Skocz do zawartości
  • Aby w pełni korzystać z forum musisz się zarejestrować i zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj.
    Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz wątek w dziale Pomoc z synchronizacją konta.

Rekrutacja w szeregi organizacji Family Drivers - Wrzesień'24


Refelek*
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

 


bRqnf6l.png


Witamy serdecznie, z dniem dzisiejszym zostaje otwarta rekrutacja do organizacji o nazwie Family Drivers. Zapraszamy do obejrzenia filmu promującego naszą organizacje.
Miłego czytania, a także zapraszamy również do składania podań.


aT4Imma.png


• Świetną atmosferę wewnątrz organizacyjną, która zapewni Ci miłe spędzanie rozgrywki na serwerze.
• Wewnątrz organizacyjne Konkursy/Eventy organizowane przez Zarząd.
• Największą bazę organizacji w Los Santos w dzielnicy Vinewood.
• Dużo pojazdów wysokiej klasy, które są do dyspozycji każdego członka organizacji.


UyOUD3u.png


• Skończone 14 lat. 
• Minimum 2000 LP na serwerze. 
• Minimum 100 godzin spędzonych na serwerze. 
• Zapoznanie się z regulaminem organizacji. 
• Posiadanie komunikatora Discord.


wJ8VMW4.png

Spoiler

Login: <Tutaj wpisz swój login>.
PID: <Tutaj wpisz swój PID>.
Imię: <Tutaj wpisz swoje prawdziwe imię>.
Wiek: <Tutaj wpisz Twój prawdziwy wiek>.
Ilość LP: <Tutaj wpisz ile posiadasz LP na serwerze>.
Ilość przegranych godzin: <Tutaj wpisz ile posiadasz przegranych godzin na serwerze>.
Czy zapoznałeś się z regulaminem organizacji? <Tak/nie>
Czy byłeś/aś karany na serwerze?: <Tak/nie, natomiast jeśli tak - napisz jakiego typu są te kary (np. zabrane prawo jazdy, mute>.
Identyfikator Discord: <np. Pawi#9231>.
Napisz coś o sobie: <Napisz coś o sobie, minimalnie 3 rozbudowane zdania.>
Dlaczego akurat nasza organizacja? <Tutaj wpisz co Cię skusiło do napisania podania do naszej organizacji>.


5NwxCmt.png
TDyfgFL.png


Wspominanie zarządowi o rekrutacji lub o rozpatrzenie podania jest równoznaczne z jego odrzuceniem. 

W momencie, gdy podanie zostanie przyjęte, pod postem osoby pojawi się odpowiednia informacja. 

Planowane zamknięcie rekrutacji: 30.09.2024, 20:00.


Serdeczne pozdrowienia od Zarządu Organizacji.
@Pawi.
@SpeedPower
@Macio717
@Nenil.gg
@leworensky
@Refelek*

Edytowane przez Refelek*
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Login: MadiSon96
PID: 377718
Imię: Amadeusz
Wiek: 28 lat
Ilość LP: 4883
Ilość przegranych godzin: 100h
Czy zapoznałeś się z regulaminem organizacji? Tak
Czy byłeś/aś karany na serwerze?: Nie
Identyfikator Discord: madison96a
Napisz coś o sobie: Mam na imię Amadeusz pochodzę z województwa podlaskiego a z zawodu jestem mechanikiem samochodowym aczkolwiek nie raz zdarza mi się pracować z wiekszymi maszynami :-)
Dlaczego akurat nasza organizacja? Zauważyłem że w tej organizacji jest bardzo dużo supersamochodów i też umiejscowienie tego jest w centrum Los Santos co pokrywa się z moimi potrzebami. Chciałbym też zapoznać się z ludźmi na serwerze a szczególnie z tymi którzy wiecej grają na serwerze ja jestem dość nowy ale zaczynam już ogarniać bardzo dużo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Madi. napisał:

Login: MadiSon96
PID: 377718
Imię: Amadeusz
Wiek: 28 lat
Ilość LP: 4883
Ilość przegranych godzin: 100h
Czy zapoznałeś się z regulaminem organizacji? Tak
Czy byłeś/aś karany na serwerze?: Nie
Identyfikator Discord: madison96a
Napisz coś o sobie: Mam na imię Amadeusz pochodzę z województwa podlaskiego a z zawodu jestem mechanikiem samochodowym aczkolwiek nie raz zdarza mi się pracować z wiekszymi maszynami :-)
Dlaczego akurat nasza organizacja? Zauważyłem że w tej organizacji jest bardzo dużo supersamochodów i też umiejscowienie tego jest w centrum Los Santos co pokrywa się z moimi potrzebami. Chciałbym też zapoznać się z ludźmi na serwerze a szczególnie z tymi którzy wiecej grają na serwerze ja jestem dość nowy ale zaczynam już ogarniać bardzo dużo.

W porządku, akceptuję. Zgłoś się do kogoś z zarządu w celu dodania na Discorda i organizacji na serwerze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Login: Demon2311
PID: 62136
Imię Kacper
Wiek: 20
Ilość LP: 22351
Ilość przegranych godzin: 1169h
Czy zapoznałeś się z regulaminem organizacji? <Tak
Czy byłeś/aś karany na serwerze?: <Tak.

14 razy kara wyciszenia, 20 zabranych prawek, 3 bany
Identyfikator Discord: whitetiger7434
Napisz coś o sobie: Witam. Mam na imię Kacper pochodzę z województwa Mazowieckiego i posiadam 20 lat na karku. Obecnie pracuję jako dostawca, aczkolwiek zdarza się majsterkować przy samochodzie. Myślę, że jestem osobą towarzyską która szybko nawiązuję kontakt z graczami. Chętnie wspieram innych w ich działaniach, oraz motywuję. 

Dlaczego akurat nasza organizacja?  Spodobala mi się nazwa organizacji, również to jak podchodzicie do spraw organizacyjnych (ogloszenia na forum etc) szukam również czlonków do organizacji by wspólnie spedzić czas na serwerze i w odpowiednim gronie osób.   Rozumiem, że posiadam trochę kar, aczkolwiek to są stare kary i juz dawno zmieniłem podejście.  Wrócilem po dlugiej przerwie na serwer zaczynam u siebie jakby „czystą kartoteką”  i pomyślalem, ze fajnie bedzie spedzić ten czas w wiekszym gronie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, WhiteTiger* napisał:

Login: Demon2311
PID: 62136
Imię Kacper
Wiek: 20
Ilość LP: 22351
Ilość przegranych godzin: 1169h
Czy zapoznałeś się z regulaminem organizacji? <Tak
Czy byłeś/aś karany na serwerze?: <Tak.

14 razy kara wyciszenia, 20 zabranych prawek, 3 bany
Identyfikator Discord: whitetiger7434
Napisz coś o sobie: Witam. Mam na imię Kacper pochodzę z województwa Mazowieckiego i posiadam 20 lat na karku. Obecnie pracuję jako dostawca, aczkolwiek zdarza się majsterkować przy samochodzie. Myślę, że jestem osobą towarzyską która szybko nawiązuję kontakt z graczami. Chętnie wspieram innych w ich działaniach, oraz motywuję. 

Dlaczego akurat nasza organizacja?  Spodobala mi się nazwa organizacji, również to jak podchodzicie do spraw organizacyjnych (ogloszenia na forum etc) szukam również czlonków do organizacji by wspólnie spedzić czas na serwerze i w odpowiednim gronie osób.   Rozumiem, że posiadam trochę kar, aczkolwiek to są stare kary i juz dawno zmieniłem podejście.  Wrócilem po dlugiej przerwie na serwer zaczynam u siebie jakby „czystą kartoteką”  i pomyślalem, ze fajnie bedzie spedzić ten czas w wiekszym gronie.

 

7mzTqLU.png

Akceptuję. Zgłoś się do kogoś z zarządu w celu dodania na Discorda i organizacji na serwerze. @WhiteTiger*

Edytowane przez Pawi.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Login: ManiekPL
PID: 99025
Imię: Marcel
Wiek: 23
Ilość LP: 23756 
Ilość przegranych godzin: 2488 godzin
Czy zapoznałeś się z regulaminem organizacji? Tak
Czy byłeś/aś karany na serwerze?: Tak, prawo jazdy, mute
Identyfikator Discord: ManiekPL#4031
Napisz coś o sobie: Nazywam się Marcel, pochodzę z woj. opolskiego, mam 23 lata. Interesuję się motocyklami, samochodami w zasadzie to mechaniką..., różnymi sportami. Ze względu na pracę jaką pełnię nie jestem w stanie opisać kim jestem i co robie. Wybaczcie...
Dlaczego akurat nasza organizacja? Jakiś czas temu byłem w owej organizacji ale zostałem wyrzucony z powodu braku aktywności - dłuższa przerwa od gier komputerowych. Z dniem dzisiejszym po 3 miesięcznej przerwie powracam na serwer i nie wyobrażam sobie gry bez organizacji. Pozdrawiam ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 godzin temu, ManiekPL napisał:

Login: ManiekPL
PID: 99025
Imię: Marcel
Wiek: 23
Ilość LP: 23756 
Ilość przegranych godzin: 2488 godzin
Czy zapoznałeś się z regulaminem organizacji? Tak
Czy byłeś/aś karany na serwerze?: Tak, prawo jazdy, mute
Identyfikator Discord: ManiekPL#4031
Napisz coś o sobie: Nazywam się Marcel, pochodzę z woj. opolskiego, mam 23 lata. Interesuję się motocyklami, samochodami w zasadzie to mechaniką..., różnymi sportami. Ze względu na pracę jaką pełnię nie jestem w stanie opisać kim jestem i co robie. Wybaczcie...
Dlaczego akurat nasza organizacja? Jakiś czas temu byłem w owej organizacji ale zostałem wyrzucony z powodu braku aktywności - dłuższa przerwa od gier komputerowych. Z dniem dzisiejszym po 3 miesięcznej przerwie powracam na serwer i nie wyobrażam sobie gry bez organizacji. Pozdrawiam ;) 

7mzTqLU.png

Akceptuję. Zgłoś się do kogoś z zarządu w celu dodania na Discorda i organizacji na serwerze.  @ManiekPL

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Login: szmex
PID: 359117
Imię: Szymon
Wiek: 15 lat
Ilość LP: 2437
Ilość przegranych godzin: 93h
Czy zapoznałeś się z regulaminem organizacji? Tak
Czy byłeś/aś karany na serwerze?: zabrli mi prawko 2 razy
Identyfikator Discord: justszmex
Napisz coś o sobie: Nazywam sie szymon , lubie gierki komputerowe i prowadze spokojne zycie
Dlaczego akurat nasza organizacja? Napisał do mnie jeden z  osob ktore sa w organizacji czy nie chce dołaczyc i napisałem do Pawi. czy moge i pisze tutaj

Edytowane przez szmex
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Login: Dominik29100
PID350508
Imię:Dominik
Wiek: 14 (rocznikowo 15)
Ilość LP:19355
Ilość przegranych godzin: 883 godz. 
Czy zapoznałeś się z regulaminem organizacji? Tak 
Czy byłeś/aś karany na serwerze?: Tak Muta i zabrane prawko kilka razy 
Identyfikator Discord: _dominik29100_
Napisz coś o sobie: Cześć jestem Dominik mam 14lat (rocznikowo 15) jestem rocznik 09.Pochodze z woj. łódzkiego Interesuje sie piłka nożną. W mta gram od         2023-08-25 i zdarzylem wbic 800h lecz mialem tez przerwy z powodu braku checi do gry.
Dlaczego akurat nasza organizacja? Znudzila mi sie gra samemu a ta ogranizacja wydaje sie spoko.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Login: meFFik69
PID: 245162
Imię: Piotr
Wiek: 17
Ilość LP: 1281
Ilość przegranych godzin: 165 godz.
Czy zapoznałeś się z regulaminem organizacji? Tak
Czy byłeś/aś karany na serwerze?:  Tak, kilka razy mialem muta i prawko zabrane
Identyfikator Discord: mefik2672
Napisz coś o sobie: Cześć jestem Piotrek mam 17 lat interesuje sie motoryzacja gram w mta juz trochę czasu lecz miałem kilka dłuższych przerw i po moim powrocie na serwer nie wyobrażam sobie grania bez organizacji szczególnie waszej bo macie naprawdę bardzo dużo fajnych aut :) 
Dlaczego akurat nasza organizacja? Zauważyłem że macie naprawdę dużo fajnych aut, którymi bym z przyjemnością sobie pojeździł 

Edytowane przez meFFik69
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 20.09.2024 o 22:16, szmex napisał:

Login: szmex
PID: 359117
Imię: Szymon
Wiek: 15 lat
Ilość LP: 2437
Ilość przegranych godzin: 88h
Czy zapoznałeś się z regulaminem organizacji? Tak
Czy byłeś/aś karany na serwerze?: zabrli mi prawko 2 razy
Identyfikator Discord: justszmex
Napisz coś o sobie: Nazywam sie szymon , lubie gierki komputerowe i prowadze spokojne zycie
Dlaczego akurat nasza organizacja? Napisał do mnie jeden z  osob ktore sa w organizacji czy nie chce dołaczyc i napisałem do Pawi. czy moge i pisze tutaj

Zbyt mała liczba godzin.

 

W dniu 21.09.2024 o 12:51, Dominik29100 napisał:

Login: Dominik29100
PID350508
Imię:Dominik
Wiek: 14 (rocznikowo 15)
Ilość LP:19355
Ilość przegranych godzin: 883 godz. 
Czy zapoznałeś się z regulaminem organizacji? Tak 
Czy byłeś/aś karany na serwerze?: Tak Muta i zabrane prawko kilka razy 
Identyfikator Discord: _dominik29100_
Napisz coś o sobie: Cześć jestem Dominik mam 14lat (rocznikowo 15) jestem rocznik 09.Pochodze z woj. łódzkiego Interesuje sie piłka nożną. W mta gram od         2023-08-25 i zdarzylem wbic 800h lecz mialem tez przerwy z powodu braku checi do gry.
Dlaczego akurat nasza organizacja? Znudzila mi sie gra samemu a ta ogranizacja wydaje sie spoko.

 

Akceptuję, zgłoś się do kogoś z zarządu.

 

22 godziny temu, meFFik69 napisał:

Login: meFFik69
PID: 245162
Imię: Piotr
Wiek: 17
Ilość LP: 1281
Ilość przegranych godzin: 165 godz.
Czy zapoznałeś się z regulaminem organizacji? Tak
Czy byłeś/aś karany na serwerze?:  Tak, kilka razy mialem muta i prawko zabrane
Identyfikator Discord: mefik2672
Napisz coś o sobie: Cześć jestem Piotrek mam 17 lat interesuje sie motoryzacja gram w mta juz trochę czasu lecz miałem kilka dłuższych przerw i po moim powrocie na serwer nie wyobrażam sobie grania bez organizacji szczególnie waszej bo macie naprawdę bardzo dużo fajnych aut :) 
Dlaczego akurat nasza organizacja? Zauważyłem że macie naprawdę dużo fajnych aut, którymi bym z przyjemnością sobie pojeździł 

Temat rekrutacyjny został zaktualizowany, nasz błąd - minimalna stawka, aby dodać kogoś do organizacji to 2000 LP. Wklej podanie jeszcze raz, gdy zdobędziesz LP, na ten moment niestety odrzucam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin