Skocz do zawartości
  • Aby w pełni korzystać z forum musisz się zarejestrować i zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj.
    Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz wątek w dziale Pomoc z synchronizacją konta.

Najdroższe pojazdy z mojej zgromadzonej kolekcji!


MateuszXQ
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Informuję, iż jeżeli oferty nie spodobają mi się, zastrzegam sobie prawo do pozostawienia pojazdów w swojej kolekcji nadal. Jest to jedyna opcja na zakup poniższych pojazdów, następna może być dopiero za kilka miesięcy. Ewentualne wymiany wchodzą również w gre, natomiast nie chcę pojazdów na niskim ID lub unikatach.

Model: Remington
ID: 106368
Pojemność silnika: 2.0
Przebieg pojazdu: 2049,8km.
Dodatki: progi (1101), hydraulika, stereo, felgi (1096), wydech (1127), przedni zderzak (1179), tylny zderzak (1180), moduł UP1, moduł UP2, moduł UP4, tablica rejestracyjna ( NUTS ), niestandardowe lampy (███), podświetlenie licznika (███), ogranicznik prędkości, wykrywacz fotoradarów, radio CB, moduł ABS, przyciemnienie szyb (20%), baki 90/75
Cena: Oferty.
Coś od siebie: Remington 2.0ft bez nitra, UP3 (przy hydraulice zbędne), eTransportera, atrapy nitra oraz nitra. Lampeczka orzechowa. Jak komuś zależy bardzo, to musi bardzo konkretną ofertę dać! Jeżeli cena mnie nie zadowoli, no to oczywiście pojazd zostanie nadal ze mną. Wymiany wchodzą w grę, natomiast nie chcę pojazdów z niskim ID.
SS’y: KLIK!

Model: Schafter
ID: 116307
Pojemność silnika: 2.2
Przebieg pojazdu: 6956,2km
Dodatki: atrapa nitro (1010), stereo, felgi (1085), moduł UP1, moduł UP3, moduł UP4, tablica rejestracyjna (Ice Benz), niestandardowe lampy (███), podświetlenie licznika (███), ogranicznik prędkości, wykrywacz fotoradarów, radio CB, moduł ABS, aplikacja eTransporter, przyciemnienie szyb (20%), baki 90/75
Cena: Oferty.
Coś od siebie: Przyznam szczerze niesamowita furka do jazdy, w szczególności do śmigania na eTransporterze (większość kilometrów na tym module zrobiłem pracując), więc pojazd sprzedawałbym z bólem, aczkolwiek jak wpadnie dobra oferta, to nie odmówię sprzedaży. Pojazd posiada lampkę i licznik Loudowe, z braków to jedynie mu brakuje nitro, hydrauliki (przy module UP3 jest to zbędna modyfikacja do pojazdu) oraz UP2.
SS’y: KLIK!

Model: Stretch
ID: 130916
Pojemność silnika: 2.2
Przebieg pojazdu: 117,3km
Dodatki: atrapa nitro (1010), stereo, felgi (1096), moduł UP1, moduł UP2, moduł UP3, moduł UP4, tablica rejestracyjna (XQ GOLD), niestandardowe lampy (███), kolor felg (███), podświetlenie licznika (███), ogranicznik prędkości, wykrywacz fotoradarów, radio CB, moduł ABS, przyciemnienie szyb (20%), baki 90/75
Cena: Oferty.
Coś od siebie: Niedawno mój dokończony projekt, więc za dobrą ofertę również będę skłonny go oddać. Pojazd zakupiony przeze mnie w salonie na początku obecnego roku i nigdy nie miał innego właściciela. Posiada lampeczkę oraz licznik Złocisty, do pełnego FT brakuje mu modułu eTransproter, hydrauliki (przy UP3 zbędne) oraz nitra.
SS’y: KLIK!

Edytowane przez MateuszXQ
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

36 minut temu, solty napisał:

schafter 650k

Fajny starcik, dalej.

30 minut temu, Laid. napisał:

schafter + stretch -  infek 2.2 jak na dopke masz w kasce

Propozycja ciekawa, natomiast problem jest z kaską u mnie na koncie do dopki ;/ 

1 godzinę temu, 83Ksiek napisał:

siema 1 trade za strecza 

Napisz na pv co na tego trade dajesz za Stretcha

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin