Skocz do zawartości
  • Aby w pełni korzystać z forum musisz się zarejestrować i zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj.
    Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz wątek w dziale Pomoc z synchronizacją konta.

4Life News - Wywiad z Supporterem KubiNXooN.


sebeh.
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Linie-poziome-z-logiem-i-bez

Witajcie, z tej strony Młodszy Redaktor @sebeh. Redakcji 4Life News. Zapraszam was do przeczytania wywiadu z Supporterem @KubiNXooN.

5D4B3bb.png

teQLqIG.gif

5D4B3bb.png

S - @sebeh.
K - @KubiNXooN

5D4B3bb.png

S:Witam, z tej strony Młodszy Redaktor sebeh. z Redakcji 4Life News. Czy zechciałbyś udzielić wywiadu?
K: Pewnie, chętnie udzielę odpowiedzi na Twoje pytania.

S: Super! To więc zaczynamy, opowiesz nam coś o sobie, czym się interesujesz?
K: No więc zaczynając na imię mam Jakub, na ten moment mam ukończone 18 lat. Aktualnie korzystam z możliwości dorobienia paru groszy w okresie wakacyjnym, lecz lada moment wracam do życia szkolnego, gdzie będę uczęszczał do 4 klasy na profilu Technik Mechanik w Technikum Mechanicznym. Moje zainteresowania to przede wszystkim komunikacja miejska, a bardziej interesuję się specyfikacjami, markami, generacjami różnych autobusów. Również ciekawią mnie rzeczy z profilu szkolnego, czyli obrabiarki skrawające NC, CNC, pół automaty lub automaty tokarskie/frezarskie.

S: Przejdźmy do sceny MTA. Skąd dowiedziałeś się o serwerze 4Life?
K: Było to dosyć dawno, początki w MTA rozpoczęły się w wakacje w 2019 roku, gdzie wraz ze starym znajomym postanowiliśmy pograć na serwerze do dryftu. Z biegiem czasu latanie bokiem stało się dla nas monotonne, więc kolega poszukał czegoś nowego i trafiło na 4Life.

S: Na serwerze kojarzą cię pod nickiem KubiNXooN, skąd pomysł na taki nick?
K: Nick jak każdy poprzedni wywiązał się z mojego imienia, nie myślałem długo nad nim, wpadło do głowy i tak też zostało.

S: Chciałbyś opisać swoje początki na serwerze?
K: Po stworzeniu konta wraz ze znajomym postanowiliśmy zdać prawo jazdy kategorii B i zarobić na swoje pierwsze gabloty. Wiadomo jak to początki, bywały trudne, ale gracze pomogli nam i pokazali co i jak. Zakupiliśmy pojazdy marki Walton i kontynuowaliśmy rozgrywkę, w międzyczasie znajomy otrzymał bana, a ja zostałem w celu osiągnięcia czegoś więcej niż 10 tysięcy w pojeździe.

S: Jak obecnie wygląda twój majątek? Jak dużo godzin posiadasz na serwerze?
K: Majątek mam stosunkowo niski biorąc pod uwagę przegrane niecałe 3300 godzin na serwerze. Obecnie wynosi on w granicach 2,5kk-3kk. Na ten moment jest to Remus, Sultan RS, Buffalo DSD, Stallion i reszta mniej wartych pojazdów.

S: Jesteś obecnie w organizacji Shady Paradise. Dlaczego akurat ta organizacja i czy jest godna polecenia?
K: Organizację wybrałem z prostego powodu, mianowicie mam w niej większość znajomych, gdzie często spędzamy miło czas, tu też panuje świetna atmosfera.

S: Jesteś obecnie członkiem ekipy serwera na randze support. Jakie są twoje obowiązki na tej randze?
K: Moje obowiązki to zwykle przyjmowanie zgłoszeń, pomaganie graczom bądź też karanie ich, czasem zdarzy się zorganizować event.

S: Rozumiem, czy miałeś jakieś trudne momenty, że chciałeś odejść z serwera? Jak tak to z jakiego powodu?
K: Miała miejsce jednak z takich sytuacji, aczkolwiek po dłuższym przemyśleniu całokształtu wyrzuciłem ten pomysł z głowy, powodu tego nie będę przytaczał, gdyż jest on prywatny.

S: Rozumiem, jesteś obecnie we frakcji San Andreas Police Department na stopniu Detecive III, jak wygląda twoja praca?
K: Służba we frakcji to patrolowanie i utrzymywanie porządku na ulicach stanu San Andreas, różnorodna pomoc obywatelom, reagowanie na wpływające zgłoszenia alarmowe i uczestnictwa w pogoniach.

S: Dlaczego akurat wybrałeś frakcje San Andreas Police Department?
K: Do frakcji przyciągnęła mnie myśl, jak to jest być jednym z funkcjonariuszy Police Department, chciałem spróbować swoich sił w tych strukturach oraz zażyć różnych akcji z innej strony.

S: Jesteś w dywizji Investigative Staff, na czym polega twoja praca tej jednostce?
K: W jednostce do moich zadań należą działania antynarkotykowe, zakładanie kartotek graczom sprawiającym zagrożenie w stanie, prowadzenie dochodzeń w sprawach zabójstw czy kradzieży, wyjaśnianie przyczyn wypadków lub kolizji drogowych, przeszukiwanie pojazdów po zatrzymaniach wysokiego ryzyka, prowadzenie negocjacji w czasie prób samobójczych, napadów etc. oraz zatrzymywanie osób poszukiwanych.

S: Jesteś w biznesie 4Fight, na czym polega ten biznes oraz jakie są twoje obowiązki?
K: W biznesie jestem „świeżakiem”, ponieważ niedawno do niego dołączyłem, piastuję w nim rangę Praktykanta, biznes najprościej w świecie polega na organizowaniu gal, na których gracze czy frakcje mogą się zmierzyć w danej formie walki. Do moich obowiązków należy przyjmowanie zakładów oraz zapowiadanie i nadzorowanie przebiegających walk.

S: Odejdźmy od sceny MTA, grasz w jakieś inne, niż MTA?
K: Zazwyczaj zdarzy mi się zagrać w symulator autobusu zwany OMSI 2, aczkolwiek w ostatnim czasie zacząłem przygodę z Far Cry 6 i Battlefield 4.

S: Masz jakiś swój ulubiony gatunek muzyczny, jeśli tak to jaki?
K: Jest pewien gatunek, który osobiście do mnie przemawia, mianowicie metal.

S: Gdybyś dostał dwa miliony złotych, na co byś przeznaczył?
K: Ciężkie pytanie zarzuciłeś, ale postaram się odpowiedzieć. Po przemyśleniu w pierwszej kolejności na pewno bym zapewnił jeszcze lepsze życie mojej rodzinie, a resztę bym zainwestował lub przeznaczył na jakąś fundację.

S: Posiadasz jakiś ulubiony serial lub film, który byś polecił innym obejrzeć?
K: Jednym z nich jest bajka z dzieciństwa „Auta”, polecam obejrzeć każdą część, można z niej wynieść wiele wniosków i wiele się nauczyć, natomiast te drugie to serial o tytule „Rekrut".

S: Masz jakiś swój ulubiony sport?
K: Jak każdy z nas mam - koszykówka jest czymś, co do mnie przemawia.

S: Nasz wywiad niestety dobiega końca, chciałbyś kogoś na sam koniec pozdrowić?
K: Jasne, że chciałbym, zaczynając od starej ekipy jeszcze z czasów pobytu w TSA - osoby te będą wiedziały, że chodzi o nie. Następnie @Refelek*, @SMARK, @Skrzattt*@K4fulsky*, @Gniadys*@Pavi@SzarY*@PolakoVskY*@Argen, @_Valentino, @kondziolek@macias*, @Pablo*, @spokomichas, @erorek.@Rysiek@rogis, @Krizsuu*, @MichQs.@ItsTobiasz, @Matie18@Mefju4.

5D4B3bb.png

q6qdDkP.gif

5D4B3bb.png

Pi-czatki-Redakcja4LifeNews

Autoryzował: @MateuszXQ

5wNnuaX.png

Edytowane przez sebeh.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin