk
Wiek: 19
Staż na serwerze: 20 godzin
Coś o sobie: Jestem Patryk, lat 19. Od 10 roku życia należe do OSP KSRG Pietrowice Wielkie, w czynnej służbie od roku. Mam sporą wiedze na temat pożarniczej jak i medycznej. Jestem osobą spokojną i kreatywną przez co często wymyślam ciekawe rozwiązania do danych sytuacji. Kocham odgrywać strażaka i mój poziom RP jest na wysokim poziomie dzięki temu, że kocham wcielać się w strażaka dzięki mojej osobistej pasji. Jestem na ogół miły i sympatyczny, ale także potrafię pokazać swój drobny kieł i swoją zadziorność - ale stricte w celach humorystycznych, nie mam nikogo na celu urazić. Potrafię pomagać osobą w potrzebie oraz ich wspierać, jestem osobą współczującą i nie potrafie zostawić kogoś na lodzie, dlatego prawie każda osoba, która mnie zna wie, że jestem z osobowości osobą, której zależy na innych bardziej niż na sobie.
Czy byłeś/aś karany/a na serwerze (należy wymienić wszystkie kary, prosi się o zastosowanie formy tekstowej oraz opcji spoiler): Nie byłem
Czy posiadasz i umiesz obsługiwać się komunikatorem Mumble oraz Discord?: Tak, potrafię.
Czy zapoznałeś/aś się z zawartością działu SAFD, warunkami postępowania kwalifikacyjnego i regulaminem frakcji: Proste jak słońce, jasne jak drut
Czy cierpisz na dysleksję, dysgrafię lub inne dolegliwości?: Nie cierpię na żadne problemy związane z dyslekcję czy dysgrafią.
Ile czasu tygodniowo jesteś w stanie poświęcić na służbę?: Spokojnie 10 godzin  powinnienem dać rade wypełnić 
Czy pełniłeś/aś służbę w innych frakcjach na serwerze? (jeżeli tak - w jakiej, kiedy i na jakim stanowisku): Nie
Czy w życiu codziennym masz doświadczenie ze strażą pożarną? (jeżeli tak - opisz je): Tak, OSP KSRG Pietrowice Wielkie
Dlaczego akurat SAFD i dlaczego akurat Ty powinieneś otrzymać szansę w naborze?: Straż kręci mnie od małego oraz sporo potrafię. Myśle, że to dwa głowne i sensowne powody

Edytowane przez mlodyKoniu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Login: KubaBMX420
Nick (bądź nicki, jeżeli stosowałeś/aś więcej niż jeden): CejotMagical, .........., kvba_bmx
Identyfikator discord (https://imgur.com/a/MsZvtXw): deceasedbleed
Imię: Kuba
Wiek: 19
Staż na serwerze: 675h od 2018r.
Coś o sobie: Serwus, mam na imię Kuba i pochodzę z Częstochowy. Po wakacjach będę uczęszczał do 5 klasy technikum na profilu Technik Grafiki. Będzie do klasa maturalna, więc poza uczeniem chciałbym mieć jakąś rozrywkę związaną z tym co lubię. W życiu codziennym praktycznie cały swój wolny czas poświęcam na spotykanie się z dziewczyną, resztki tego czasu poświęcam na zajawki które mam od dziecka. Jedną z nich jest jazda na rowerze. W swoim życiu próbowałem już wielu odmian, dirt, bmx, enduro czy dh. Najdłużej trwała mi zajawka na bmx-a, lecz teraz to bardziej przemawia do mnie enduro. Jeśli chodzi bardziej o charakter to z natury jestem osobą bardzo miłą, sympatyczną oraz ambitną.  Potrafię się z każdym dogadać i zawsze w swojej pracy daje z siebie 100%. Nie szukam konfliktów, jeśli chodzi o różne współprace to zawsze się staram dopasować pod daną grupę. Wracając do zainteresowań to mógłbym jeszcze uwzględnić straż pożarną, która z wiekiem coraz bardziej do mnie przemawia i wstępnie mam plan, że po napisaniu matur spróbuje dołączyć do lokalnej OSP. Pobocznym zainteresowaniem będzie jeszcze malowanie. Bardzo lubię malować różnymi technikami, więc nie wykluczone, że wybiorę się na studia z tym związane, także z tym OSP to nawet nic pewnego. Zobaczymy co życie pokaże :)

Czy byłeś/aś karany/a na serwerze (należy wymienić wszystkie kary, prosi się o zastosowanie formy tekstowej oraz opcji spoiler): 

Spoiler

13 Września 2019, 16:40 >> Zabranie prawa jazdy graczowi kvba_bmx przez DanieK, powód: jazda pod prąd (Ważne do: 13 Września 2019, 17:40)
23 Maja 2019, 19:18 >> Zabranie prawa jazdy graczowi kvba_bmx przez Axidus*, powód: Taran. (Ważne do: 24 Maja 2019, 19:18)
12 Maja 2019, 21:42 >> Wyciszenie gracza kvba_bmx przez MatiPl, powód: Obraza SAPD (Ważne do: 13 Maja 2019, 14:19)
12 Maja 2019, 21:38 >> Zabranie prawa jazdy graczowi kvba_bmx przez KeXo, powód: Dm pojazdem (Ważne do: 15 Maja 2019, 21:38)
5 Maja 2019, 21:27 >> Zabranie prawa jazdy graczowi kvba_bmx przez Greyna.gg, powód: skracanie + odwalanie (Ważne do: 6 Maja 2019, 3:27)
7 Października 2018, 20:02 >> Zabranie prawa jazdy graczowi .......... przez YankeeS, powód: Odwalanie (Ważne do: 8 Października 2018, 20:02)
3 Października 2018, 16:29 >> Zabranie prawa jazdy graczowi .......... przez KRISU., powód: Skracanie (Ważne do: 3 Października 2018, 16:59)


Czy posiadasz i umiesz obsługiwać się komunikatorem Mumble oraz Discord?: posiadam i jak najbardziej umiem korzystać z obydwu.
Czy zapoznałeś/aś się z zawartością działu SAFD, warunkami postępowania kwalifikacyjnego i regulaminem frakcji?: Proste jak słońce i jasne jak drut
Czy cierpisz na dysleksję, dysgrafię lub inne dolegliwości?: nie.
Ile czasu tygodniowo jesteś w stanie poświęcić na służbę?: tygodniowo to na spokojnie 7-8h.
Czy pełniłeś/aś służbę w innych frakcjach na serwerze? (jeżeli tak - w jakiej, kiedy i na jakim stanowisku): Nie miałem jeszcze przyjemności pełnić służby w żadnej frakcji.
Czy w życiu codziennym masz doświadczenie ze strażą pożarną? (jeżeli tak - opisz je):  znajomy czasem mi opowiada o różnych akcjach z OSP ze swojej gminy,  poza tym w życiu codziennym nie mam żadnego doświadczenia.
Dlaczego akurat SAFD i dlaczego akurat Ty powinieneś otrzymać szansę w naborze?: 
SAFD jest frakcją z którą się najbardziej utożsamiam, jak już wspominałem, Straż jest moim zainteresowaniem, granie w MTA również, więc jeśli mam okazje połączyć to w jedno to bardzo chciałbym spróbować. Zawsze jak podczas gry widzę akcję SAFD to się zatrzymuję kawałek obok i oglądam jak to wszystko działa. Im więcej uwagi na to poświęcam tym bardziej chciałbym w tym uczestniczyć. Jakbym dostał szanse to chciałbym ją wykorzystać jak najlepiej bym potrafił i jak czas by na to pozwolil. Zazwyczaj daje z siebie 100%, więc w tym przypadku nie byłoby inaczej. Jeśli bym się dostał to chciałbym od siebie dać przyjazną atmosferę oraz byłbym otwarty na nowe znajomości, żeby bycie we frakcji to nie była tylko gra i obowiązki ale również relacje z innymi członkami i wspólnie spędzony czas z nimi. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Login: NasramCiNaDywan
Nick (bądź nicki, jeżeli stosowałeś/aś więcej niż jeden): CukierekAlboPsikus
Identyfikator discord (https://imgur.com/a/MsZvtXw):yungryba_77
Imię: Patryk
Wiek: 22
Staż na serwerze: 151h od 2019
Coś o sobie: Mam na imie Patryk mam 22 lata i aktualnie jestem osobą pracującą w wolnej chwili gram sobie w gierki ostatnio wróciłem do MTA i nie zapowiada się żebym szybko stąd uciekł
Czy byłeś/aś karany/a na serwerze (należy wymienić wszystkie kary, prosi się o zastosowanie formy tekstowej oraz opcji spoiler):

Spoiler

8 Marca 2021, 21:56 >> Wyciszenie gracza CukierekAlboPsikus przez Ven33r., powód: Brak kultury w strone policji. (Ważne do: 9 Marca 2021, 21:56)
27 Lutego 2021, 23:50 >> Zabranie prawa jazdy graczowi CukierekAlboPsikus przez MATI9101, powód: Pomimo upomnienia supporta brak zaplaty za taran. (Ważne do: 28 Lutego 2021, 23:50)
7 Marca 2019, 16:00 >> Wyciszenie gracza CukierekAlboPsikus przez MaciekMaster, powód: Jazda po rodzicach // BMA (Ważne do: 14 Marca 2019, 16:00)
10 Września 2018, 17:50 >> Zabranie prawa jazdy graczowi (Nieznany nick) przez Kacperix3, powód: NWFmM2RkMDIzYzI0MDdjODIwNmMyZGZjN2Q3MDRhYzA= (Ważne do: 5 Czerwca 2021, 17:50)


Czy posiadasz i umiesz obsługiwać się komunikatorem Mumble oraz Discord?: TAK
Czy zapoznałeś/aś się z zawartością działu SAFD, warunkami postępowania kwalifikacyjnego i regulaminem frakcji?: TAK
Czy cierpisz na dysleksję, dysgrafię lub inne dolegliwości?: NIE
Ile czasu tygodniowo jesteś w stanie poświęcić na służbę?: 12-15H
Czy pełniłeś/aś służbę w innych frakcjach na serwerze? (jeżeli tak - w jakiej, kiedy i na jakim stanowisku): niestety nie
Czy w życiu codziennym masz doświadczenie ze strażą pożarną? (jeżeli tak - opisz je): na chwilę obecną moja droga nie przecięła się jeszcze ze strażą pożarną lecz mam nadzieję że w niedalekiej przyszłości to się jeszcze zmieni 
Dlaczego akurat SAFD i dlaczego akurat Ty powinieneś otrzymać szansę w naborze?: tak jak wspomniałem wyżej nie miałem jeszcze styczności ze strażą pożarną lecz od jakiegoś czasu zaczęło mnie to jarać dosłownie i w przenośni, zacząłem się tym zwyczajnie interesować a jak już coś mnie zaczyna interesować i się wgłębiam w ten temat to szybko mi się nie odwidzi, nigdy byłem w żadnej frakcji a mam nadzieję że SAFD da mi tą szanse 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 9.08.2024 o 13:26, AdrianeQ82 napisał:
  Ukryj zawartość

Login: ShadoweczQ
Nick (bądź nicki, jeżeli stosowałeś/aś więcej niż jeden): Michalek998
Identyfikator discord (https://imgur.com/a/uhkJaY2): michal0094
Imię: Michal
Wiek: 16
Staż na serwerze: 167 godzin
Coś o sobie: Pochodzę z małej wsi pod Rzeszowem. Moim szczególnym zainteresowaniem jest pożarnictwo. Z tego powodu zapisałem się do Młodzieżowej Drużyny Pożarniczej, w której osiągam różnego rodzaju sukcesy. Ochrona przeciwpożarowa jest mi dobrze znana, lecz zawsze jestem otwarty na nową wiedzę. Potrafię dobrze się komunikować i współpracować z innymi.

Czy byłeś/aś karany/a na serwerze (należy wymienić wszystkie kary, prosi się o zastosowanie formy tekstowej oraz opcji spoiler):
Czy posiadasz i umiesz obsługiwać się komunikatorem Mumble oraz Discord?: Tak
Czy zapoznałeś/aś się z zawartością działu SAFD, warunkami postępowania kwalifikacyjnego i regulaminem frakcji?: Tak
Czy cierpisz na dysleksję, dysgrafię lub inne dolegliwości?: Nie
Ile czasu tygodniowo jesteś w stanie poświęcić na służbę?: dziennie 3/4 godzinki
Czy pełniłeś/aś służbę w innych frakcjach na serwerze? (jeżeli tak - w jakiej, kiedy i na jakim stanowisku): nie
Czy w życiu codziennym masz doświadczenie ze strażą pożarną? (jeżeli tak - opisz je): Tak jestem w szeregach MDP i ogólnie często przychodzę do jednostki i pomagam w różnych rzeczach
Dlaczego akurat SAFD i dlaczego akurat Ty powinieneś otrzymać szansę w naborze?: Zawsze to jakies nowe doswiadczenie, dodatkowo bylo by to spelnienie jakiegos malego marzenia

 

Edytowane przez Michalek998
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Login: kamils42
Nick (bądź nicki, jeżeli stosowałeś/aś więcej niż jeden): kamils42 , Malina*
Identyfikator discord (https://imgur.com/a/MsZvtXw): kamils42
Imię: Kamil.
Wiek: 19 Lat.
Staż na serwerze: 2265 godzin.
Coś o sobie: Witam mam na imię Kamil mam 19 lat, ukończyłem szkołę branżową 1 stopnia i uczęszczam do 2 stopnia w zawodzie mechanik pojazdów samochodowych, interesuję się motoryzacją oraz hodowlą gołębi, na ten moment mam 15 par. Jestem ogólnie spokojną osobą, nie sprawiam problemów i szybko uczę się nowych rzeczy.
Czy byłeś/aś karany/a na serwerze (należy wymienić wszystkie kary, prosi się o zastosowanie formy tekstowej oraz opcji spoiler):

Spoiler

Malina*    [Zakaz prowadzenia pojazdów mechanicznych lądowych]     Powód: Taran/brak zapłaty (dowody dostarczone administracji)
Nałożone przez: Blender.    Od: 3 Września 2023, 12:26
Do: 4 Września 2023, 12:26
Malina*    [Zakaz prowadzenia pojazdów mechanicznych lądowych]     Powód: Odwalanie
Nałożone przez: spokomichas    Od: 5 Lipca 2023, 21:32
Do: 7 Lipca 2023, 21:32
kamils42    [Zakaz prowadzenia pojazdów mechanicznych lądowych]     Powód: Taranowanie (dowody u adm)
Nałożone przez: Geloo    Od: 30 Marca 2023, 19:36
Do: 31 Marca 2023, 19:36
kamils42    [Zakaz prowadzenia pojazdów mechanicznych lądowych]     Powód: Skracanie, spowodowanie kolizji i ucieczka od odpowiedzialności (dowód dost.)
Nałożone przez: Karolowka    Od: 19 Listopada 2022, 22:24
Do: 21 Listopada 2022, 22:24
    [Zablokowanie dostępu do serwera (ban)]     Powód: Podejrzane logowanie na konto kamils42
Nałożone przez: Greyna.gg    Od: 10 Listopada 2022, 20:02
Do: permanentnie
kamils42    [Zablokowanie dostępu do serwera (ban)]     Powód: Omijanie bana. (Włamanie - zabezpieczenie konta)
Nałożone przez: Auto:ThanKs.ogf    Od: 9 Listopada 2022, 20:49
Do: 16 Listopada 2022, 20:49
kamils42    [Zablokowanie dostępu do serwera (ban)]     Powód: Włamanie - zabezpieczenie konta
Nałożone przez: ThanKs.ogf    Od: 9 Listopada 2022, 15:55
Do: permanentnie
kamils42    [Zakaz prowadzenia pojazdów mechanicznych lądowych]     Powód: Niestosowanie się do ruchu wachadłowego.
Nałożone przez: GG.    Od: 23 Listopada 2021, 20:50
Do: 23 Listopada 2021, 21:50
kamils42    [Zakaz prowadzenia pojazdów mechanicznych lądowych]     Powód: Odwalanie (( dowód dostarczony do adm. ))
Nałożone przez: Hubsonek    Od: 20 Marca 2021, 22:44
Do: 22 Marca 2021, 22:44
kamils42    [Zablokowanie możliwości udzielania się na chacie (mute)]     Powód: Brak Kultury
Nałożone przez: Blender.    Od: 12 Marca 2021, 10:45
Do: 14 Marca 2021, 10:45
kamils42    [Zakaz prowadzenia pojazdów mechanicznych lądowych]     Powód: Omijanie bramek.
Nałożone przez: Princessa*    Od: 12 Marca 2021, 9:55
Do: 17 Marca 2021, 9:55
kamils42    [Zablokowanie dostępu do serwera (ban)]     Powód: Wyjaśnij coś na forum (Podejrzane transakcje)
Nałożone przez: TheArasik.    Od: 5 Marca 2021, 18:53
Do: permanentnie
kamils42    [Zakaz prowadzenia pojazdów mechanicznych lądowych]     Powód: Taranowanie, skoki oraz skracanie
Nałożone przez: Shaane    Od: 10 Października 2020, 13:36
Do: 13 Października 2020, 13:36
kamils42    [Zakaz sterowania pojazdami powietrznymi]     Powód: Zamach DODO na TSA
Nałożone przez: Wiesi3k.    Od: 9 Października 2020, 23:13
Do: 19 Października 2020, 23:13
kamils42    [Zakaz prowadzenia pojazdów mechanicznych lądowych]     Powód: Celowe taranowanie.
Nałożone przez: VENOMEQ    Od: 20 Marca 2020, 14:12
Do: 23 Marca 2020, 14:12
kamils42    [Zakaz prowadzenia pojazdów mechanicznych lądowych]     Powód: odwalanie
Nałożone przez: ENOMEK    Od: 12 Kwietnia 2019, 18:59
Do: 13 Kwietnia 2019, 0:59
kamils42    [Zakaz prowadzenia pojazdów mechanicznych lądowych]     Powód: Omijanie bramek.
Nałożone przez: Vesp3r    Od: 2 Lutego 2019, 15:15
Do: 9 Lutego 2019, 15:15
kamils42    [Zakaz prowadzenia pojazdów mechanicznych lądowych]     Powód: Odwalanie
Nałożone przez: KeXo    Od: 27 Stycznia 2019, 21:13
Do: 28 Stycznia 2019, 21:13
kamils42    [Zakaz prowadzenia pojazdów mechanicznych lądowych]     Powód: Jazda na skróty i wjeżdżanie na inne auta
Nałożone przez: DanieK    Od: 27 Stycznia 2019, 10:45
Do: 27 Stycznia 2019, 11:45
kamils42    [Zablokowanie możliwości udzielania się na chacie (mute)]     Powód: Obrażanie.
Nałożone przez: AdiK.    Od: 17 Stycznia 2019, 14:58
Do: 17 Stycznia 2019, 15:58
kamils42    [Zakaz prowadzenia pojazdów mechanicznych lądowych]     Powód: Celowe taranowanie
Nałożone przez: Rycha.    Od: 27 Grudnia 2018, 15:28
Do: 29 Grudnia 2018, 15:28
kamils42    [Zakaz prowadzenia pojazdów mechanicznych lądowych]     Powód: Odwalanie
Nałożone przez: KeXo    Od: 24 Grudnia 2018, 11:40
Do: 26 Grudnia 2018, 11:40
kamils42    [Zakaz prowadzenia pojazdów mechanicznych lądowych]     Powód: Celowe taranowanie.
Nałożone przez: Shiruu    Od: 25 Listopada 2018, 17:01
Do: 28 Listopada 2018, 17:01
kamils42    [Zakaz prowadzenia pojazdów mechanicznych lądowych]     Powód: taranowanie, odwalanie
Nałożone przez: Nuk    Od: 18 Listopada 2018, 22:34
Do: 20 Listopada 2018, 22:34
kamils42    [Zakaz prowadzenia pojazdów mechanicznych lądowych]     Powód: Łamanie regulaminu giełdy, taranowanie.
Nałożone przez: AdiK.    Od: 6 Października 2018, 12:39
Do: 7 Października 2018, 12:39
kamils42    [Zakaz prowadzenia pojazdów mechanicznych lądowych]     Powód: Łamanie regulaminu giełdy
Nałożone przez: Axidus*    Od: 5 Października 2018, 19:53
Do: 5 Października 2018, 20:53
--    [Zakaz prowadzenia pojazdów mechanicznych lądowych]     Powód: NWFmM2RkMDIzYzI0MDdjODIwNmMyZGZjN2Q3MDRhYzA=
Nałożone przez: Kacperix3    Od: 10 Września 2018, 17:50
Do: 5 Czerwca 2021, 17:50
kamils42    [Zakaz prowadzenia pojazdów mechanicznych lądowych]     Powód: Utrudnianie rozgrywki, poprzez uniemożliwienie zaliczenia egzaminu kat. C
Nałożone przez: Vesp3r    Od: 27 Sierpnia 2018, 13:30
Do: 3 Września 2018, 13:30
kamils42    [Zakaz prowadzenia pojazdów mechanicznych lądowych]     Powód: skoki z MC
Nałożone przez: Mr_Magulon    Od: 27 Lipca 2018, 0:03
Do: 30 Lipca 2018, 0:03
kamils42    [Zablokowanie dostępu do serwera (ban)]     Powód: ciężki przypadek wyznania j-p
Nałożone przez: Baker    Od: 21 Lutego 2018, 14:56
Do: 28 Lutego 2018, 14:56
kamils42    [Zakaz prowadzenia pojazdów mechanicznych lądowych]     Powód: Jazda pod prąd na autostradzie
Nałożone przez: Lukasz1393    Od: 16 Lutego 2018, 18:58
Do: 17 Lutego 2018, 0:58


Czy posiadasz i umiesz obsługiwać się komunikatorem Mumble oraz Discord?: Tak.
Czy zapoznałeś/aś się z zawartością działu SAFD, warunkami postępowania kwalifikacyjnego i regulaminem frakcji?: Tak, Proste jak słońce i jasne jak drut
Czy cierpisz na dysleksję, dysgrafię lub inne dolegliwości?: Nie.
Ile czasu tygodniowo jesteś w stanie poświęcić na służbę?: 14 godzin najmniej ale sa tygodnie co mam więcej czasu zależy jak wypada praca.
Czy pełniłeś/aś służbę w innych frakcjach na serwerze? (jeżeli tak - w jakiej, kiedy i na jakim stanowisku): Tak, SAFD stopień Sekcyjny Rozkaz personalny z dnia 05.04.2022 do: odejścia Funkcjonariusz @kamils42 w stopniu h63pwvm.png odchodzi z frakcji na własne życzenie. oraz SAPD Police Oficer II 15 Października 2022 odejście
Czy w życiu codziennym masz doświadczenie ze strażą pożarną? (jeżeli tak - opisz je): Aktualnie nie ale mam zamiar dołączyć do OSP w najbliższym czasie.
Dlaczego akurat SAFD i dlaczego akurat Ty powinieneś otrzymać szansę w naborze?: Uważam że SAFD jest najciekawszą frakcją na serwerze i dobrze wspominam czas kiedy sam w niej byłem, uważam że zasługuje na szanse ponieważ mam już doświadczenie z tą frakcja i duże doświadczenie na tym serwerze i nie mam problemów z odgrywaniem Rp oraz interesują mnie też rzeczy związane z strażą pożarną.

Edytowane przez kamils42
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Login: Minxon
Nick (bądź nicki, jeżeli stosowałeś/aś więcej niż jeden): Prezes_ZKS , Oliver_Tate , Olver_
Identyfikator discord (https://imgur.com/a/MsZvtXw):oliver_3934
Imię: Mam na imię Oliwier 
Wiek: Mam 18 lat 
Staż na serwerze: Posiadam 950 godzin 
Coś o sobie: Mam na imię Oliwier, cenie wszystkich ludzi z dużymi ambicjami jak i samodyscypliną. Moim mottem życiowym jest poznanie jak najwięcej informacji na różnorakie tematy. W wolnych chwilach gram w gry i czytam.
Czy byłeś/aś karany/a na serwerze (należy wymienić wszystkie kary, prosi się o zastosowanie formy tekstowej oraz opcji spoiler):

Spoiler
Minxon mute.png Powód: Totalony toxic
Nałożone przez: KRISU*
Od: 30 Sierpnia 2018, 19:54
Do: 31 Sierpnia 2018, 19:54
Minxon prawajazdy.png Powód: Odwalanie
Nałożone przez: Danboss.cj
Od: 14 Sierpnia 2018, 10:01
Do: 14 Sierpnia 2018, 16:01
Minxon mute.png Powód: CBK
Nałożone przez: Namik209
Od: 5 Sierpnia 2018, 21:42
Do: 6 Sierpnia 2018, 21:42
Minxon mute.png Powód: Robienie pseudo konkursów TOP Donator
Nałożone przez: Lewanek*
Od: 18 Lipca 2018, 12:31
Do: 19 Lipca 2018, 12:31
Minxon bany.png Powód: Zastanów się nad swoim zachowaniem
Nałożone przez: Zebra
Od: 13 Czerwca 2018, 20:42
Do: 13 Lipca 2018, 20:42
Minxon mute.png Powód: Obrażanie.
Nałożone przez: AdiK.
Od: 13 Czerwca 2018, 20:41
Do: 14 Czerwca 2018, 20:41
Minxon prawajazdy.png Powód: Ciągle próby wepchnięcia się na stanowisko mechanika.
Nałożone przez: AdiK.
Od: 13 Czerwca 2018, 20:40
Do: 13 Czerwca 2018, 21:10
Minxon mute.png Powód: CBK
Nałożone przez: Purmur
Od: 27 Maja 2018, 15:42
Do: 28 Maja 2018, 15:42

 

Oliver_ mute.png Powód: CBK, zakazane skróty
Nałożone przez: Reksio*
Od: 27 Lipca 2021, 21:57
Do: 30 Lipca 2021, 21:57
Oliver_ prawajazdy.png Powód: Odwalanie, skoki
Nałożone przez: Reksio*
Od: 27 Lipca 2021, 21:42
Do: 30 Lipca 2021, 21:42
Oliver_ prawajazdy.png Powód: Odwalanie, skoki, brawurowa jazda, taranowanie graczy
Nałożone przez: Paul2eu
Od: 23 Marca 2021, 13:29
Do: 27 Marca 2021, 13:29
Oliver_ prawajazdy.png Powód: Jazda uszkodzonym pojazdem na giełdzie
Nałożone przez: Artizo
Od: 26 Grudnia 2020, 14:22
Do: 26 Grudnia 2020, 15:22
Oliver_ mute.png Powód: BK
Nałożone przez: Avenged.dev
Od: 17 Grudnia 2020, 13:37
Do: 18 Grudnia 2020, 13:37
Oliver_ mute.png Powód: BK
Nałożone przez: Alpaka*
Od: 15 Grudnia 2020, 11:16
Do: 16 Grudnia 2020, 11:16
Oliver_ prawajazdy.png Powód: Zabicie gracza pojazdem (dowód dostarczony administracji)
Nałożone przez: japkooo.
Od: 26 Listopada 2020, 14:42
Do: 29 Listopada 2020, 14:42
Oliver_ prawajazdy.png Powód: Celowe taranowanie,
Nałożone przez: Rycha.
Od: 17 Listopada 2020, 12:47
Do: 21 Listopada 2020, 12:47
Oliver_ mute.png Powód: Skarga na forum (https://mta4life.pl/forums/topic/219809-skarga-na-gracza-olivier_/)
Nałożone przez: TheArasik.
Od: 10 Listopada 2020, 14:19
Do: 15 Listopada 2020, 14:19
Oliver_ mute.png Powód: BK
Nałożone przez: deluXe
Od: 8 Listopada 2020, 16:48
Do: 8 Listopada 2020, 22:48
Oliver_ prawajazdy.png Powód: Celowe taranowanie
Nałożone przez: japkooo.
Od: 13 Października 2020, 21:29
Do: 14 Października 2020, 9:29
Oliver_ mute.png Powód: BK, obraza serwera
Nałożone przez: Kenny.gg
Od: 4 Października 2020, 21:06
Do: 3 Listopada 2020, 21:06
Oliver_ prawajazdy.png Powód: Jazda pod prad
Nałożone przez: KAMIL720
Od: 16 Stycznia 2020, 20:37
Do: 17 Stycznia 2020, 1:37
Oliver_ prawajazdy.png Powód: taran
Nałożone przez: Limitless
Od: 27 Października 2019, 16:01
Do: 31 Października 2019, 16:01
Oliver_ prawajazdy.png Powód: Taran.
Nałożone przez: TheArasik.
Od: 6 Października 2019, 14:22
Do: 8 Października 2019, 14:22
Oliver_ prawajazdy.png Powód: Jazda pod prac
Nałożone przez: MaciekMaster
Od: 1 Października 2019, 17:34
Do: 1 Października 2019, 20:34
Oliver_ prawajazdy.png Powód: PDCP
Nałożone przez: MaciekMaster
Od: 30 Sierpnia 2019, 9:20
Do: 30 Sierpnia 2019, 14:20

 

 

 

 


Czy posiadasz i umiesz obsługiwać się komunikatorem Mumble oraz Discord?: Posiadam i potrafię obsługiwać.
Czy zapoznałeś/aś się z zawartością działu SAFD, warunkami postępowania kwalifikacyjnego i regulaminem frakcji?: Tak, zapoznałem się.
Czy cierpisz na dysleksję, dysgrafię lub inne dolegliwości?: Nie posiadam żadnych schorzeń .
Ile czasu tygodniowo jesteś w stanie poświęcić na służbę?: Od 10 do nawet 30 godzin tygodniowo .
Czy pełniłeś/aś służbę w innych frakcjach na serwerze? (jeżeli tak - w jakiej, kiedy i na jakim stanowisku): Nigdy nie pełniłem  służby we frakcji.
Czy w życiu codziennym masz doświadczenie ze strażą pożarną? (jeżeli tak - opisz je):Tak , uczęszczam na razie do ochotniczej straży pożarniczej , gdzie  aktualnie mamy przygotowanie do zawodów . Brałem  udziały w konkursach wiedzy pożarniczej  gdzie zajmowałem dosyć imponujące miejsca na skale ogólnopolską.
Dlaczego akurat SAFD i dlaczego akurat Ty powinieneś otrzymać szansę w naborze?: Wybrałem właśnie SAFD z tego względu że mam wielką ambicje, zamiłowanie, pasje jak i wiedze na temat straży dlatego powinienem się dostać do SAFD.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Login: mlodyx
Nick (bądź nicki, jeżeli stosowałeś/aś więcej niż jeden): mlodyx
Identyfikator discord (https://imgur.com/a/MsZvtXw): damianek_.
Imię: Damian
Wiek: 17
Staż na serwerze: Posiadam przegrane ponad 380 godzin.
Coś o sobie: Na imię mi Damian, mam 17 lat. Chodzę do Liceum Ogólnokształcącego do klasy o kierunku medycznym. Jestem wysokim blondynem o brązowo-piwnych oczach. Jestem inteligentny, spokojny oraz w niektórych sytuacjach wstydliwy. Z reguły jestem osobą cierpliwą oraz posiadam kulturę osobistą na wysokim poziomie. Potrafię zachować spokój w stresujących i trudnych sytuacjach, szybko uczę się nowych rzeczy. Jestem typem osoby, która lubi nawiązywać znajomości z nowymi osobami oraz uwielbia pomagać innym gdy tej pomocy potrzebują. Lubię sobie pograć z kolegami w FiveMa albo inne gierki. Interesuję się motoryzacją, medycyną oraz służbami mundurowymi.

Czy byłeś/aś karany/a na serwerze (należy wymienić wszystkie kary, prosi się o zastosowanie formy tekstowej oraz opcji spoiler): 

Spoiler

image.thumb.png.dcff4efafb136e8e549d3d47de8af695.png


Czy posiadasz i umiesz obsługiwać się komunikatorem Mumble oraz Discord?: Tak
Czy zapoznałeś/aś się z zawartością działu SAFD, warunkami postępowania kwalifikacyjnego i regulaminem frakcji?: Pewnie że proste jak słońce i jasne jak drut
Czy cierpisz na dysleksję, dysgrafię lub inne dolegliwości?: Nie
Ile czasu tygodniowo jesteś w stanie poświęcić na służbę?: Normę bez problemu wyrobię.
Czy pełniłeś/aś służbę w innych frakcjach na serwerze? (jeżeli tak - w jakiej, kiedy i na jakim stanowisku): Byłem kiedyś w SAMD, na stopniu studenta, byłem też kiedyś w SARA na stopniu adepta, oraz u was na stopniu Elew
Czy w życiu codziennym masz doświadczenie ze strażą pożarną? (jeżeli tak - opisz je): Uczeszczam do MDP w mojej wiosce.
Dlaczego akurat SAFD i dlaczego akurat Ty powinieneś otrzymać szansę w naborze?: Chcę spróbować swoich sił jako Strażak. Chcę rozwijać się w tym zawodzie, ponieważ straż mnie interesuje. Poprzez pobyt we frakcji będę mógł się nauczyć szybko nowych rzeczy które będą mogły mi się przydać poza służbą. Będę pełnił swoją służbę zgodnie z regulaminem SAFD. Będę się starał być na służbie w każdej wolnej chwili. Szybko się uczę, słucham się wyższych rang, jestem inteligentny oraz bardzo chętny do pomocy innym w każdym momencie. Gdy byłem w SAMD oraz SARA, pomimo tego że nie podjąłem się zdania egzaminu, ponieważ nie czułem chemii z tą frakcją, starałem się z całych moich sił, w każdej wolnej chwili starałem się być i służyć w mieście, aby całe miasto było bezpieczne zawsze i wszędzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin