Skocz do zawartości
  • Aby w pełni korzystać z forum musisz się zarejestrować i zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj.
    Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz wątek w dziale Pomoc z synchronizacją konta.

[PETYCJA] Petycja o przywrócenie starej giełdy w San Fierro.


Stilutypie
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, chciałbym złożyć petycję o przywrócenie starego miejsca handlu autami w lokalizacji San Fierro.

Niestety stara dobra giełda autami została zniszczona nie wiem czyj to był pomysł lecz wyszło na gorsze.

Kilka lat temu giełda SF cieszyła się ogromną popularnością, bardzo duża część serwera właśnie tam najczęściej

przesiadywała i handlowała. Aktualnie nie rozumiem decyzji zmiany i przenoszenia tego miejsca w inne.

Moim zdaniem nie był to mądry ruch ze strony założycieli serwera, jeśli coś działa i ludziom się podoba to

tak powinno zostać, więc chciałbym prosić administracje, założycieli i cały zespół serwera o naprawę tego błędu.

Stara giełda była idealnym miejscem dla handlu, można było w tym miejscu robić biznes, rozmawiać z ludźmi,

czyli było tak jak powinno.

 

Więc wnoszę o powrót giełdy 25k na swoje pierwotne miejsce, tam gdzie od zawsze była i powinna być.

 

Proszę użytkowników którzy zgadzają się z tym co tutaj piszę o zostawianie podpisów pod tym postem

aby administracja zobaczyła że chcemy powrotu tego cudownego miejsca jak i że chcemy powrotu 

złotych lat serwera i handlu na nim.

 

Pozdrawiam serdecznie. Mam nadzieję że uda nam się przywrócić to nostalgiczne miejsce.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Jestem zdania ze jesteśmy kilka lat później i gracze dorobili się w miedzy czasie większego majątku i po prostu nie handlują już szrotami do 25k, tylko droższymi pojazdami za minimum 25k.

Aktualnie masz w każdym mieście przynajmniej jedna giełdę, co jest logiczne i myślę ze wystarczy. 

Do tego myślę ze przy 150h na serwerze (sam nie mam więcej i jest to może slaby argument) nie mamy co gadać o nostalgii, bo tak naprawdę nic tutaj prawie nie grałeś/liśmy i jest to pikuś przy prawie 2 czy 3 tys które maja inni gracze.

Edytowane przez erazerek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

27 minut temu, erazerek napisał:

Witam. Jestem zdania ze jesteśmy kilka lat później i gracze dorobili się w miedzy czasie większego majątku i po prostu nie handlują już szrotami do 25k, tylko droższymi pojazdami za minimum 25k.

Aktualnie masz w każdym mieście przynajmniej jedna giełdę, co jest logiczne i myślę ze wystarczy. 

Do tego myślę ze przy 150h na serwerze (sam nie mam więcej i jest to może slaby argument) nie mamy co gadać o nostalgii, bo tak naprawdę nic tutaj prawie nie grałeś/liśmy i jest to pikuś przy prawie 2 czy 3 tys które maja inni gracze.

Grałem trochę 150h to nie tak mało i wiem ile czasu z tych 150h spędziłem właśnie w tym miejscu, gadanie o tym że masz mało godzin nie ma sensu wiem jak dobrze się tam bawiłem przez ten czas a teraz idąc tam totalnie nic się tam nie dzieje. Mimo wszystko nowi gracze dobrze by się tam odnaleźli gdyby było tak jak było. No chyba że mamy wywalone w nowych graczy i liczy się tylko to aby ci co się dorobili mieli wszystko elegancko a nowi pff niech mają giełdę na której nic nie ma. Moim zdaniem bez sensu wszystko opisałeś godziny nie mają tutaj znaczenia a miejsce które zostało usunięte z byle powodu. Tak jest w każdym mieście jedna giełda lecz po co zmieniać coś co działało, wtedy też była jedna giełda była popularna a teraz po zmianie nie jest popularna i nikogo tam nie ma. Tu nie chodzi o to co ktoś ma tylko sam fakt że można było fajnie pohandlować gdzie teraz nie można za bardzo bo nic tam nie ma. I mamy co gadać o nostalgii bo 150h w większości spędzone w tym miejscu to raczej jednak sądzę że mam prawo w ten sposób to określać. Wiesz tu chodzi o to czy się zgadzasz czy nie a nie żeby zakopać ten pomysł, żeby mieć wywalone najlepiej zostawić giełdę popsutą tak jak jest, niech tam nikogo nie ma w sumie wywalone niech umiera. Bez sensu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Stilutypie napisał:

Właśnie przy dodawaniu tej petycji szukałem zakładki "Propozycje" ale nie znalazłem, nie wyświetla mi się. No to dodałem w ten sposób byle było.

Bo musisz mieć 50

postów jeszcze jednego ci brakuje i będziesz widział 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin