Skocz do zawartości
  • Aby w pełni korzystać z forum musisz się zarejestrować i zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj.
    Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz wątek w dziale Pomoc z synchronizacją konta.

Sposoby na zwiększenie FPSow w Grach


Venter115.
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ja to bym musiał komputer stawiać w przedpokoju sąsiedniego bloku, w innym województwie, żeby nie buczał. Odkrecilem obudowę z jednej strony, żeby pająki miały tlen. Myślałem, że będzie gorzej, ale jest lepiej i ciszej. Jeszcze w miarę często czyszczę. Innych sposobów raczej nie ma. No chyba, ze jestes krejzi i wkladasz słuchawki douszne i na to nauszne, ale to dla hardów.

Prawdę mówiąc ściągając jedną stronę obudowy, nie ma już takiej cyrkulacji powietrza ; )

Lepiej zamkąć i dołożyć jakiś wentylator z przodu i z tyłu obudowy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sumie to chyba 80 fps nie ma tragedii. Jest dość słaby, chyba intel Pentium, gtx 630 ... wyczyszczenie z kurzu cos pomoże?

Jeżeli z łożyskami nie jest aż tak źle to pomoże przedmuchanie sprężonym powietrzem, lub jakimś miękkim pędzelkiem. Nasmarować też nie zaszkodzi ; )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Ja to bym musiał komputer stawiać w przedpokoju sąsiedniego bloku, w innym województwie, żeby nie buczał. Odkrecilem obudowę z jednej strony, żeby pająki miały tlen. Myślałem, że będzie gorzej, ale jest lepiej i ciszej. Jeszcze w miarę często czyszczę. Innych sposobów raczej nie ma. No chyba, ze jestes krejzi i wkladasz słuchawki douszne i na to nauszne, ale to dla hardów.

Prawdę mówiąc ściągając jedną stronę obudowy, nie ma już takiej cyrkulacji powietrza ; )

Lepiej zamkąć i dołożyć jakiś wentylator z przodu i z tyłu obudowy

Komputer mam przy ściance biurka i z tamtej strony odkręciłem, jest taka szpara na 3-4cm. Z drugiej strony gdzie nie ma ścianki jest normalnie obudowa. Raz jak odkręciłem z drugiej strony to wsadziłem nogę i moje skarpetki pumy na tym ucierpiały ://

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Tylko nie uźywaj odkurzacza do tego ; p

Ja zawsze ustawiłem odkurzacz na najmniejszą moc i jeździłem po wnętrznościach, to źle?
Ja jeżdżę odkurzaczem normalnie, bo grafikę itak mam w plasitkach(a wentylatory ma na dole), procek pod wielkim chłodzeniem. Ja mam 6/7 wentylatorów i nic nie szaleje XD

 

Nawet próbowałem z radiatorów pensetą takie wielkie kłębki kurzu, ale to na starym kompie i pomogło. Teraz jeszcze nie próbowałem ;-;

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Tylko nie uźywaj odkurzacza do tego ; p

Ja zawsze ustawiłem odkurzacz na najmniejszą moc i jeździłem po wnętrznościach, to źle?
Ja jeżdżę odkurzaczem normalnie, bo grafikę itak mam w plasitkach(a wentylatory ma na dole), procek pod wielkim chłodzeniem. Ja mam 6/7 wentylatorów i nic nie szaleje XD

Nawet próbowałem z radiatorów pensetą takie wielkie kłębki kurzu, ale to na starym kompie i pomogło. Teraz jeszcze nie próbowałem ;-;

Jeden wyczyści i nic się nie stanie, a u innego pierwszy raz jest ostatnim ; )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin