Skocz do zawartości
  • Aby w pełni korzystać z forum musisz się zarejestrować i zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj.
    Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz wątek w dziale Pomoc z synchronizacją konta.

Rekrutacja


Rekomendowane odpowiedzi

Witam
Mam na imię Kuba (w grze: emenemsik) i aplikuję do Szkoły Ratownictwa Medycznego.

Na codzień  w  życiu realnym pracuję jako Ratownik Medyczny na głównej stacji naszego pogotowia.

Mam 24 lata i 2 lata praktyki w swoim zawodzie. Po zdanej Szkole mógłbym pełnić rolę ratownika medycznego jak i szkoleniowca. Swoim doświadczeniem z życia realnego mógłbym mocno wzmocnić frakcję oraz wyszkolić jej pracowników na najwyższym poziomie.
W MTA mam staż sięgający 2019 roku i głównie skupiałem się na rolach medycznych oraz administracji. Mam doświadczenie na każdym szczeblu kariery i podołam każdemu zadaniu. Niestety, przez moją pracę zawodową mogę być niedostępny przez jakiś czas ale każdą wolną chwilę mogę poświecić na MTA (mieszkam sam, żony nie mam, więc mogę grać XD), 
Dziękuję za każdą odpowiedź na moją aplikację.

Z poważaniem
emenemsik

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin