Skocz do zawartości
  • Aby w pełni korzystać z forum musisz się zarejestrować i zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj.
    Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz wątek w dziale Pomoc z synchronizacją konta.

Żegnam


Lordziak
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

No jak widac w temacie żegnam się z wami jak i z mta i komputerem i wogule.Ale no przyznam sie dla was czemu bo znalazła się ta jedna miłość no i co oczywiście zakazała mi grać bo za mało czasu spędzałem z nią i wogulę.Dziekuje wszystkim za sprzędzone 1632h na serwerze z wami może ktoś mnie kojarzy lub mnie zna.

Pozdrawiam;

 

 

XQwardakGruby- Za pomoc po za serwerem ,i zawszę dostępny na moje zawołanie HEHE.

Bolek -Z przyłapanie mnie na bugu atobusów i banik na 999dni alę dzięki za jej rozpatrzenie i przywrócenie mnie do SAFD po wyjasnieniu sprawy ale juz nie mogę nadal dojść bo co. Pan sosna nie pozwala bo mam dyscyplinarkę a ty mnie przyjełes przez faworkę.

Mirus467- Och czy ja wytrzymam bez ciebie i bez tych naszych kłotni hihi CJ.Zawsze mamy kontakt jak coś 

Mateo202 -Och ta moja maślanka zawsze dobrze robiła ale juz nie smuc nie musisz odpuść sobie hehe CJ.

Capone- Najlepszy ziomeczek z organizacji nie zapomnę o tobie.Mamy kontakt jak ćoś na zawsze 

Aksyz- Te nasze odwalanie cj te latanie moim infernusikiem nie zapomnę ciebie może jeszcze kiedyś wróce szkoda że nie mamy żadnego kontaktu ale wpadnę może na mm do ciebie jak będziesz.

Bartka-Największy pacan w organizacji hehe nie no żarcik.

Greyna-Jak ja lubiałem z tobą sobie pogadać na mm i wogólę po śmiechać.

no i tak bym mugł wymieniac wszystkicha ale nie uda mi sie 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 41
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin