Skocz do zawartości
  • Aby w pełni korzystać z forum musisz się zarejestrować i zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj.
    Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz wątek w dziale Pomoc z synchronizacją konta.

Skarga na pracownika Nels0n, oskarżony przez MagicznyBudyn.UA


MagicznyBudyn.UA
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

 

Twój nick: MagicznyBudyn.UA
Nick osoby oskarżonej: Nels0n
Powód napisania skargi:  Nie prawidłowe parkowanie lawety na miejscach parkingowych na giełdzie oraz prawdopodobnie załatwianie spraw prywatnych na służbie.
Dowody: https://imgur.com/a/kOzHPiO

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry Adept Nels0n z San Andreas Road Assistance.

Zacznijmy od wyjaśnienia, dlaczego zaparkowałem na miejscach parkingowych. Przyjechałem tam, aby sprawdzić, czy ktoś nie ma nieopłaconego biletu parkingowego. Gdy okazało się, że takiego nie było, postanowiłem sprawdzić, czy wokół giełdy nie ma pojazdów zaparkowanych nieprawidłowo. Z tyłu budynku zauważyłem pojazd jednośladowy, który był niepoprawnie zaparkowany, więc podjąłem decyzję o jego przetransportowaniu na parking policyjny. Jednak ze względu na ograniczony dostęp, nie mogłem wjechać na teren, by zabrać pojazd. W związku z tym, postanowiłem przepchnąć jednoślad, aby bezpiecznie usunąć go z miejsca i zaprowadzić na parking policyjny.
 

Spoiler

KgPKH3K.png

Odnosząc się do oskarżenia dotyczącego załatwiania spraw prywatnych na służbie, chciałbym zaznaczyć, że jest ono bezpodstawne. Jak można zauważyć, nie wchodziłem na żaden blip, co potwierdza brak działań prywatnych w trakcie mojej służby. Chciałbym również zwrócić uwagę na sposób komunikacji jednego z twoich kolegów, który, jak widać na nagraniu, używał wulgaryzmów na czacie organizacyjnym. Uważam, że warto przypomnieć o zachowaniu kultury.

Z mojej strony to wszystko, czekam na wypowiedź Zarządu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Nels0n napisał:

Dzień dobry Adept Nels0n z San Andreas Road Assistance.

Zacznijmy od wyjaśnienia, dlaczego zaparkowałem na miejscach parkingowych. Przyjechałem tam, aby sprawdzić, czy ktoś nie ma nieopłaconego biletu parkingowego. Gdy okazało się, że takiego nie było, postanowiłem sprawdzić, czy wokół giełdy nie ma pojazdów zaparkowanych nieprawidłowo. Z tyłu budynku zauważyłem pojazd jednośladowy, który był niepoprawnie zaparkowany, więc podjąłem decyzję o jego przetransportowaniu na parking policyjny. Jednak ze względu na ograniczony dostęp, nie mogłem wjechać na teren, by zabrać pojazd. W związku z tym, postanowiłem przepchnąć jednoślad, aby bezpiecznie usunąć go z miejsca i zaprowadzić na parking policyjny.
 

  Pokaż ukrytą zawartość

KgPKH3K.png

Odnosząc się do oskarżenia dotyczącego załatwiania spraw prywatnych na służbie, chciałbym zaznaczyć, że jest ono bezpodstawne. Jak można zauważyć, nie wchodziłem na żaden blip, co potwierdza brak działań prywatnych w trakcie mojej służby. Chciałbym również zwrócić uwagę na sposób komunikacji jednego z twoich kolegów, który, jak widać na nagraniu, używał wulgaryzmów na czacie organizacyjnym. Uważam, że warto przypomnieć o zachowaniu kultury.

Z mojej strony to wszystko, czekam na wypowiedź Zarządu.

Miałeś wystarczająco dużo miejsca po za giełdą aby tam zaparkować Pojazd.

-Zająłeś kilka miejsc na giełdzie

- Złamałeś regulamin giełdy gdyż na giełdę nie można wjeżdżać uszkodzonym pojazdem a taki posiadałeś.

- Zostawiłeś pojazd bez zaciągniętego ręcznego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat

-Zająłeś kilka miejsc na giełdzie

Spoiler

- Złamałeś regulamin giełdy gdyż na giełdę nie można wjeżdżać uszkodzonym pojazdem a taki posiadałeś.

Spoiler

- Zostawiłeś pojazd bez zaciągniętego ręcznego.

 

Na nagraniu widać, jak wchodzę do lawety, aby zaciągnąć ręczny i zabezpieczyć pojazd. Musiałem w jakiś sposób przetransportować jednoślad na parking policyjny, dlatego zatrzymałem się w tym miejscu. Dodatkowo, tam, gdzie zaparkowałem, nie było innych pojazdów, a na giełdzie było sporo wolnych miejsc, więc moje działanie nie powodowało żadnych utrudnień. Czekam na decyzję zarządu ;P

Edytowane przez Nels0n
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście nie będę rozpatrywał tematów poruszonych w skardze, które są oczywiste. Głównym zarzutem myślę, że jest zwyczajna nieudolność w podejmowanych działaniach, które wprowadziły niepotrzebny "chaos" na obszarze giełdy (wystarczyło poprosić o pomoc Administrację)- za ten fakt Adept zostanie ukarany.

Edytowane przez Masellko
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin