Skocz do zawartości
  • Aby w pełni korzystać z forum musisz się zarejestrować i zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj.
    Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz wątek w dziale Pomoc z synchronizacją konta.

[Nie dawać do Archiwum]Projekt Frakcji


Neczoll
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Więc sie wypowiem teraz jako Aktualny dowódca GFSA. Ładnie opisałeś to tylko że to co ty napisałeś to ja wdrażam powoli do biznesu. Ładnie opisałeś swoja osobę. to ja może powiem coś o sobie i pokażę kim ja jestem bo jak czytam niektóre posty to... Więc tak też mam 17lat. Jestem aktualnie w liceum mundurowym. Jestem w drużynie harcerskiej pro obronnej "13sdsh RezerVa" nie jest to drużyna typowo harcerska, śpiewanie w lesie przy ognisku. Zajmujemy się taktykami, obronnością,pierwsza pomoc, skoki spadochronowe. samoobroną i historią wojskowości przemieszaną z ZHP. ktoś chce zobaczyć jak wygląda typowa zbiórka Wpisać sb w tubach nazwę drużyny, ale to nie o tym. Jestem też czynnie biorącym udział członkiem w zawodach strzeleckich. Planuję też w w tym roku zostać skoczkiem spadochronowym ZHP. Po Liceum zamierzam iść do wyższej szkoły oficerskiej we wrocławiu tkz "zmech" lub do Wat`u wojskowego. Po jednej z tych szkół planuję pójść do 11 dywizji kawalerii pancernej w załodze czołgu. Myślę że to wiekszosc o mnie. Teraz przejdzmy do mojego biznesu. Chciałbym zauważyć że niektóre posty są pisane przez osoby będące u nas ale zostały wydalone za zerwą aktywność. Jako biznes GFSA ma małe szanse na przetrwanie bo to biznes, ale jeżeli już jesteśmy tak długo to coś oznacza. Przypominam iż do biznesu mniej ludzi by poszło niż do frakcji. Myślicie że ja się nie starałem aby zmienić GFSA w Frakcję? robiłem to przez cały czas ale Rconi się nie zgadzali. Jestem też nowym dowódcą i muszę poprawiać błędy moich byłych dowódców. Chciałbym powiedzieć iż w GFSA jest największa dyscyplina co do przełożonych ze wszystkich jednostek mundurowych na 4life ze względu że to wojsko. W planach mam aby połączyć obowiązki SAPD i GFSA i też o wspólne działanie z ZGP. Chcę też aby codziennie robić akcję ale z powodu braku ludzi tego nie mogę narazie osiągnąć Czego mało działamy? ponieważ jest mało ludzi dlaczego? bo jesteśmy biznesem. Chciałbym też zobaczyć jak ty byś sobie poradził na stopniu dowódcy takiego biznesu hmm?. Kiedyś w GFSA nic się nie działo tak jak pisałem wyżej wynikało to z dowódców. Ciężej jest ogarnąć biznes niż frakcję chyba z wiadomych przyczyn, we frakcji nikt by nie chciał stracić pracy. Tak jak też pisałem wyżej mam duże doświadczenie w tej dziedzinie. Kończąc moją wypowiedz chciałbym powiedzieć iż GFSA i zarząd nie jest takie jak tutaj jest opisywane. Najpierw niech ci co wypisują takie rzeczy może niech przyjdą zobaczą i pogadają a nie hejtują.

 

Pozdrawiam bombariera

 

Edit: Lazur też dobrze opisał problem. i też zgadzam się że moglibyśmy połączyć siły i wspólnie założyć taką  frakcję.

Edit2: Przykro mi też jak bardziej czytam to parę osób które chciały być w gfsa albo nie przychodzili na szkolenia/spotkania/akcje pisze takie rzeczy o GFSA.

eidt3: dodam też że te zadania które opisałeś że żandarmeria to nie są zadania żandarmeri. Jedyne to zabezpieczanie imprez masowych.

 

Zadania Żandarmerii Wojskowej

 

W sierpniu 2001 roku Sejm Rzeczypospolitej Polskiej uchwalił Ustawę o Żandarmerii Wojskowej i wojskowych organach porządkowych, w której szczegółowo określono  właściwość, zadania oraz obowiązki i uprawnienia Żandarmerii Wojskowej w Siłach Zbrojnych RP. Na podstawie Ustawy wcielono w życie okołoustawowe akty prawne co do wykonywania zadań przez Żandarmerię Wojskową (rozporządzenia i zarządzenia) oraz porozumienia wewnątrzresortowe i międzyresortowe szczegółowo regulujące zasady współpracy Żandarmerii Wojskowej z innymi podmiotami bezpieczeństwa i porządku publicznego.

 

 

Zadania Żandarmerii Wojskowej precyzuje artykuł 4 Ustawy:

  • zapewnienie przestrzegania dyscypliny wojskowej;
  • ochranianie porządku publicznego na terenach i obiektach jednostek wojskowych oraz w miejscach publicznych;
  • ochranianie życia i zdrowia ludzi oraz mienia wojskowego przed zamachami naruszającymi te dobra;
  • wykrywanie przestępstw i wykroczeń, w tym skarbowych, popełnionych przez osoby, w stosunku do których Żandarmeria Wojskowa jest właściwa,ujawnianie i ściganie ich sprawców oraz ujawnianie i zabezpieczanie dowodów tych przestępstw i wykroczeń;
  • dokonywanie analizy oświadczeń o stanie majątkowym żołnierzy zawodowych i przedstawianie Ministrowi Obrony Narodowej wniosków w tym względzie;
  • zapobieganie popełnianiu przestępstw i wykroczeń przez osoby w stosunku do których jest właściwa Żandarmeria Wojskowa oraz innym zjawiskompatologicznym, a w szczególności alkoholizmowi i narkomanii w Siłach Zbrojnych;
  • współdziałanie z polskimi i zagranicznymi organami i służbami właściwymi w sprawach bezpieczeństwa i porządku publicznego oraz policjami wojskowymi;
  • zwalczanie klęsk żywiołowych, nadzwyczajnych zagrożeń środowiska i likwidowanie ich skutków oraz czynne uczestniczenie w akcjach poszukiwawczych, ratowniczych i humanitarnych, mających na celu ochronę życia i zdrowia oraz mienia;
  • wykonywanie innych zadań określonych w odrębnych przepisach.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję za pozdrowienia, przyjmuję je ciepło do serduszka.

 

Co do tych Twoich podpunkcików, krytyka Cię zjada kolego, mi się nie podoba to mam się tutaj więcej nie wypowiadać? hehe.

Nie, nie zjada mnie to, że chcesz utworzyć nową frakcję, tylko wiem jak jest. Czemu nie spróbujesz przez biznes? Bo gotówka się nie będzie zgadzać? Czy jak to jest? :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję za pozdrowienia, przyjmuję je ciepło do serduszka.

 

Co do tych Twoich podpunkcików, krytyka Cię zjada kolego, mi się nie podoba to mam się tutaj więcej nie wypowiadać? hehe.

Nie, nie zjada mnie to, że chcesz utworzyć nową frakcję, tylko wiem jak jest. Czemu nie spróbujesz przez biznes? Bo gotówka się nie będzie zgadzać? Czy jak to jest? :>

 

Ah, szkoda się wypowiadać niepotrzebnie.

Jakbyś czytał posty wyżej > te tam bardzo wysoko to zauważysz, że mam zamiar z bombarierą razem utworzyć frakcję, więc po co cofać się z biznesu jeszcze raz do biznesu? trochę mało to rozsądne moim zdaniem. Nie chodzi mi o pieniądze, tylko dobrą, wspólną rozgrywkę. Smutno mi, że wszystkie projekty czy innowacje spostrzegasz tylko przez pryzmat pieniędzy. Widać jak śledzisz świat. Najwyraźniej nie wiesz, że żandarmeria wojskowa otrzymywała już uprawnienia policji co do ludności cywilnej, ale komu ja to wytykam.. W końcu "weteran". Smutne jest to, że krytykujesz "punkciki" a mianowicie uprawnienia, jakie zostały nadane żandarmerii przez osoby, które osiągnęły w życiu chyba troszeczkę więcej niż ty  :).

 

Proszę cię już nie komentuj więcej. Wyraziłeś swoją opinię co do tego projektu weteranie i dałeś mi jasno do zrozumienia, że ten projekt ci się nie podoba, więc po co drążysz temat.

 

;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Radzę zaopatrzeć się w odpowiedni poziom kultury inaczej to źle poskutkuje. Powodzenia tak czy siak ;)

 

 

Nie potrzebuję zaopatrywać się w dodatkowy poziom kultury, jest on wystarczający. Irytują mnie osoby typu " Nie znam się, to się wypowiem". Nie poleciały w twoim kierunku żadne niestosowne zwroty, więc nie musisz mnie pouczać :). Nie musisz mi życzyć powodzenia, bo każdy to widzi, że starasz się, aby ta frakcja nie powstała, a powodzenia życzysz mi tylko dla poprawienia swojego wizerunku. Ale nie mam zamiaru już dyskutować i "podziękuję grzecznie".

 

P.S Ja natomiast radzę zastanowić się, czy ocenianie ludzi po okładce jest w porządku. To forum czyta cała społeczność 4LIFE, a ty sam wyrabiasz mi opinię po tym, jak sam przyznajesz, że kompletnie mnie nie znasz. Administrator na 6+ <3.

 

Jeszcze raz dziękuję za "szczerze" Powodzenia <3

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moim zdaniem ta organizacja powinna nie powstac, wymienie moze czm...:

1) gdyby ta frakcja/biznes powstal to bylo by nowe zapotrzebowanie w graczy (z calym szacunkiem ale jak bd powstawaly frakcje/organizacje to bd brakowalo graczy, wiec kazdy gracz po wejsciu na serwer pojdzie np. do bazy tsa wejdzie na slozbe i bd pracowal. do czego daze? ze jak powstanie ta org/fra to bd coraz mniej graczy do zwyczajnego grania co grozi odgrywaniem 0 RP dla innych frakcji. niby jest sgw ale ona nie bd nadazsc z tym wszystkim)

2) jakby trzeba bylo rb nowa baze, samochody, itp. to serwer sie zacznie scinac (kolejne minusy serwera)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moim zdaniem ta organizacja powinna nie powstac, wymienie moze czm...:

1) gdyby ta frakcja/biznes powstal to bylo by nowe zapotrzebowanie w graczy (z calym szacunkiem ale jak bd powstawaly frakcje/organizacje to bd brakowalo graczy, wiec kazdy gracz po wejsciu na serwer pojdzie np. do bazy tsa wejdzie na slozbe i bd pracowal. do czego daze? ze jak powstanie ta org/fra to bd coraz mniej graczy do zwyczajnego grania co grozi odgrywaniem 0 RP dla innych frakcji. niby jest sgw ale ona nie bd nadazsc z tym wszystkim)

2) jakby trzeba bylo rb nowa baze, samochody, itp. to serwer sie zacznie scinac (kolejne minusy serwera)

Rozumiem i szanuje twoje zdanie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję za pozdrowienia, przyjmuję je ciepło do serduszka.

 

Co do tych Twoich podpunkcików, krytyka Cię zjada kolego, mi się nie podoba to mam się tutaj więcej nie wypowiadać? hehe.

Nie, nie zjada mnie to, że chcesz utworzyć nową frakcję, tylko wiem jak jest. Czemu nie spróbujesz przez biznes? Bo gotówka się nie będzie zgadzać? Czy jak to jest? :>

A wy SDSA czemu nie mieliście jako biznes ? Hmm...minutki się nie zgadzały ? Tak ?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Dziękuję za pozdrowienia, przyjmuję je ciepło do serduszka.

 

Co do tych Twoich podpunkcików, krytyka Cię zjada kolego, mi się nie podoba to mam się tutaj więcej nie wypowiadać? hehe.

Nie, nie zjada mnie to, że chcesz utworzyć nową frakcję, tylko wiem jak jest. Czemu nie spróbujesz przez biznes? Bo gotówka się nie będzie zgadzać? Czy jak to jest? :>

A wy SDSA czemu nie mieliście jako biznes ? Hmm...minutki się nie zgadzały ? Tak ?

 

 

Ale SDSA było cały czas potrzebne na tym serwerze, a najbardziej lawety. Więc to wiadomo, że wypaliło. A Wojsko może nie wypalić, więc nie ma robić z tego od razu frakcji. Jeśli będą akcje, będzie widać aktywność wojska na serwerze, itp... To będzie można iść do administracji RCON aby zrobili to jako frakcje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.
Jako iż przegrałem na tym serwerze już 700H wypowiem się.

Jak widać Neczol ma nawet swoją kulturę oraz widać że stara się o tą frakcje tylko dla rozrywki.

Jak widać ma znajomość z administracją i ze Zbykiem i jeśli ma 17lat to raczej z niego ogarnięty człowiek.

Oczywiście jestem na wielkie TAK!Ja bym proponował dla Neczola okres próbny jeden miesiąc z powodów iż nikt go praktycznie nie zna lecz to jest tylko moja wypowiedź.Wszystko należy od Rcona lecz myślę że jeśli masz przegrane te 50h jesteś już tak dobrze zapoznany z serwerem.Myślę że twój projekt wypali bo nawet spoko wymyśliłeś :D

no i powodzenia ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin