Skocz do zawartości
  • Aby w pełni korzystać z forum musisz się zarejestrować i zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj.
    Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz wątek w dziale Pomoc z synchronizacją konta.

[Nie dawać do Archiwum]Projekt Frakcji


Neczoll
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Powiem Ci Drogi Nieznajomy Kolego, że jestem pod wrażeniem. Osobiście uważam, że poziom tego co Ty tu opisałes, a poziom tego GFSA itp itd to niebo, a ziemia. Mam nadzieję, że RCONi dostrzega w Tobie potencjał i zgodzą się na takową zmianę. Mam nadzieję, że jeśli frakcja takowa powstanie zmobilizuje inne frakcje do poważnych akcji bo teraz nie ukrywajmy słabo z tym strasznie :-) Daje lajka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem Ci Drogi Nieznajomy Kolego, że jestem pod wrażeniem. Osobiście uważam, że poziom tego co Ty tu opisałes, a poziom tego GFSA itp itd to niebo, a ziemia. Mam nadzieję, że RCONi dostrzega w Tobie potencjał i zgodzą się na takową zmianę. Mam nadzieję, że jeśli frakcja takowa powstanie zmobilizuje inne frakcje do poważnych akcji bo teraz nie ukrywajmy słabo z tym strasznie :-) Daje lajka

 

 

Wiesz o tym ze poczytałem tylko początek i tak mniej więcej po jednym wyrazie pod spodem dużo czytania xddd długo by mi zajeło xdd

 

Fajny pomysł może go dodają jeżeli o to chodzi xdd

 

Miło mi =)

Dzięki wielkie za poparcie <3

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajna sprawa naprawdę jestem za tym aby dali Ci się wykazać !

 

Ładnie się rozpisales ^^

 

 

Widać, że masz pojęcie co i jak. Mimo, że nawet w najmniejszym stopniu Cię nie znam to powierzyłbym Ci frakcję. Mam co do Ciebie dobre przeczucie, ładnie przedstawiłeś pomysł. Chciałbym to zobaczyć na serwerze.

 

Dziękuję bardzo :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin