Skocz do zawartości
  • Aby w pełni korzystać z forum musisz się zarejestrować i zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj.
    Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz wątek w dziale Pomoc z synchronizacją konta.

Prosba o UB na mumblu Rainbow Zbanowany przez Hyak


Kacper^,^
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Nick z mumble: RainbowAkaSnowMan
Powód zbanowania: Brak Kultury 
IP internetu, na który został nałożony ban31.1.86.109 ( to chyba to )
Nick admina banującego: Hyak
Opis bana: Dostalem bana , rzecz biorac nwm za co :) . Dostalem haslo do kanalu Zarzad Yakuza Przyszedl Krystian6076 Ktory zaczal mnie wyzywac od Debili i sie zaczal czepiac skad mam haslo  i ze jak tam wejde to ze mi zalatwi bana itd . Noi wszystcy wyszli z kanalu zostalem sam z Kaszlakiem i Zostalem zbanowany przez Hyak za Brak kultury . Nie wszedl na kanal nie wyjasnil nawet nie wie oco chodzi itd ale Zbanowac mnie zbanowal . 
Coś od siebie: Nwm moze Krystian6076 Ma jakies znajomosci u Hyaka czy cos ze zalatwia bana za free :) Naprawde nwm :) Wiem tyle ze Hyak na kazdym kroku mnie chce zniszczyc :) Dostalem sie do SAPD To specowal mnie i zabral mi prawko NIBY ZA JAZDE na derbach ale mowi ze nie ma dowodow bo gry nie nagrywa :) i tyle w temacie :) Czekam na Wypowiedz RCONA

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dostalem bana , rzecz biorac nwm za co :) . Dostalem haslo do kanalu Zarzad Yakuza Przyszedl Krystian6076 Ktory zaczal mnie wyzywac od Debili i sie zaczal czepiac skad mam haslo  i ze jak tam wejde to ze mi zalatwi bana itd . Noi wszystcy wyszli z kanalu zostalem sam z Kaszlakiem i Zostalem zbanowany przez Hyak za Brak kultury . Nie wszedl na kanal nie wyjasnil nawet nie wie oco chodzi itd ale Zbanowac mnie zbanowal . 

O bana wnioskowałem ja. A ty, chyba masz jakiś problem ze słuchem, jeśli według ciebie informowanie Cię, o tym, abyś nie wchodził na kanały organizacji (w której nie jesteś) było wyzwaniem Cię od "debili".

Ty natomiast kilkukrotnie obraziłeś Krystiana6076 podczas twoich "próśb" o opuszczenie kanału. Gdy on informował Cię, że ty lub Kaszlak zostaniecie ukarani, jeśli rozdaliście hasła, ty odzywałeś się do niego zdaniami typu "Nie opluj się".

 

Ze swojej strony proszę o pozostawienie kary na co najmniej tydzień.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tak , to nie opluj się to jest prawda . Ale Krystian mnie wyzywał od debili zanim się wszyscy zleciEli na kanał . Wszedł i pierwsze co to o sprzedawczyki i oszukisci powiedziałem mu żeby sprawdził daty ( nieważne oco chodzi sprawa org) a on ze ma to gdzieś itd.a pozatym ja te hasła dostałem i nikomu ich nie podałem a on mi zaczął grozić ze dostane bana i nigdy mnie nie odbanuja za rozpowiadanie haseł i ze on dojdzie od kogo mam te hasło jak by poprostu nie mógł zmienic hasła i nikt by nie mial problemu . A to ze on wszedł na nasz kanał na którym my siedzielismy i zaczal wyzywać od sprzedawczyków i oszukistow to nic się nie dzieje ? Tyle z mojej z strony jeśli go uraziło to go bardzo przepraszam i przepraszam Ciebie MrAsfurix i Ciebie Hyak i proszę o zdjęcie kary ;) Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin