Skocz do zawartości
  • Aby w pełni korzystać z forum musisz się zarejestrować i zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj.
    Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz wątek w dziale Pomoc z synchronizacją konta.

OFICJALNY TRAILER 4LIFE?!


ArthurFiNCH
 Udostępnij

Który szablon jest lepszy?  

29 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie lub wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Chodzi mi o to, abyś usunął to wzmiankę o "RP", bo na 4lifie go prawie nie ma. Popatrz na typowe serwery RP i porównaj je do 4lifa, zobaczysz różnice.

 

Są osoby, które wiedzą co to Role Play i z chęcią pokazują to innym graczom. Typowe serwery RP nie raz reprezentują niskie poziomy odgrywanie realnego życia (chodzi mi tutaj o nadużywanie Power Gamingu, Meta Gamingu, a to jest najważniejsze, gdyż są to podstawy). Myślę, że 4life coś sobą reprezentuje, a chcę ci przypomnieć, że to nie jest serwer full RP, bo nie o to chodzi. 

 

Co do Traileru myślę, że fajnie byłoby, gdybyś pokazał jak działają frakcję. Dobrym pomysłem jest zebranie kilku/nastu osób, które godnie zaprezentują frakcję właśnie w twoim filmie, pomyśl nad tym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Chodzi mi o to, abyś usunął to wzmiankę o "RP", bo na 4lifie go prawie nie ma. Popatrz na typowe serwery RP i porównaj je do 4lifa, zobaczysz różnice.

 

Są osoby, które wiedzą co to Role Play i z chęcią pokazują to innym graczom. Typowe serwery RP nie raz reprezentują niskie poziomy odgrywanie realnego życia (chodzi mi tutaj o nadużywanie Power Gamingu, Meta Gamingu, a to jest najważniejsze, gdyż są to podstawy). Myślę, że 4life coś sobą reprezentuje, a chcę ci przypomnieć, że to nie jest serwer full RP, bo nie o to chodzi. 

 

Co do Traileru myślę, że fajnie byłoby, gdybyś pokazał jak działają frakcję. Dobrym pomysłem jest zebranie kilku/nastu osób, które godnie zaprezentują frakcję właśnie w twoim filmie, pomyśl nad tym.

 

Zgadzam się, jest to bardzo dobry pomysł, jednak należy od do poprzednio wymienionej kategorii niewykonywalnych pomysłów ponieważ sam tego nie dam rady zrobić a mimo wielokrotnego proszenia nikt z góry nie zechciał mi w tej kwestii pomóc, napisałem jeszcze do rcon'a bo w nim pewnie jedyna nadzieja by to miało jeszcze szanse stanąć na nogi, teraz już zbytnio nie mam czasu, ale później się postaram bardzo szczegółowo opisać jak ja myślałem nad wyglądem poszczególnych kadrów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Chodzi mi o to, abyś usunął to wzmiankę o "RP", bo na 4lifie go prawie nie ma. Popatrz na typowe serwery RP i porównaj je do 4lifa, zobaczysz różnice.

 

Są osoby, które wiedzą co to Role Play i z chęcią pokazują to innym graczom. Typowe serwery RP nie raz reprezentują niskie poziomy odgrywanie realnego życia (chodzi mi tutaj o nadużywanie Power Gamingu, Meta Gamingu, a to jest najważniejsze, gdyż są to podstawy). Myślę, że 4life coś sobą reprezentuje, a chcę ci przypomnieć, że to nie jest serwer full RP, bo nie o to chodzi. 

 

Co do Traileru myślę, że fajnie byłoby, gdybyś pokazał jak działają frakcję. Dobrym pomysłem jest zebranie kilku/nastu osób, które godnie zaprezentują frakcję właśnie w twoim filmie, pomyśl nad tym.

 

Nie rzucałem się do 4lifa o brak rp, ale o błąd, ponieważ 4life nie przezentuje wysokiego poziomu RP, i tyle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Skrypty bardziej pasowałyby niż pluginy

 

To już wiem i sobie to zapisałem, ale nie będę renderował klipu na nowo zmieniając tylko jedno słowo.

 

Prawdopodobnie całą główną część klipu wymienię na coś innego, wpadłem na pewien pomysł, nieco " biedniejszy " niż te aktualny, ale na pewno dużo łatwiejszy w zrealizowaniu i myślę, że wyjdzie epicko. Pierwsze klipy pojawią się na dniach. Czas jaki na to będę potrzebował to pewnie kilka dni ponieważ będę musiał odwiedzić wszystkie Frakcje serwerowe oraz bardzo dużo różnych prac.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobrze więc...


 


Wielu z was narzekało na to iż w trailerze powinienem pokazać co serwer ma do zaoferowania, dlatego też zmieniłem cały najważniejszy part z filmu tak jak chcieliście, póki co zrobiłem tylko minimalistyczny projekt w paincie aby najpierw was zapytać czy jest to lepszy pomysł a dopiero później działać, oto jak się to prezentuje.


 


Jak widać, w tle nie będzie już ruchomego spawnu SF a konkrety, w taki sam sposób będzie wyglądał szablon dotyczący prac na serwerze jednak okienek będzie dużo więcej a niż 5. Mimo iż okienek z pracami będzie więcej to więcej czasu będę musiał poświęcić na to by uzyskać zgodę od Frakcji na nagranie takiej części, nie wiem co zrobię w przypadku odmowy, jednak jeśli chcecie możecie mi w jakiś sposób pomóc zdobyć tą zgodę.


 


Proszę was na dole o wypowiedzi na temat nowego pomysłu, czy jest on lepszy i czy warto poświęcać na to czas.


Została również dodana nowa ankieta w której możecie zagłosować na szablon.


 


 


NOWY FORMAT:


 


JVDDPsF.png


 


 


STARY FORMAT:


 


https://www.youtube.com/watch?v=LWo2xJpLrXU


Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zrób takie przebłyski z akcji RP, coś w stylu wzięcia aparatu, przejścia przez akcję, przyspieszasz to lekko w programie i następny klip. Co do tego poziomu rp to napisz, że na wysokim poziomie, bo najwyższym tego bym nie nazwał, a słaby w porównaniu do niektórych "konkurencji" to na pewno nie jest. Z tego co mi się wydaje to można zrobić fajny efekt przejścia pojazdem. Wchodzisz, odpalasz kamerkę sprzed maski, wciskasz Q lub E i jedziesz do przodu. Tylko nie pamiętam czy to tak działało.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że szablon nowy jednogłośnie wygrał, tak więc póki co muszę zdobyć zgodę, coś tam z xq pisze, ale nie wiem czy to wyjdzie. Tekst jak już wcześniej pisałem nie jest pewny został wpisany na sztukę bo ludzie się czepiali że, później jest tylko czarne pole a nie czytali tematu w którym napisałem, że czekam na ich propozycje żeby coś tak wpisać, w tej kwestii też napisałem do xq i możliwe, że zechce on żeby coś tam dodać/zmienić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam nowiny, sam nie wiem czy dobre czy złe. XQ napisał, że o nagrywanie z Frakcji muszę pytać liderów, niby nowina dobra, ale kontakt z liderami to kolejne opóźnienie. Wielu osobom zdaje się, że zorganizowanie takiego traileru to 30 minut, sam tak myślałem. Jak widać się myliłem. Czas pokaże, jutro zabieram się do kontaktu z liderami, jeśli będzie się to przeciągać to najpierw zabiorę się za klip z pracami.


 


Możliwe, że jutro pojawią się pierwsze wstawki.


Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Mam nowiny, sam nie wiem czy dobre czy złe. XQ napisał, że o nagrywanie z Frakcji muszę pytać liderów, niby nowina dobra, ale kontakt z liderami to kolejne opóźnienie. Wielu osobom zdaje się, że zorganizowanie takiego traileru to 30 minut, sam tak myślałem. Jak widać się myliłem. Czas pokaże, jutro zabieram się do kontaktu z liderami, jeśli będzie się to przeciągać to najpierw zabiorę się za klip z pracami.

Możliwe, że jutro pojawią się pierwsze wstawki.

To ja mam pomysł co z SAPD możesz zrobić, i pomogę Ci to przyspieszyć

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin