Skocz do zawartości
  • Aby w pełni korzystać z forum musisz się zarejestrować i zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj.
    Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz wątek w dziale Pomoc z synchronizacją konta.

Skarga na SlomczaNN - oskarżony przez grubyyo


grubyyo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

 Nick funkcjonariusza: SlomczaNN
    Data i godzina zdarzenia: 18.08.2024 w godzinach wieczornych 20/21
    Pełen opis sytuacji: Jak widać na nagraniu oskarżony zajechał mój pas gdy nim jechałem, po czym bezpodstawnie mnie zabił. 
    Dowód, który to potwierdza całe zajście: https://imgur.com/a/1rxBGpy

 

Ja, grubyyo zapoznałem się z regulaminem odnośnie składania skargi, rozumiem go i w pełni akceptuje. 

Edytowane przez grubyyo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, Police Officer I SlomczaNN,

Prowadziliśmy pościg, jak widać na nagraniu skręca on w prawo. Nie jestem w stanie jak to to pisałeś ,,zjezdzajac z lewego pasa na prawy masz zachowac ostroznosc,, jasne mam lecz jest to trochę nie możliwe gdzie jadąc ponad grubo 200 + zlewanie się blipów nie jestem w stanie dostrzec wszystkiego. Wspomniałeś też coś o przepisach ruchu drogowego, szkoda że ty ich nie stosujesz i nie zachowywujesz  również ostrożności i przecinasz korrdon. Z mojej perspektywy wygłądało to jak specjalne wbicie mnie w ścianę i to  przy tak dużej prędkości. Szkoda również, że nie ukazałeś nagrania po tym zderzeniu ze mną jak zrobiłem 3 bączki, obijając  się od ściany, odebrałem to jako zagrożenie życia funkcjonariusza i użyłem broni. Na początku i na końcu widać jaki dzieje się tam ,,młyn,, i jak mi przeszkadzacie. Moim zdaniem  jedynym błędem było nie danie wam bindów o odłączenie się od pościgu ale to z tego powodu, ponieważ nie mogłem nadgonić radiowozem za kordonem który ścigał cheetaha.

To tyle z mojej strony, czekam na odpowiedź Executive Staff

Edytowane przez SlomczaNN
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin