Skocz do zawartości
  • Aby w pełni korzystać z forum musisz się zarejestrować i zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj.
    Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz wątek w dziale Pomoc z synchronizacją konta.

Przerwa


|Sycylijczyk|
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Po prostu po dłuższym okresie grania tutaj zauważyłem że osoby które często siedzą z rconami i gadają na mm maja 90% wejście do administracji serwera i to zauważyłem nie raz, siedzisz z rconem na kanale grasz w cs gadasz często itd to się na suppka dostaniesz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chodzi mi o to że osoby zostają brane po uwagę takie jak co mają 500 + godzin grają raz dwa razy na tydzień po godzinie po dwie a nie taki jak ja gracz który poświecą polowe swojego życia aby coś osiągnąć.

I co myślisz że masz 1600h jesteś fajny?

Nie które osoby mają po 3h i sie nie dostały ....

Szkoda gadać i co z tego że maja po 500h ?! A ty masz 1600h to świadczy o tobie że tylko grasz nolife ....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po prostu po dłuższym okresie grania tutaj zauważyłem że osoby które często siedzą z rconami i gadają na mm maja 90% wejście do administracji serwera i to zauważyłem nie raz, siedzisz z rconem na kanale grasz w cs gadasz często itd to się na suppka dostaniesz

pi*****e*** o Chopinie, Twoja wypowiedź w tym momencie jest na tyle słaba, że komentarz Szpakowskiego jest o niebo lepszy... Ja nie będąc w żadnej frakcji, nie siedząc w ogóle na Mumble czy nie mając jakiegokolwiek kontaktu z administracją (oprócz Lukosa) dostałem się na Supportera mając 1200h godzin... Faworyzacja? Nie sądzę... Więc nie gadaj głupot jak nie masz pojęcia jak jest.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po prostu po dłuższym okresie grania tutaj zauważyłem że osoby które często siedzą z rconami i gadają na mm maja 90% wejście do administracji serwera i to zauważyłem nie raz, siedzisz z rconem na kanale grasz w cs gadasz często itd to się na suppka dostaniesz

I tu sie nie zgodze.

 

Każdy ma prawo do gry z innymi i faworyzacji w tym nie ma. Czy jesli ja gram np. z Namikiem i sobie z nim po SA smigam to to jest faworka ?

 

Dodatkowo KryptoN ma chyba 2300h a jakos supporta nie ma. Godziny o supporcie nic nie znacza

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ty masz 1600th+? W ogóle Ciebie jakoś specjanie nie zauważyłem, nie wyróżniłeś się niczym z pośród xxx podań. Powinieneś jakoś się wypromować i nie miej żalu do Administracji tylko do samego siebie, zamiast wykazać się kreatywnością, próbować przebić się z pośród xxx graczy, to nic z tym nie robisz, bo osobiście siedzę tyle th na serwerze i nie wiedziałem o Twoim istnieniu i Ty dziwisz się, że się nie dostałeś?

Są osoby, które od samego początku serwera mają te kilkaset godzin ale wyróżniają się, pomagają graczom, udzielają się społecznie etc.

 

Powiem Ci jeszcze jedno. Ciesze się, że nie muszę użerać się z takim kimś w Administracji, bo bije od Ciebie straszny ból pośladków i za każdym razem, gdy ktoś z Administracji awansowałby, Ty miałbyś ciągle ten ból...

Jeśli pojmiesz o co mi chodzi, to wtedy możesz dostać się do Ekipy.

Edytowane przez Admaxis
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin