Skocz do zawartości
  • Aby w pełni korzystać z forum musisz się zarejestrować i zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj.
    Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz wątek w dziale Pomoc z synchronizacją konta.

Wniosek o zdjęcie z Czarnej Listy KSF - samoc


samoc
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam szanowną Komisję Spraw Frakcyjnych oraz wszystkich czytelników.

Jest to mój pierwszy wniosek, od tak długiego czasu, czyli dokładnie 26.04.2020, gdzie zostałem to wpisany na czarną listę, a dokładnie z powodu przynależności do frakcji na innym serwerze, będąc wtedy w SAPD. Chciałbym przedstawić jak to wyglądało, było to dość dawno, lecz mniej więcej pamiętam, co się wydarzyło, a więc pisząc podanie do frakcji SAPD, byłem już w takowej frakcji na innym serwerze. Dostając się do frakcji na serwerze 4Life, byłem podekscytowany, że udało się dołączyć w szeregi owej frakcji, jaką jest SAPD. Pokazywałem dość dużą aktywność we frakcji, siedząc po parę godzin na służbie, przez co też olałem konkurencyjny serwer, na którym przynależałem do frakcji i skupiłem się na tym. 

Chciałbym tym wnioskiem, przekazać, że bardzo przepraszam za złamanie regulaminu, jakie wyniknęło z mojej niewiedzy, a tak właściwie, przez brak przeczytania go dokładnie i obiecać, że więcej to się już nie powtórzy. Chce zaznaczyć, że od mojej kary minęło już wiele i zrozumiałem przez ten czas swój błąd w 100%, który popełniłem i chce przysiąc, że już napewno nie będzie miał miejsca. Uwielbiam spędzać czas na serwerze i mając tak duży staż na serwerze, chciałbym przynależeć do jakieś frakcji, by rozgrywka stała się ciekawsza i pełna wyzwań, jakie dają frakcje.

Z góry chciałbym również serdecznie podziękować za przeczytanie mojej wypowiedzi, oraz liczę na pozytywnie rozpatrzenie przeze mnie napisanego wniosku.

Z poważaniem, samoc.

 

 

Edytowane przez samoc
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin