Skocz do zawartości
  • Aby w pełni korzystać z forum musisz się zarejestrować i zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj.
    Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz wątek w dziale Pomoc z synchronizacją konta.

Ładny DOMEK w Palomino Creek na 10+ aut, motocykli


Kamyk1304
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Treść wątku: Sprzedam dom na Palomino Creek
Nazwa nieruchomości: Domek z Podjazdem
ID nieruchomości: 177
Cena za dobę: 180 PLN
Lokalizacja: Palomino Creek, Red County 
Cena: oferty
SS’y: https://imgur.com/a/s3Mt9OD
Sposób kontaktu: Forum, Discord Serwerowy, Gra 
Coś od siebie: Witam, sprzedam klimatyczny domek w Palomino Creek na 10+ aut. Mieszkałem przez dłuższy czas, bez problemu z dojazdem, spokojna okolica. Bardzo ładny domek z wieloma miejscami na samochody (z przodu wejdzie spokojnie 6 aut, z tyłu myślę że nawet więcej, jeżeli je ładnie ułożymy). Cena za domek tylko 180 PLN za dobę. Jest podjazd, można ładnie auta poustawiać. Domek opłacony praktycznie do końca września, więc nic tylko brać. Sprzedaję, ponieważ zaczyna się szkoła i nie jestem pewny, czy będę w stanie grać na Serwerze i go dalej opłacać. Miejsca na motocykle również jest bądź ile, obok drzwi wejściowych. Poproszę o oferty, przedyskutujemy cenę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin